Araba Kampanya

Renault Ve Dacia Yetkili Servisi Otonova Bilgileri

Dünya genelinde bilinen en büyük araç üretim markalarından biri olan Renault ve yine ülkemizde çok fazla tercih edilen otomotiv markalarından biri olan Dacia, bugün Türkiye’de aynı servis işletmesi üzerinden kullanıcılarına hizmet vermektedir. Otonova olarak bilinen bu işletme, temel olarak Renault modelleri üzerinde servis hizmetleri ile birlikte Dacia modelleri üzerinde de aynı hizmetleri sağlamaktadır. Bu nedenle her araç markası için servis hizmetlerine özellikle İstanbul ilinde Otonova üzerinden başvurabilirsiniz. 

Otonova, Türkiye’de İstanbul Ümraniye’de merkez olarak bulunmak üzere öncelikle Renault modelleri kapsamında hizmetler sağlamaktadır. Yetkili servis olması ile birlikte Renault modelleri kapsamında tüm binek araçlar ve ticari araçlar için servis hizmetleri yer almaktadır. Yılın 365 günü boyunca uzman bir kadro ile çözüm sağlayacak şekilde servis hizmetleri yer almaktadır. Dacia araç modellerinde de aynı yapı ile hizmet veren Otonova, yine tüm modeller kapsamında servis hizmetlerini 365 gün sürdürmektedir. 

Otonova Servis Hizmetleri Nasıl Sunulmaktadır?

Otonova firması üzerinden Renault veya Dacia araçlarda servis hizmetleri almak istediğinizde, hafta içi günlerinde ve cumartesi günlerinde belirli saat aralıklarında hizmet alma imkanınız yer almaktadır. İstanbul Ümraniye ilçesinde bulunan servis işletmesine hafta içi her gün 09.00-18.30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Hafta sonları ise cumartesi günlerinde 09.00-15.00 saatleri arasında hizmet almanız mümkündür. 

Otonova servis hizmetlerine başvurmanız için öncelikle servis randevusu almanız gerekmektedir. Bu kapsamda Otonova web sayfası üzerinden giriş gerçekleştirdiğinizde, servis randevusu sekmesine tıkladığınız zaman sizden bazı bilgiler talep edecektir. Bu bilgiler arasında;

  • Talep ettiğiniz servis tipi açısından periyodik bakım, mekanik, karoser veya diğer hizmet türleri yer alabilir. 
  • Cinsiyetiniz ile birlikte ad, soy ad gibi kimlik bilgileri talep edilir. 
  • E-posta adresi ve telefon gibi iletişim bilgilerinin girilmesi gerekir. 
  • Sonrasında araç modelinin seçilmesi, plaka bilgisinin girilmesi ve servis hizmeti ile ilgili mesaj niteliğinde kısa bir açıklama yapılması gereklidir. 

Otonova Renault Markası Servis Hizmetleri

Yetkili servis yapısına sahip olarak hizmet veren Otonova, Renault marka araçlarınızda konseptlere uygun bir şekilde servis ve yedek parça hizmeti sağlamaktadır. 600 metrekare servis alanı içerisinde satış sonrası hizmetler kapsamında 30 kişi gibi bir uzman kadro ile hizmet verilmektedir. Bu kapsamda Renault marka araçlarınızda yetkili servisler ile birlikte periyodik bakım gerçekleştirebilir, yedek parça servisi ve işçilik garantisi elde edebilirsiniz. Periyodik bakımlarda klima, yağ, triger ve silecek gibi noktalarda hizmetler verilmektedir. 

Otonova Dacia Marka Servis Hizmetleri

Firma tarafından yetkili servis kapsamında Dacia markası için verilen servis hizmetleri çerçevesinde de yine aynı niteliklerle hizmetler aynı servis ortamında sağlanmaktadır. Bu kapsamda servis hizmetleri ile birlikte

  • Aracınızda mekanik aksam kontrolü,
  • Periyodik bakım ve kontroller,
  • Araç elektrik sistemi bakımı,
  • Yedek parça servisi sunulması,
  • Onarım ve değişim hizmetleri,
  • Kilometre bakımı gibi hizmetler verilebilmektedir.  

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Renault Ve Dacia Yetkili Servisi Otonova Bilgileri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu