Oyun Hileleri

Slap Kings Hileleri 2020 Para ve Bonus Level Detayları

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen ve bu oyunu oynama sayısındaki artış neticesinde de çok sayıda kişi tarafından acab bu oyunun hilesi, belirli stratejik taktikleri var mı? diye araştırılan bu oyuna dair bazı hileleri size tanıtacağız.

Oyunun yapım şirketi gameguru firmasıdır. Amaç burada karşı taraftaki rakip konumundaki kişiye en güçlü tokadı atabilmektir. Sıradan bir oyun gibi gözükse de  oyun içindeki görsellik ve efektler başta olmak üzere karakterlere farklı güç özellikleri tanımlanabilmesi de oyunu daha heyecanlı hale getirmiştir. 

Bu sırada oyun içi güç hilelerini satın alabilmek için gereken parayı hileli bir şekilde nasıl elde edilebileceğini inceleyeceğiz.

Oyunun piyasa rakamlarına bakıldığında popüleritesi arttıkça indirme oranlarında da artış olduğu gözükmektedir. Bu artış yaklaşık olarak 25 bin civarında olmuştur. Oyun içi görseller ve ses efektleri ince ince düşünülmüş oynarken oyuncuyu içine sürüklemektedir. 3D modellenilmiş figürler ile de gerçek bir oyun deneyimi sunmuştur. Buradaki en önemli amaç rakibin savunma mekanizmasını kırabilmektir. Dolayısıyla güçsüz kalan rakip bir süre sonra gücü zayıflayarak pes edecektir. O esnada uygulayacağınız tokat hamlesi onu şaşırtacak ve hatta oyundan diskalifiye olmasını sağlayacaktır.

Oyunun işleyişi de burda ortaya çıkıyor. Siz her bir yeni rakibi yendikçe daha da güçleniyorsunuz. Oyun tamamiyle güce dayalı olduğu için her yeni güç bir fazla oyunda kalma hakkı demektir.

Ekranın sağ ve sol alt bölümlerinde can tablosu yer alır. Sağ tarafta sağlık kısmı yani kişinin oyun içi kondisyonu ve dayanabilme gücü. Sol tarafta ise bir kalp yer alır. Bu da can sembolüdür. Hayatta kalma oranını gösterir.

YENİ YAYINLANDI->
Pubg Mobile Silah Hilesi 2020 Desen ve Skinler

Rakibe karşı her yeni tokat atmaya yeltenişlerde ekranın üzerinde rakibin kafasının üstünde bir ibre çıkar. Bu ibreye göre sizde rakibe vuruş gücünü sayı olarak ayarlarsınız.

Slap Kings Hilesi APK Dosyası ve Kurulumu

Slap Kings v1.0.2 MOD verilen APK kurulum dosyasını indiriyorsunuz. Ve kurulumu tamamladıktan sonra tekrar oyuna giriş yaptığınızda hile aktif hale gelmiş oluyor. Dosyayı indirirken karşılaşılabilecek hatalar:

  • Dosya indirme hatası verebilir. Birkaç kere tekrar deneyin.
  • Dosya iner fakat farkında değilsinizdir. İndirme yöneticinize bakabilirsiniz.

Burada hilenin işleyişi şu şekildedir; Kişi ne kadar çok oyun içi altın harcaması yaparsa o yönde de para artışı olacaktır.

Kazandığı altınların her biri hem sağlık hem de güç olarak kişiye geri dönecektir. Levellerı atladıkça kazandığı bu hile altınlar ile karşısına gelecek en güçlü rakibi bile yenebilecektir. Oyun içindeki rakip eleme yöntemi sadece hileli altın değil oyunun size sunduğu reklam videolarını izleyerekte altın hilesinin verdiği güç ve canı bu şekilde de elde edebiliyorsunuz.

Slap Kings Para Hilesi

Oyunun temel mantığı şu dur; kişi ne kadar çok paraya sahip olursa o kadar çok daha fazla rakibine karşı kuvvetli tokatlar atabilecektir. Oyun içi efektler hayli ilginçtir. Gerçeğe yakın karakter tasarımları oyundan daha çok keyif almayı sağlamaktadır. Oyun içi seslerde hayli etkileyicidir. Flick Goal oyununun üreticilerinden çıkan ve piyasada oyun severlerin oldukça ilgisini çeken bu oyun içerisinde atalarımızdan kalan Osmanlı tokadından yola çıkılarakta evrilmiştir.

Hedef şampiyonaya çıkmak olacağı için bu hiçte kolay olmayacaktır. Para hilesi oyun içi büyü ve güçleri satın alarak şampiyonada zaferi kazanmanızda size yardımcı olacaktır. Burada en önemli şey; güç ve hamledir. Kişi enerjisini doğru yer ve doğru zamanda kullanabilmelidir. Tokatlarınızı rakibi düşünerek onun en yorgun ve enerji düşüklüğü yaşadığı ana denk getirebilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Pubg Güncelleme Notları 2020 Nedir?

