Evde İnternet

Taahhüt Olmayan Ev İnternet Kampanyaları

Müşteriler internetin taahhütlü olmasından dolayı sorunlar yaşamaktadır. Hatta birçok kişi sırf bu sebeple internet kullanmamaktadır. Bu durumun farkında olan bazı internet sağlayıcıları taahhüt olmayan ev internet kampanyaları ile kullanıcılara farklı bir seçenek sunmaktadırlar. Böylece kullanıcılar herhangi bir taahhüt vermeden internet kullanabilmekteler. İstedikleri zamanda kolayca aboneliklerini sonlandırabiliyorlar. Taahhütsüz ev interneti sağlayıcılarının sayısı günümüzde giderek artmaktadır. Sizler için taahhütsüz ev interneti kampanyalarını araştırdık ve araştırmamız sonucunda ulaştığımız kampanyaları sizlerle paylaşıyoruz.

1-) Özgürüm Kampanyası

1 Ağustos 2019 ile 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyadan başvurusunu yeni yapan bireysel müşterileri yararlanabilmektedirler. Kampanya dâhilinde internet bağlantı ücreti alınmayacaktır. 35 Mbps’e kadar hız sunan ve aylık sadece 79.90 TL olan özgürüm kampanyasında AKN olmayıp gerçek sınırsız internetin keyfini çıkaracaksınız. Kampanya taahhütsüz olup dilediğiniz zaman çıkabilmektesiniz. Kampanyadan bütün herkes yaralanabilmektedir. Ancak hâlihazırda Millenicom müşterisi olanlar kullanmakta oldukları paketlerini bu kampanya ile değiştirememektedirler. Ancak yeni başvuru esnasında yararlanabilirler.

Taahhüt olmayan ev internet kampanyaları arasında yer alan özgürüm kampanyası için web sitemizin başvuru sayfası kısmında yer alan formu doldurmalısınız. Bunun haricinde 0850333 0 333 numaralı çağrı merkezimizden başvuru yapabilirsiniz. Kampanyaya dâhil olmanızla birlikte bireysel müşteri hizmetlerimiz tarafından 24 saat içerisinde aranmaktasınız. Böylece aboneliğiniz hakkında gerekli bilgilendirmelerin yapılmasından sonra sizin onayınızla birlikte abonelik işlemleriniz başlatılacaktır.

2-) Taahhüt Olmayan Ev İnternet Kampanyaları Turk Net

Evet, taahhütsüz internetin öncülerinden olan Turk Net ile sizde 100 MBPS hıza kadar çok hızlı bir şekilde kotasız ve taahhütsüz internetin tadını doyasıya çıkarın. Hem de bütün bu mükemmel hizmet kullanıcılarına 75.99 TL’den sunulmaktadır. Kullanıcılar için bütün aşamaları kaldırdık diyen Turk Net aboneliği sadece 5 adımda gerçekleştirilmektedir. Taahhüt olmayan ev internet kampanyaları kapsamında tüm bu adımları Online İşlem Merkezi üzerinden yapabilmekte ve takip edebilmektesiniz. Turk Net’li olmanız için evinizde internet ya da telefon olmasına gerekte olmamaktadır.

Hizmetimizden memnun kalmazsanız kesinlikle hiçbir koşul öne sürmeden bir ay içerisinde aboneliğinizi sonlandırıyor ve paranızı iade ediyoruz. Çünkü biz yüksek hızlı internetimize, teknik altyapımıza ve deneyimimize sonuna kadar güveniyoruz.

3-) Netspeed

Kullanıcılarına “taahhüt istemiyoruz, taahhüt ediyoruz” sloganıyla hizmet sağlayan netspeed internet olarak en iyi hizmeti sunmayı vadediyor. İnternet sağlayıcı kullanıcılarına minimum fiyata maksimum hız taahhüt ediyor. Taahhüt olmayan ev internet kampanyaları arasında dikkatleri zerine çeken netspeed, beğenilmediği takdirde anında iptal ettirme seçeneğini masaya koyuyor. 75 MBPS hıza kadar kullanıcılarına yüksek hızlı internet keyfi sunmaktadır. Kesinlikle limit yok, kota yok NETMAX PRO tarifesi ile aylık sadece 84 TL fiyata herkes uçuşa geçecek.

Yine hızı 35 MBPS olan tam limitsiz internet hizmetinden ise bütün kullanıcılar 76 TL’ye yararlanabilmektedirler.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Taahhüt Olmayan Ev İnternet Kampanyaları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu