Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Telefon Numarası Yönlendirme ve Taşıma

16.06.2019
Telefon Numarası Yönlendirme ve Taşıma

Telefonlarımız arızalandığında veya başka sebeplerden dolayı kullanım dışı kalabilmektedir. Böylesi durumlarda türkcell, türk telekom ve vodafone numara yönlendirme işlemi sayesinde hattınızı başka bir numaraya taşıyarak ulaşılabilir yapabilirsiniz. Fakat birçok kullanıcı abonesi olduğu operatör üzerinden bu işlemi nasıl gerçekleştireceğini bilememektedir. Sizler için her operatörün kendine özgü kısa numara ile numara yönlendirme işlemlerini anlattık.

Numara Yölendirme Nasıl Yapılır?

Telefonunuz bozulduğunda veya kapalı olduğundan dolayı cevap veremeyecek durumdaysanız hemen aşağıda belirtilen yöntemler sayesinde size gelecek olan aramaları başka bir numaraya yönlendirebilirsiniz.

  • Aboneler *61telefon numarası# arama tuşu şeklinde yaptıklarında, cevap veremedikleri zamanlarda kendilerine gelecek olan aramalar belirtmiş oldukları numaraya yönlendirilir.
  • Telefonunuz kapalı konumda veya çekmiyorken girmiş olduğunuz numaraya size gelen aramalar yönlendirilmiş olmaktadır.
  • *67telefon numarası# arama tuşu şeklinde tuşladığınızda ise, telefonunuz meşgul çalıyorken belirtilen numaraya gelen arama yönlendirilmiş olur.
  • *21telefon numarası# arama tuşu şeklinde tuşladığınızda ise, size gelecek olan aramalar doğrudan girmiş olduğunuz numaraya yönlendirilir.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Türkcell Pubg Mobil Oyun İnternet Paketleri

Hemen her operatörün telefon numara yönlendirme ücretleri farklı farklı olabilmektedir. Bu konu hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerinizden öğrenebilmektesiniz.

Başka Operatöre Numara Taşıma

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Türkcell Akademi İle Teknoloji Zirvesi

Türkcell, türk telekom ve vodafone operatörleri olsun hiç fark etmeden her istediğinize numara taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Her operatör bu konu ile ilgili kendi online işlemler sayfasında detaylı bilgi vermekte olup, çok kısa sürede tamamlayacağınız numara taşıma formu ile hattınızı istediğiniz operatöre taşıyabilmektesiniz.

  • E-devlet üzerinden adınıza kayıtlı farklı operatörlerde kaç adet hat sahibi olduğunuzu görebilirsiniz.
  • Numaranız değişmeden farklı bi operatörün müşterisi olarak sizi arayanlar taşıma işlemi yağtığınızı kolaylıkla anlarlar.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Start ile Yetenekli Gençlere Kariyer

Konu için Soru Sorabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.