Araba Kampanya

Tarcanlar Oto Ekspertiz Fiyatları ve Garantisi Nedir?

Bilindiği üzere ikinci el araba alırken en çok dikkat edilen nokta araçların genel durumudur. Kazalı olup olmadıkları, değişen parçaları, yapılan kilometresi, boyanan yerleri gibi oldukça geniş bir araştırma doğrultusunda oto ekspertiz yapılmaktadır.

En iyi ekspertiz olarak da Tarcanlar oldukça kaliteli analiz ortaya koymaktadırlar. İkinci el araçların ne durumda oldukları ve geçmişleri net bir şekilde öğrenilebilmektedir. Oto ekspertiz fiyatları olarak da sektörün en ekonomik hizmeti verdiklerini söyleyebiliriz. İkinci el araç satımında oto ekspertize giren araçlara makul fiyatlar biçerek masrafın en aza indirgenmesini sağlamaktadırlar.

Oto Ekspertizde Neler Yapılmaktadır?

  • Çeşitli usta ve yetkililer ile birlikte geniş bir araç araştırması yapılır.
  • Araçların değişen parçaları tespit edilir.
  • Araçların boyanan ya da hasarlı parçaları tespit edilir.
  • Araç motorlarındaki son durum tespit edilir. Varsa hasarlar rapor edilir.
  • Aracın geçmişten bugüne yaptığı kazalar tespit edilir. Kazalı bölümler rapor edilir.

Tarcanlar oto ekspertiz kapsamında yapılan bu analizler sonucunda araç hakkında her türlü bilgiye ulaşılabilmektedir. Oto ekspertiz fiyatları konusunda da araç sahibine fazla masraf çıkarmadan en iyi işi ortaya koymaktadırlar.

Oto ekspertiz sonucunda ise aracı alacak olan kişiler araç hakkında her türlü bilgiye ulaştıkları için gönül rahatlığı ile araca sahip olabilmektedirler. En iyi ekspertiz olarak Tarcanlar oto ekspertiz, her türlü araç için detaylı incelemeler yaparak aracı alacak olan kişilere raporlar halinde görüşlerini sunmaktadırlar.

Oto Ekspertiz Garantisi Nedir?

İkinci el araçlar için önemli bir konu olan oto ekspertiz garantisi, araçların herhangi bir kaza durumunda ya da hasarlı bir bölmenin ortaya çıkması durumunda araç sahibine masraf çıkarmadan değişim sağlamasına denmektedir.

Tarcanlar oto ekspertiz ikinci el araçlar için sundukları araç garantisi ile birlikte araçların güvence altında kalmasını sağlamaktadır. Böylelikle herhangi bir kötü durumda araçlar yenilenerek araç sahibine geri teslim edilmektedir.

blank

Tarcanlar Tuning Garantisi

Tarcanlar oto ekspertiz garantisi ikinci el araçlar için oldukça önemlidir. Eğer bu garanti kapsamına girilmez ise araç ile ilgili her türlü arıza durumunda ya da kaza durumunda cepten ödeme mecburiyetinde kalınmaktadır.

Piyasa değeri olarak oldukça makul değerler ile birlikte bu garanti kapsamına girerek ikinci el aracınızı güvence altına alabilirsiniz. Bununla birlikte ikinci el araç satımında dikkat edilmesi gereken araç analizlerinde Tarcanlar oto ekspertizden yararlanarak aracın gerçek bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tarcanlar Gebze Kocaeli

Aracın geçmişi ile ilgili her türlü bilginin Tarcanlar oto ekspertiz sayesinde ortaya çıkması ve raporlanarak sunulması halinde şeffaf bir araç satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel Oto Konularımız için Aşağıdan Seç Tıkla

En iyi ekspertiz kapsamında Tarcanlar oto ekspertiz, son derece detaylı araç araştırması yaparak ikinci el araçların doğru fiyatlandırılmasına önayaklık etmektedir. Böylelikle hem araç sahipleri hem de satın alacak kişiler memnun kalarak sağlıklı bir satış işlemi gerçekleştirilmektedir.

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Tarcanlar Oto Ekspertiz Fiyatları ve Garantisi Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı