Bedava Hesaplar

Telefon Rehberi Nasıl Yedeklenir? Kurtarma Detayları

Telefonda kayıtlı olan kişi listelerinin telefon kaybedildiğinde tamamen kaybolması ve tekrardan bulanmaması büyük sorun. Telefon rehberini yedekleme ve kurtarma detayları hakkında hemen her bilgiyi yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Artık telefonunuz kaybolsa da, çalınsa da ya da suya bile düşse hiç fark etmemektedir. Çünkü kişi listeniz emin ellerde olacaktır. Birçok operatör rehber yedeği alma uygulama hizmeti sağlamakta olup, bu uygulamaları sizlerin kullanımına sunmuştur.

Sizde Türkcell, Türk Telekom ve Vodafone rehber kurtarma ve telefon numaralarını yedekleme uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Günümüzde insanların hemen her tür yaşayabilecekleri sıkıntılar göz önünde bulundurulmakta ve o alanla ilgili çözümler üretilmeye çalışılmaktadır.

Vodafone Rehberim Uygulaması ile Numara Kurtarma

Sizde Vodafone rehberim ile bütün rehberinizi yedekleyebilir ve böylece telefonunuzu başına ne gelirse gelsin numaralarınızı güvende tutmuş olursunuz. Bu uygulama sayesinde rehberinizi rahatlıkla yeni cihazlara aktarabilirsiniz.

Kullanıcılarına oldukça kolaylıklar sunan bu uygulama, Android (1.6-4.4) arası ve IOS 8 ve öncesi işletim sistemi tabanlı akıllı cihazlarda kullanılabilme imkânı sunmaktadır. Tek yapmanız gereken Vodafone uygulaması olan bu servisi telefonunuza yüklemek ve ardından Online Self Servis bilgileriniz ile giriş yapmak olmaktadır.

Bu uygulama sayesinde kişilerinizi ister el ile isterseniz de otomatik olarak telefonunuza senkronize edebilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsiz olup telefonunuza Google Play ya da Apple Store üzerinden indirebilirsiniz.

Türkcell Silinen Numaraları Geri Getirme Lifebox

Cihazınız Android ya da IOS işletim sistemi tabanlı bir cihaz ise, Google Play Store ya da App Store üzerinden Türkcell telefon rehberi uygulaması lifebox ile sizde artık güvendesiniz. Türkcell, kullanıcılarının her tür olumsuzluğa karşı önlem alması noktasında elinden gelen hemen her şeyi yapmaya çalışıyor. Sizde lifebox uygulaması ile cihazınızdaki kişi listelerini yedekleyebilirsiniz.

Bu sayede cihazınıza herhangi bir zarar geldiğinde ya da yeni bir cihaz aldığınızda rehber bilgilerinizi kolaylıkla yeni cihazınıza aktarabilmektesiniz.

Neredeyse bütün Türkcell kullanıcıları bu uygulama sayesinde akıllı telefonlarında yer alan rehber bilgilerini, dosyalarını, resimlerini ve videolarını yedekleyerek güvene almaktadırlar. Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulama sayesinde hem rehberiniz hem fotoğraflarınız hem de özel dosyalarınız tamamen güvende olmaktadır.

Türk Telekom Bulut Rehber Yedekleme Sistemi

Artık Türk Telekom kullanıcılarının rehber bilgileri de güven altında olmaktadır. Oldukça kaliteli bir yedekleme sistemi hazırlayan Türk Telekom rehber uygulaması yalnızca kullanıcıları tarafından değil, bireysel kullanıcılar ve firmalar tarafından da tercih edilmektedir.

Kullanıcılarına online olarak sunulan bu hizmet sizlere sadece rehber yedekleme hizmeti sunmakla kalmıyor, aynı zamanda fotoğraflarınızı, dosyalarınızı, müzik ve videolarınızı da depolama hizmeti sunmaktadır.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu