Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Senyapdiye Davet Et Bedava 6GB İnternet Kazan

Senyapdiye Davet Et Bedava 6GB İnternet Kazan

Turkcell’le bağlan hayata sloganıyla tarz yaratan marka düzenlemiş olduğu birbirinden başarılı kampanyalarla da kullanıcılarının büyük beğenisini kazanmaktadır. Son zamanlarda tablet, telefon ve bilgisayarlar için çıkarmış olduğu Bip uygulaması sayesinde #senyapdiye arkadaşını davet et 6 GB interneti çok kolay bir şekilde kazanabilmektesiniz.

Bunun için neler yapmanız gerektiğini ve çok daha fazlasını yazımızda sizlerle paylaşacağız. Sizde Turkcell ile birbirinden avantajlı kampanyaların tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Özellikle son zamanların en başarılı kampanyalarından olan “sen yap diye” kampanyası Turkcell abonelerinin isteği üzerine uzatılmıştı. Şimdi de bu kampanyanın üzerine bir yenisi daha eklendi ki bu kampanyayı da burada sizlerle paylaşacağız. Turkcell arkadaşını davet et bedava internet kazan kampanyası ile sizlerde çok kolay bir şekilde bol GB’ların tadını çıkaracaksınız.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  SİM Kupon Biriktir Turkcell Ücretsiz İnternet Kazan

Turkcell Bip Uygulaması

Turkcell Bip uygulamasını Apple Store ya da Google Play Store’den ücretsiz olarak indirebilmektesiniz. Telefonlarınız ve tabletlerinize rahatlıkla kurabiliyorsunuz. Eğer ilk kez kuruyorsanız yeni kayıt işlemleri için telefon numaranızı yazmanız ve ileri demeniz yeterli olmaktadır. Sayfaya başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra artık tüm görev size düşüyor. Çünkü bundan sonra arkadaşlarınızı davet etmeniz gerekmektedir. Bunun içinde girişimci bir yapıda olmalı ve onlara davet isteğinizi göndermelisiniz. Davet isteği gönderdikten sonra geriye bedavaya kazanmış olduğunuz interneti nasıl isteyeceğiniz kalmaktadır.

Turkcell Bip Arkadaşlarını Davet et #senyapdiye

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Turkcell Akıllı 5 GB Paketi ile 1 GB Bedava İnternet

Bip uygulamasına kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptığınızda profil adı altında bir sekme göreceksiniz. Bu sekmeye tıkladığınız zaman size davet et şeklinde bir ikon gözükecektir. Bu ikon sayesinde #senyapdiye türrkcell arkadaşını davet et kampanyasından yararlanacaksınız. İkona tıkladığınızda karşınıza 3 farklı davet etme şekli gelmektedir. Siz istediğiniz davet etme şeklini seçebilirsiniz. Çünkü her üç davet şeklide kampanya için geçerli olmaktadır. Bu davet etme seçeneklerinden daha önce hiç Turkcell Bip uygulamasını indirmemiş olan 5 arkadaşınızı davet edeceksiniz.

Davet etme işleminden sonra gelecek olan mesajda linkten indirmelerini isteyiniz. Eğer bu şekilde yapmazsanız davetleriniz geçersiz sayılmaktadır. Ya da sistem üzerinden davet etmeden indirtirseniz yine davetiniz geçersiz sayılacaktır. Size uygun olan davet etme yöntemiyle kuralına göre 5 arkadaşınızı davet ettiğinizde doğrudan 2 GB kazandınız şeklinde bir dönüt olmamaktadır.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Turkcell Süper Hediye Bedava İnternet Şansı

2 GB Hediyeni İste

Kuralına göre davetiniz sonucu davet et bedava internet kazan kampanyasından kazandığınız 2 GB internetinizi istemeniz gerekmektedir. Bunun için ücretsiz olarak takip edilen “senyapdiye” kanalını takip etmelisiniz. Buradan haftanın hediyesini al diyerek haftalık 2 GB internetinizi paketinize 24 saat içerisinde tanımlatmış olacaksınız.

Konu için Soru Sorabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.