Sağlık/can sayınız ile beraber gücünüz oyun içinde altın paralar ile dengelenmektedir. Para hilesini bilmenizin size katacağı faydalar önce sağlık (health) sonra da extra güç/enerji (strong) olacaktır. Bu anlamda para hilesi barındıran APK’ları internetten bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza indirerek kısa sürede kurabilirsiniz.

Slap Kings Oyunu Level Detayları

Oyun içi bonus levellerde ne kadar hızlı olur oyun içi kondisyonunu arttırırsan o kadar çok iyi performans gösterirsin. Özellikle bonus levelindeki hızın ile birlikte daha çok sandığın kilidini daha hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

Oyun içinde havaya zıplayarak rakibe vurulduğunda oyun dışında kalabilir. Oyuncuların tepelerinde rank bulunur. Bonus levellerde kum torbası içinde gelene vurarak para kazanıyorsunuz.

Oyun içi levellerde videolar izleyerek fazladan tokat hakkı elde edebiliyorsunuz. Karşınıza her milletten vatandaş gelebiliyor.

Slap Kings Oyunu Nasıl İndirilir?

Herkesin severek oynadığı ve oynamaya başladığında kendini kaptırarak leveller arasında heyecanına heyecan katarak rakibini tokatlarıyla elediği bu oyunu, oyun kurucuları hem bilgisayar üzerinden hem de telefonlar üzerinden uygulanabilir halde mobile uygulamasını çıkarmışlardır. Özellikle yapılan takiplerde kişilerin oyunun uygulamasının çıkışı ile beraber indirme oranlarında artış söz konusu olmuştur.

Android kullanıcıları Google’ın Play Store uygulamasından, İOS kullanıcıları App Store uygulamasını kullanarak Slap Kings oyununu telefonlarına indirebiliyorlar.

Slap Kings Hack ile Bonus Leveli

Rakip ile yapılan zorlu mücadele ve kazanımlar sonucunda her bir levelı yendikçe ve rakiplerinizi eledikçe bonus level’a geçme şansınız o kadar artıyor. Rakiplerini bir bir eleyerek bonus leveline gelen kişiye karşısına çıkan kum torbası içerisinde sunulan herhangi bir ürünü tokatlaması isteniyor. Oyun bu levele geçtiğinde otomatikman her kişiye üç adet tokat hakkı veriyor. İlk vuruşun hızı ve torbaya geliş yönü oldukça önemlidir. Bunda pratikleştikten sonra bonus level da başarı elde edebilmek daha kolay hale geliyor. Üç vuruşun sonunda kişiler bonus levelını tamamlamış oluyorlar.

Oyun içi Kostüm

Oyun içinde rakip olarak karşınıza sürekli olarak farklı bir milletten biri gelecektir. Bu aşamada biz anlıyoruz ki oyun içerisindeki kostümlerin çeşitliliği oldukça fazladır. Siz de her bir sandık kilidi açtığınızda oyun içinde kullanabileceğiniz bir kıyafet elde ediyorsunuz.

YENİ YAYINLANDI->
PUBG Mobile Kış Modu Soğuktan Donduran Güncelleme!

Bu kıyafetleri ilerleyen seviyelerde oyun içi gücünüz arttıkça otomatikman üzerinizde görmeye başlayacaksınız.

Ayrıca oyun içinde zaman zaman bazı kostüm kilitlerini açabilmek için video izlenilmesi tavsiye ediliyor. İzlenen videolar karşılığında da kişi kostüm kazanmış oluyor.

Oyun içi Kask ve Eldiven Kullanımı

Rakibe karşı büyük bir oyunun içinde mücadele verirken, büyük bir heyecanın yarısında size oyun video izlemeyi teklif edebilir. İzlenen bu reklam videoları karşılığında size rakibinizle savaşırken kullanacağınız kask ve eldivenler verilecektir. 

Bu kask ve eldivenlerin kullanımı şöyledir:
Kask, oyun sırasında kullanılabilecek koruyucu aksesuardır. Tam da oyunun kızıştığı noktada anlık olarak bir hamle yapabilecek ve de özel güç kullanan rakibe karşı koruma kalkanı niteliğinde olan kask en güçlü el darbesini bile bloke edecektir.

Eldiven ise mücadele esnasında sıra size geçmişse çok işinize yarayacaktır. Tam da oyunun en haraketli ve aktif olunması gereken noktasında sizin anlık olarak reklam izleyerek kilidini açtığınız eldiven aksesuarı sayesinde normal bir hızda rakibe karşı bir atak niteliğinde olmayan vuruş bu sayede iki kat hıza kavuşacaktır. Unutmamak gerek ki; bu iki fayda sağlayacağı ve rakipte üstünlük kazandırıcı yan aksesuar ürününü her bir video için sadece bir kere izleyerek kullanma hakkı elde ediyorsunuz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

Bir Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Slap Kings Hileleri 2020 Para ve Bonus Level Detayları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı