Evde İnternet

Taşınabilir Wifi ile Ev İnterneti Heryerde

Operatörlerin kullanıcılarına sunduğu kampanyaların hepsi birbirinden farklı kampanyalar ile kullanıcılarını kendine bağlamaya çalışıyor. Taşınabilir Wifi ev interneti kampanyası ile müşterilerine 7/24 kesintisin internet imkânı sunmaktalar. Sizlere bütün operatörlere ait taşınabilir Wifi ve özelliklerinden bahsetmeye çalışacağız. Çünkü bu alanda çok sık sorular sorulmakta ve araştırmalar yapılmaktadır. Bizde elimizden geldiğince bu yazımızla sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Turkcell Taşınabilir Wifi Ev İnterneti

Turkcell birçok kampanyasında olduğu gibi bu kampanyasında da oldukça iddialı olmaktadır. Kullanıcılarına kendisini açık ara öne geçirecek kampanyalar düzenlemektedir.

Turkcell’de 75 GB’a varan mükemmel kota ve 44,90 Türk Lirası’ndan başlayan avantajlı fiyatlarla şimdi internete bağlanmanın tam zamanı olmaktadır. Hem de seçeceğiniz pakete ek 14 TL’den başlayan fiyatlarla 4.5G uyumlu VINN Wifi ya da Turbo WINN Wifi sahibi olabilmektesiniz.

Hem de sevdiğiniz 10 kişiye kadar internetinizi paylaşabilmektesiniz. Turkcell taşınabilir VINN Wifi ile evde olmadığınız zamanlarda da internet keyfiniz asla bölünmeyecek. Şimdi Turkcell VINN Wifi kampanyalarını tanıtalım.

  • Turkcell 8 GB internet yeni müşteriye 44,90 TL, eski müşteriye 55 TL olmaktadır.
  • Turkcell VINN 12 GB internet yeni müşteriye 55,90 TL, eski müşteriye 65 TL
  • 20 GB internet yeni müşteriye 79,90 TL, eski müşteriye 85 TL olmaktadır.
  • 50 GB internet eski ve yeni müşteriye 159,90 Türk Lirası olmaktadır.
  • 75 GB internet eski ve yeni müşterilere 199,90 Türk Lirası fiyattan sunulmaktadır.

Vodafone Taşınabilir Wifi Ev İnterneti

Ülkemizdeki en büyük operatörlerden birisi olan Vodafone taşınabilir Wifi ev interneti noktasında birçok cazip teklifler sunmaktadır. Sizde Vodafone yeni cepte Wifi interneti ile evinizde, iş yerinizde, kafede, plajda yani her gittiğiniz yerde internete bağlanabilmektesiniz.

İnternetinizi isterseniz telefonda isterseniz tablette ya da bilgisayarınızda kullanabilmektesiniz. Hem de sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Hem de Vodafone taşınabilir Wifi ile 4 GB internete 12 ay taahhütle ayda 39 TL’den sahip olabilmektesiniz.

Bu Hafta Yayınlanan Ev İnternet Kampanyaları Yazılarımızı Aşağıdan İncele

Turk Telekom Taşınabilir Wifi Ev İnterneti

Birçok alanda neredeyse hemen her kampanyanın öncülerinden olan Turk Telekom sizlere cepte Wifi ile eşsiz internet keyfi sunmaktadır. Aynı anda telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarlarınızdan internete bağlanabileceğiniz Turk Telekom Wifi ile sizde rahat edeceksiniz. Sizlere 4.5G teknolojisi sayesinde çok yüksek hızlar vadeden Turk Telekom taşınabilir Wifi en interneti sayesinde sevdiklerinizle internetinizi doyasıya paylaşabileceksiniz.

25 TL’den başlayan Turk Telekom mobil Wifi interneti ile bulunduğunuz hemen her mekândan internetinize rahatlıkla bağlanabileceksiniz. Modemli ya da modemsiz olmak üzere 5 GB, 10 GB ya da 20 GB internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

  • 5 GB Data paketi modemli 12 ay 35 TL, 24 ay 25 TL/ Modemsiz 12 ay 25 TL taahhütsüz 35 TL
  • 10 GB Data paketi modemli 12 ay 45 TL, 24 ay 35 TL/ Modemsiz 12 ay 35 TL taahhütsüz 45 TL
  • 50 GB Data paketi modemli 12 ay 69 TL, 24 ay 59 TL/ Modemsiz 12 ay 59 TL taahhütsüz 69 TL

Benzer Konular

4 Kişi Katıldı

  1. Turkcell Superbax tarifesi 19 ,Şubatta Superonlayn wep sitesi ve Musteri hizmetleri Aylık Limitsiz paket fiyatı 129.9 TL.idi,Bir iki gün sonra Bu fiyat 01 ocak 2021 Tarihine kadar geçerli diyorlardı.

SORU - CEVAP

 "Taşınabilir Wifi ile Ev İnterneti Heryerde" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu