Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Teknosacell Tekno Mega 6 Ay Ücretsiz 25 GB İnternet

10.05.2019
510
Teknosacell Tekno Mega 6 Ay Ücretsiz 25 GB İnternet

Tekno Mega tarifesiyle birlikte siz de 25 GB cepten internet keyfini çıkartabilirsiniz. Şimdi bütün Teknosa mağazalarından gerçekleştirebileceğiniz Huawei tablet ve telefon alışverişleriniz ile birlikte Teknosacell seçili tarifelerinden herhangi birisine numara taşıyarak geçiş yapanlar 6 ay boyunca hiçbir şekilde tarife ücreti ödemeden kullanım sağlamaktadırlar. Böylelikle Teknosacell bedava internet arayışında olanların da bu şekilde gerçekleştirmeleri mümkündür. Sizler de bu kampanyaya katılabilir ve her daim en uygun şekilde bu kampanyadan da rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Teknosacell 6 Ay Seçtiğin Tarife Hediye

Belirlenen şartlara uyum sağlayan bütün herkes bu kampanyadan rahatlıkla faydalanabilir. Kampanyaya katılım yapmak ise oldukça basittir.

  • İlk olarak herhangi bir Teknosa Mağazasından Huawei marka tablet veyahut telefon almanız gerekmektedir.
  • Tekno Mega, Tekno Extra, Tekno Super, Teknosacell Turuncu Plus paketlerinden herhangi birisine 24 ay kalma sözü verenlerin, numara taşıma yoluyla veyahut faturalı tarifeleri dışındaki tarifelerde geçenlerin bu kampanyadan faydalanabileceğini söyleyebiliriz.
  • Teknosacell aktivasyonu gerçekleştirildikten sonrasında 30 gün içerisinde ürün faturasında bulunan şifreyi 5599’a göndermelisiniz.
  • Sonrasında gelen mesaja ONAYBIZDEN yazarak yeniden 5999’a SMS göndermeniz gerekmektedir.
  • Bundan sonrasında ise 12 taahhüt ile artık kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya katılım sağlamadan önce alışverişinizi tamamlamadan önce mağaza çalışanlarından daha detaylı bir şekilde bilgi alın. Aksi taktirde kampanya değişikliği gibi bir durum ile karşı karşıya kalabilir ve bu konuda da problem yaşayabilirsiniz. Problem yaşamadan kampanyadan faydalanmak ve avantajlar ile birlikte her daim en uygun şekildeki internet paketlerini kullanmak isteğiniz varsa o zaman bu konuda sizlere sunulacak olan tarifelere de göz atabilirsiniz. Böylelikle herhangi bir şekilde problem yaşamadan kolaylıkla bu avantajlardan da yararlanmanız mümkün hale gelecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.