Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Sevdiklerinizi Vodafonelu Yapma Zamanı 30 Gb Hediye

Sevdiklerinizi Vodafonelu Yapma Zamanı 30 Gb Hediye

Vodafone kullanan müşteriler yanımda uygulamasında görünen yeni kampanyada 42 gb ye kadar ve 12 ay boyunca 30gb bedava internet kazanma fırsatı yakalama şansını görebilir. Hemen vodafone yanımda uygulaması sayesinde sevdiklerini getir, numara taşıma veya yeni hat ile 42 gb ve 30gb bedava internet nasıl kazanılır?

İnternetten şimdi başvur kampanyası ile yanımda uygulaması formunu doldurarak indirimli tarifeleri seçebilirsiniz.

  • Redli8 tarifesi 10gb internet 1000dk konusma ve 250 sms 49 tl
  • Uyumlu tarifesi 39 tl 8 gb internet + 750 dk + 250 sms
  • Saçma Güzel Online M 26 Yaş altı gençlere 16gb internet 1000 dk + 100 sms ve sınırsız whatsapp seçeneği ile 45 tl’ ye karşımızda.

Başlıca belirttiğimiz ve en çok tercih edilen tarifeler bunlardı bu yeni kampanyadan faydalanmak isteyenler “vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat” adresinden diğer tarifeler ile birlik de seçim yaparak başvurabilirler.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Vodafone Bana Ne Var ile Avantaj Cepte

22 Adet çok ucuz size uygun farklı tarifeler bulunmaktadır. Vodafone her kesimden müşterisini düşünerek yapmış olduğu kampanya fiyatları ile kalitesini yine ön planda tutmuştur.

Vodafone kampanyalarından faydalanmak isteyenler yeni hat alımı yapabilir veya numarasını taşıması gerekmektedir. Ücretsiz sim kartınız kargo ile adresinize teslim edilir. Numara taşıma işlemi 2dk süren formu doldurmanız yeterlidir.

30 gb bedava internet kullanım detayları 12 ay boyunca geçerlidir. Vodafoneli olduk dan sonra ilk 3 ay içinde her ay 4 gb kullanabilir sonraki 9 ay içinde her ay 2gb olarak tarife dışı verilmiş hediye internetleri kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.