Oyun Hileleri

Pubg’de Başarılı Oyun İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Pubg 23 Mart 2017 tarihinde oyun severlerin hizmetine sunulmuş en başarılı savaş strateji oyunları arasında yer almaktadır. Oyun çıktığı günden bu yana milyonlarca kişi tarafından oynanmış ve oynanmaya devam etmektedir. Her oyunda olduğu gibi Pubg de başarılı olmak isteyen oyuncuların bilmesi ve uygulaması gereken durumlar vardır.

Temel Gerekli Araç Gereç ve Teknik Özellikler

Bu oyunun oynanması için ilk olarak oyunun temel kriterlerini karşılayacak bir bilgisayar gereklidir. Oyunu daha kaliteli oynayabilmek ve oyundaki birçok oyuncunun önüne geçebilmek için bilgisayar en temel unsurdur. Çünkü oyun hızlı ve akıcı bir oyundur. Bu sebepten ötürü her hangi bir donma veya yavaşlama ile karşılaşmamak için bilgisayarınızı teknik olarak geliştirmeniz gerekir.

YENİ YAYINLANDI->
Bedava Pepsi Kodu 2020 Hile Şifreleri

Oyunda başarının bir diğer anahtarı ise ses kasmaktır. Eğer sesin geldiği yönü duyup hissedebildiğiniz taktirde oyunda başarı şansı artmaktadır.

İnce sesleri duymak içn bilgisayarın hoparlörü yeterli gelmemektedir. Bundan ötürü oyuncuların kendilerine kulaklık edinmeleri başarı şansını artırmaktadır. Burada seçilen kulaklığın kalitesi ile beraber ses duyma oranlarıda artış göstermektedir. Oyun oynarken diğer bir teknik eleman ise faredir. Doğru fare seçimi ile oyunda sağlıklı atış imkanınız artmaktadır. Güzel bir fare edindikten sonra doğru bir şekilde stabilizasyon ayarı yapılmalıdır. 

Pubg Bireysel Gelişim 

Oyunda kişisel gelişim tecrübe ile oluşmaktadır. Ancak uzun süre hatalı şeyler yaparak tecrübe kazanmaktansa temel bir kaç taktiği uygulayarak tecrübe kazanılması başarıyı artırmaktadır. Oyunda ilk olarak haritaları yakından tanımlısınız. Atlanılan yerdeki yapıları öğrenmek zaman alsada bunları araştırarak oynamak gereklidir. Genellikle oyuncular haritalarda belirli bölgelere daha fazla atlamaktadır. Yeni başlayan oyuncuların bu kalabalık yerlere atlamak yerine daha rahat bir şekilde malzeme toplayacaklara sakin bölgelere atlamaları gereklidir.

YENİ YAYINLANDI->
PUBG Mobile: Kask ve Yelek Korumaları

Oyuna başlamadan önce birkaç youtube videosu izlemek size haritalar ve atlayan oyuncular hakkın da bilgi verebilir. Oyun sürekli olarak hareket gerektiren bir oyundur. Ateş altında olunmadığı sürece uzun süre sabit bir yerde kalmak oyunculara açık hedef haline getirebilmektedir. Genel ortalamaya bakıldığında hareket oranı yüksek oyuncular daha uzun süre oyun içinde kalmaktadırlar. 

Pubg Karakter Seçimi

Oyuna başlamadan önce kendi kişisel özellik ve isteklerinize oyun karakterinizi belirlemeniz gerekir. Oyunda genel olarak sürekli olarak çatışma seven oyunlar ya da daha sakin bir şekilde yerlerini belli etmeden oynamak isteyen oyuncular bulunmaktadır. Yeni başlayan ya da başarılı olmak isteyen herkesin ilk olarak bunu belirlemesi gerekir.

YENİ YAYINLANDI->
Pubg Mobile Oda Kurma 2020 Hilesi

Çünkü uzaktan ve sakin oynamak isteyen oyuncuların silah ve kıyafet tercihlerini ona uygun olarak belirlemeleri gerekir. Bu oyuncular genelde uzak mesafe hasarı fazla tek atış yapan tüfekler tercih etmelidir. Yakın çatışma seven oyuncuların ise daha çok makineli ve az seken silahları tercih etmeleri gerekir.

Oyunun en önemli bilinmesi ve yapılması gerekenlerden biri her zaman bir stratejiye sahip olmanızdır. Bu strateji genellikle oyunun akışına göre değişebilmektedir. Bundan ötürü her hangi bir yer kuşatırken ya da bir gruba saldırırken o an elinizdeki silahı bulunduğunuz konumu ve sağlık durumunuzu kontrol ederek bir strateji geliştirmeniz gerekir. Oyun içerisinde birçok farklı mod bulunmaktadır.

Bu modların hepsini denedikten sonra kendinize en uygun bulduğunuz mod da devamlı oynamak hem alışkanlık kazanmanıza sebep olucaktır. Bu da sizlere uzun vade de başarı getirmektedir.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Pubg’de Başarılı Oyun İçin Nelere Dikkat Edilmeli?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı