Turkcell

Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası 2020

Turkcell’le bağlan hayata sloganıyla tarz yaratan marka düzenlemiş olduğu birbirinden başarılı kampanyalarla da kullanıcılarının büyük beğenisini kazanmaktadır. Son zamanlarda tablet, telefon ve bilgisayarlar için çıkarmış olduğu Bip uygulaması sayesinde #senyapdiye arkadaşını davet et 6 GB interneti çok kolay bir şekilde kazanabilmektesiniz.

Turkcell Sen Yap Diye Soru Cevapları Nedir?

Bunun için neler yapmanız gerektiğini ve çok daha fazlasını yazımızda sizlerle paylaşacağız. Sizde Turkcell ile birbirinden avantajlı kampanyaların tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Özellikle son zamanların en başarılı kampanyalarından olan “sen yap diye” kampanyası Turkcell abonelerinin isteği üzerine uzatılmıştı.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Sevgililer Günü Kampanyası 2020

Sen Yap Diye Görevler Nelerdir?

Şimdi de bu kampanyanın üzerine bir yenisi daha eklendi ki bu kampanyayı da burada sizlerle paylaşacağız. Turkcell arkadaşını davet et bedava internet kazan kampanyası ile sizlerde çok kolay bir şekilde bol GB’ların tadını çıkaracaksınız.

Sen Yap Diye Bip Uygulaması

Turkcell Bip uygulamasını Apple Store ya da Google Play Store’den ücretsiz olarak indirebilmektesiniz. Telefonlarınız ve tabletlerinize rahatlıkla kurabiliyorsunuz. Eğer ilk kez kuruyorsanız yeni kayıt işlemleri için telefon numaranızı yazmanız ve ileri demeniz yeterli olmaktadır. Sayfaya başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra artık tüm görev size düşüyor.

Çünkü bundan sonra arkadaşlarınızı davet etmeniz gerekmektedir. Bunun içinde girişimci bir yapıda olmalı ve onlara davet isteğinizi göndermelisiniz. Davet isteği gönderdikten sonra geriye bedavaya kazanmış olduğunuz interneti nasıl isteyeceğiniz kalmaktadır.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Çalışan Yakını Platinum 18 GB Yıllık Abonelik Kampanyası

Turkcell Bip Arkadaşlarını Davet et #senyapdiye

Bip uygulamasına kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptığınızda profil adı altında bir sekme göreceksiniz. Bu sekmeye tıkladığınız zaman size davet et şeklinde bir ikon gözükecektir. Bu ikon sayesinde #senyapdiye türrkcell arkadaşını davet et kampanyasından yararlanacaksınız.

İkona tıkladığınızda karşınıza 3 farklı davet etme şekli gelmektedir. Siz istediğiniz davet etme şeklini seçebilirsiniz. Çünkü her üç davet şeklide kampanya için geçerli olmaktadır. Bu davet etme seçeneklerinden daha önce hiç Turkcell Bip uygulamasını indirmemiş olan 5 arkadaşınızı davet edeceksiniz.

Sen Yap Diye Paycell Hilesi Nedir?

Davet etme işleminden sonra gelecek olan mesajda linkten indirmelerini isteyiniz. Eğer bu şekilde yapmazsanız davetleriniz geçersiz sayılmaktadır. Ya da sistem üzerinden davet etmeden indirtirseniz yine davetiniz geçersiz sayılacaktır. Size uygun olan davet etme yöntemiyle kuralına göre 5 arkadaşınızı davet ettiğinizde doğrudan 2 GB kazandınız şeklinde bir dönüt olmamaktadır.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Turbo Hoş Geldin Fırsat Paketler

Sen Yap Diye Dergilik 2GB Görevi

Kuralına göre davetiniz sonucu davet et bedava internet kazan kampanyasından kazandığınız 2 GB internetinizi istemeniz gerekmektedir. Bunun için ücretsiz olarak takip edilen “senyapdiye” kanalını takip etmelisiniz. Buradan haftanın hediyesini al diyerek haftalık 2 GB internetinizi paketinize 24 saat içerisinde tanımlatmış olacaksınız.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

4 Kişi Katıldı

  1. Bipten sen yap diye uygulamasını giriş yaptıktan sonra sen yap diye kanalını takip ediyorum mesaj atıyorum ama haftanın görevi diye hiç bir şey karşıma çıkmıyor. Neden??

SORU - CEVAP

 "Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı