Oyun Hileleri

Pubg Zırhlı Sihirbaz Süslemesi Nedir?

Karşımızda Pubg Mobile, oyun severler için yeni güncellemesi ile hem Android cihazlar üzerinde hem de İOS kullanıcılar tarafından rahatlıkla telefonlarına indirilecekleri bir eklenti modu ile birlikte tekrar bir güncelleme gelmiştir.

 • Ara ara özel zamanlarda yapılan bu güncellemeler oldukça ilgi çekmektedir.
 • Normal zaman dilimlerinde kişilerin bilmediği Pubg Mobile oyunu bu yeni eklenen modlar ile beraber daha çok ilgi çekici hale gelmektedir.
 • Oyun modlarından biri de Pubg Mobile içerisinde kullanılabilecek zırhla sihirbaz süslemesi uyumudur.

Gerçekçi bir oyun deneyimini kim istemez ki? Pubg mobile zırhlı sihirbaz süslemesi özelliği barındıran Cadılar Bayramı modu ile sizleri oldukça şaşırtacak.

Başlamadan önce oyunda kasma ve donma problemleri yaşıyorsanız PUBG MOBİLE: Oyun Kasma Sorunu 2020 Çözümü Nedir? yazımız ile sorununuzu çözebilirsiniz.

Pubg Mobile Cadılar Bayramı Modu

 • Online olarak yurt içinden ve yurt dışından pek çok kişinin oynayabileceği bir açık alana sahiptir.
 • Kökeni yurt dışı olduğu için yurtdışında benimsenmiş adetlerden birisi de Cadılar Bayramıdır.
 • Cadılar Bayramı kutlamaları çokça yurt dışı ülkelerin de yapılmaktadır.
 • Bu kutlama günlerine özel olarak Pubg Mobile, farklılık olması açısından bu modu geliştirmiştir.
 • Bir içerik güncellemesi ile karşımıza çıkan bu oyunun güncelleme versiyonu 0.15.0 olarak belirlenmiştir.

Peki karşımıza bu mod indirildiğinde ne gibi yenilikler çıkacak? Oyun içi görsellerde değişimler var mı? Öldürülen yaratıklardan alınan puanlar aynı olacak mı? Biraz onun hakkında bilgiler verelim.

Pubg Mobile Zombi Modu ve Cadılar Bayramı Modu İçeriği

Özellikle Pubg Mobile oyununun takipçisi olan kişiler biliyor ki;

 1. Oyun ara ara kendi içerisinde mod güncellemeleri yapmaktadır.
 2. Gelen mod güncellemesi Sezon 1 moduydu ve çok kişi tarafından sevilmişti.

Bu yeni gelen güncelleme de ücretsiz bir şekilde hem iOS kullanıcılarına App Store uygulaması üzerinden indirebilme imkânına sahip hem de Android kullanıcılarının Google Play üzerinden indirebilme imkanlarına sahipler ve tamamen ücretsizdir.

Hiçbir şekilde ek ücret talep edilmemektedir. Zombi modu hakkında daha fazla bilgi almak için Pubg Mobile Zombi Modu 2020 Nasıl Girilir? yazımızı okuyabilirsiniz.

Oyun içindeki haritalarda ve bazı oyunların işleyişinde değişimler olmuştur. Eklenen yeni özelliklere baktığımızda şöyle söyleyebiliriz:

 • Öncelikle oyun içerisinde kullanılan karşı tarafın hamlelerini geriye çevirebilmek amacıyla ve rakipleri yenebilmek için kullanılan silahlarda değişmeler yaşanmıştır ve eklemeler gelmiştir.
 • Bu silah türlerine baktığımızda özellikle üzerinde yeni eklenti bulunan silahlar vektör mk47 Mutant silahları ve bununla beraber ump45 ve bunun yanında m16a4 numaralı silahlar.
 • Bazı mühimmat ürünlerinde de bunların içerisindeki mermi miktarları gibi bazı özelliklerde de değişiklikler yaşanmıştır.

Yine oyun içerisindeki grafiklerde farklılaştırmalar yapılmıştır ve bu kişiler tarafından beğenilmiştir. Farklı tarzda ve güçte zombi karakterlerinin olmasını yanı sıra her birinden de öldürülme güçlerine göre kişinin rütbesini yükseltecek puan kazandırmaktadır.

Pubg Mobile Oyunu İçi Değişiklikler

Oyun modunda oynamaya başlandığında dikkat edildiğinde şu göze çarpmaktadır. Oyun içerisindeki bazı objelerde yenilenmiş ve Cadılar Bayramı’na uygun hazırlık yapılmış bazı figürlere denk gelinmektedir. Ayrıca oyunların kutuların görünümleri de bu şekilde tasarlanmıştır yani bir cadıyı andırır bir pozisyonda görünüm verilmiştir.

Korkunç olarak tasarlanmış HD moddaki görüntü pek çok kişiye korkutucu gelse bile aslında amacına ulaşmış ve ilgi daha da artmıştır. Kaliteli görsellerinin bulunması Pubg için bir avantaj olmuştur.

Özellikle bu tarz hem ürünler üzerinde, objelerde ve hem de kişiler üzerindeki yapılan kombinlemelerde zombi modunda rastlanılmıştır. Tamamıyla gerçekçi ve ilgi çekici hale getirebilmek için özellikle bu 2 alanda yönelim gerçekleştirildiği göze çarpmaktadır.

 • Yeni eklenen modla beraber öncesinde düşman öldürüldüğünde elde edilen puanlar ve getiriler burada daha da fazla ulaşmaktadır, yani avantaj 2 katına çıkmaktadır.
 • Oyun içerisinde öldürülen her türlü zombiye yönelik olarak da kişilere özel olarak biyolojik silah adı verilen savaş ekipmanları da farklı bir boyutta ve versiyonda ödül olarak verilmektedir.
 • Bu ödüller zırh, silah gibi ekipmanlar olabildiği gibi yüksek değerde CU ya da yüksek değerde dolu sandık da olmaktadır. Bu sırada rütbeniz de yükselmektedir.

Bonus: Pubg Mobile İsim Değiştirme 2020 Hilesi

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Pubg Zırhlı Sihirbaz Süslemesi Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu