Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Sevdikleriniz için 30Gb Hediye İnternet Nedir?

Vodafone kullanan müşteriler yanımda uygulamasında görünen yeni kampanyada 42 gb ye kadar ve 12 ay boyunca 30gb bedava internet kazanma fırsatı yakalama şansını görebilir. Hemen vodafone yanımda uygulaması sayesinde sevdiklerini getir, numara taşıma veya yeni hat ile 42 gb ve 30gb bedava internet nasıl kazanılır?

İnternetten şimdi başvur kampanyası ile yanımda uygulaması formunu doldurarak indirimli tarifeleri seçebilirsiniz.

  • Redli8 tarifesi 10gb internet 1000dk konusma ve 250 sms 49 tl
  • Uyumlu tarifesi 39 tl 8 gb internet + 750 dk + 250 sms
  • Saçma Güzel Online M 26 Yaş altı gençlere 16gb internet 1000 dk + 100 sms ve sınırsız whatsapp seçeneği ile 45 tl’ ye karşımızda.
YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Faturasız Hat Fiyatları 2020

Başlıca belirttiğimiz ve en çok tercih edilen tarifeler bunlardı bu yeni kampanyadan faydalanmak isteyenler “vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat” adresinden diğer tarifeler ile birlik de seçim yaparak başvurabilirler.

Vodafone Seviyorum Dakika Nasıl Yapılır?

22 Adet çok ucuz size uygun farklı tarifeler bulunmaktadır. Vodafone her kesimden müşterisini düşünerek yapmış olduğu kampanya fiyatları ile kalitesini yine ön planda tutmuştur.

Vodafone kampanyalarından faydalanmak isteyenler yeni hat alımı yapabilir veya numarasını taşıması gerekmektedir. Ücretsiz sim kartınız kargo ile adresinize teslim edilir. Numara taşıma işlemi 2dk süren formu doldurmanız yeterlidir.

Vodafone Anında Bedava İnternet Kampanyasına Git

30 gb bedava internet kullanım detayları 12 ay boyunca geçerlidir. Vodafoneli olduk dan sonra ilk 3 ay içinde her ay 4 gb kullanabilir sonraki 9 ay içinde her ay 2gb olarak tarife dışı verilmiş hediye internetleri kullanabilirsiniz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

7 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Vodafone Sevdikleriniz için 30Gb Hediye İnternet Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı