Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Teknosacell Faturalı Faturasız Tarifeleri Nedir? 2020

Tekno Mega tarifesiyle birlikte siz de 25 GB cepten internet keyfini çıkartabilirsiniz.

Şimdi bütün Teknosa mağazalarından gerçekleştirebileceğiniz Huawei tablet ve telefon alışverişleriniz ile birlikte Teknosacell seçili tarifelerinden herhangi birisine numara taşıyarak geçiş yapanlar 6 ay boyunca hiçbir şekilde tarife ücreti ödemeden kullanım sağlamaktadırlar.

Teknosacell Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Böylelikle Teknosacell bedava internet arayışında olanların da bu şekilde gerçekleştirmeleri mümkündür. Sizler de bu kampanyaya katılabilir ve her daim en uygun şekilde bu kampanyadan da rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Teknosacell Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır?

Belirlenen şartlara uyum sağlayan bütün herkes bu kampanyadan rahatlıkla faydalanabilir. Kampanyaya katılım yapmak ise oldukça basittir.

  • İlk olarak herhangi bir Teknosa Mağazasından Huawei marka tablet veyahut telefon almanız gerekmektedir.
  • Tekno Mega, Tekno Extra, Tekno Super, Teknosacell Turuncu Plus paketlerinden herhangi birisine 24 ay kalma sözü verenlerin, numara taşıma yoluyla veyahut faturalı tarifeleri dışındaki tarifelerde geçenlerin bu kampanyadan faydalanabileceğini söyleyebiliriz.
  • Teknosacell aktivasyonu gerçekleştirildikten sonrasında 30 gün içerisinde ürün faturasında bulunan şifreyi 5599’a göndermelisiniz.
  • Sonrasında gelen mesaja ONAYBIZDEN yazarak yeniden 5999’a SMS göndermeniz gerekmektedir.
  • Bundan sonrasında ise 12 taahhüt ile artık kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya katılım sağlamadan önce alışverişinizi tamamlamadan önce mağaza çalışanlarından daha detaylı bir şekilde bilgi alın.

Teknosacell Tarife ve Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

Aksi taktirde kampanya değişikliği gibi bir durum ile karşı karşıya kalabilir ve bu konuda da problem yaşayabilirsiniz. Problem yaşamadan kampanyadan faydalanmak ve avantajlar ile birlikte her daim en uygun şekildeki internet paketlerini kullanmak isteğiniz varsa o zaman bu konuda sizlere sunulacak olan tarifelere de göz atabilirsiniz.

Böylelikle herhangi bir şekilde problem yaşamadan kolaylıkla bu avantajlardan da yararlanmanız mümkün hale gelecektir.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Teknosacell Faturalı Faturasız Tarifeleri Nedir? 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu