Evde İnternet

Taahhüt Cayma Bedeli Karşılayan Ev İnterneti

Birçok firma başka bayilerden cayarak gelen kullanıcılarının cayma bedellerini karşılamaktadır. Taahhüt cayma bedeli karşılayan ev internet kampanyaları ile firmalar müşteri kapma yarışındadır. Peki taahhüt cayma bedeli hesaplama, sorgulama nasıl yapılır? Bu yazımızda sizlere kullanıcılarına cay da gel kampanyası ile ayrıcalıklar düzenleyen birkaç firmanın kampanyalarında bahsedeceğiz.

Vodafone Fibermax Cayma Bedeli Karşılama

Esasında cayma bedeli, taahhüt vererek almış olduğunuz aboneliğinizi herhangi bir sebepten dolayı süresi dolmadan sonlandırma işleminiz sonucu yansıtılan ücrettir. Burada siz aboneliğinizi tamamen sonlandırabileceğiniz gibi başka bir operatöre taşıyarak da sonlandırabilmektesiniz. Böylesi bir durumda sonlandırmakta olduğunuz firma tarafından size sağlanan indirimler ya da daha başka indirimli tutarlar yeniden istenilmektedir. Cayma bedeli denilen tutar size yansıtılmış olan indirimli tutarların tekrardan sizden istenilen tutardır.

İşte Vodafone Fibermax cayma bedeli karşılama adı altında sizler için mükemmel bir kampanya düzenlemiş bulunmaktadır. Kampanya kapsamında daha önceden abonesi olduğunuz internet sağlayıcınıza herhangi bir taahhütte bulunmuşsanız size Vodafone alternatifler sunuyor. Bu alternatiflerden birisi başka operatöre olan taahhüdünüzü bozup gelirseniz, faturanıza yansıtılacak 500 TL’ye kadar olan tutarı Vodafone karşılamaktadır. Eski operatörünüze ödemiş olacağınız bu ücret sizin faturanıza indirim olarak yansıtılmaktadır.

Bunun için tek yapmanız gereken ise, eski internet sağlayıcınızın size çıkarmış olduğu iptal bedeli yazan faturayı Vodafone’a göndermenizdir. Tabi ki bu işlemi Vodafone Net’e geçtiğiniz tarihten itibaren 90 gün içerisinde yapmalısınız. Faturayı fakslayacağınız numaralar ise; 0216 556 31 73 veya 0216 556 31 77 olmaktadır. Burada sizlere birkaç farklı noktayı hatırlatmamızda fayda olduğunu düşünüyorum.

  • Vodafone Fibermax cayma bedeli karşılama noktasında, cihaz bedelini karşılamamaktadır. Yani cezai bedel içerisinde cihaz ücreti de var ise, bu miktar karşılanmamaktadır.
  • Hattınızın taşımasını yapmak istediğiniz aboneliğiniz ile yararlandığınız hizmet faturası aynı olmalıdır.

TurkNet Cayma Bedeli Karşılama

Cayma bedeli karşılayan internet sağlayıcılarından bir tanesi de TurkNet olmaktadır. Eğer kullandığınız farklı bir internet sağlayıcısından TürkNet’e geçiş yapıyorsanız, 480 TL’ye kadarlık cayma bedellerinizi TürkNet karşılamaktadır. Bu kampanya süresi 31 Temmuz 2019 tarihine kadar geçerli olmaktadır. Düzenlenen bu kampanya hem internetini hem de telefon hizmeti cayma bedelini kapsamaktadır. Kampanyamızdan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken TürkNet’e geçtikten sonra eski operatörünüzün size çıkaracağı cayma bedeli faturasını size verilen numaraya fakslamak olmaktadır.

TurkNet cayma bedeli karşılama işleminin yapılabilmesi için, cayma bedeli faturanızı 0212 216 55 60 numaralı hatta fakslayabilirsiniz. Ya da taahhüt bozma faturanızı TürkNet Online İşlemler menüsünden gerekli kısma yükleyebilirsiniz. Yapacağınız bu işlemin ardından gerekli kontroller yapıldıktan sonra 12 ay boyunca ayda 40 TL’ye kadar indirim sağlanmaktadır. Böylece toplamda 480 TL indirim kazanabileceksiniz. Yani diyelim ki cayma bedeliniz 360 TL çıktı. TürkNet aylık faturanızda 75 TL olmaktadır. Siz 12 ay boyunca TürkNet faturanızı 75-30=40 TL şeklinde ödeyeceksiniz.

Benzer Konular

3 Kişi Katıldı

  1. İnternetimi değiştirmek istiyorum cayma bedeli ödemek istemiyorum ne kadar olduğunu biliyorum sizin İnternete geçsem ne yapmalıyım

    1. yazımızdaki kampanyada belirttiğimiz gibi vodafone 500 tl ye kadar turknet ise 480 tl ye kadar karsılamaktadır.

SORU - CEVAP

 "Taahhüt Cayma Bedeli Karşılayan Ev İnterneti" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu