Oyun Hileleri

Pubg Oyun Modları ve Değiştirme Nasıl Yapılır?

Pubg oynayan oyun severlerin daha fazla keyif almalarını sağlamak ve oyunun içinde daha çekişmeli bir süreç yaşanmasına katkı sağlamak için geliştirilen bu modlar oyuncular tarafından seçilebilmektedir. Oyuncular oyuna dahil olmadan önce oynamak istedikleri modu seçebiliyor ve aynı modu seçen oyuncular ile keyifli, eğlenceli bir şekilde oynayabiliyorlar. Peki Pubg oyun modları hangileridir?

Pubg Solo Modu

Pubg oyunu içinde oyuncuların çoğunlukla tercih ettiği bir mod olan Solo modu oyunun klasik modu olarak belirlenmiştir. Bu modda oynayan herkes için aynı kural geçerlidir. Bu kural herkesi öldürerek hayatta kalmak ve oyunu birinci olarak bitirmektir. Bireysel oyuncular için en keyifli mod olarak Solo modu tercih edilebilir.

Solo Modu ( birinci İnsan gözünden )

Klasik oyun modu olan solo modu ile tüm özellikleri aynı olan bu modda farklı olan tek özellik 3. Göz bakışından değil de 1 gözden oyunu oynuyor olmanızdır. Pubg oyun modu olarak tercih edilen bu mod oyun içindeki 7 oyun bölgesinden sadece dördü için geçerlidir. Bu bölgeler; Na, Eu, AS – KR, JP bölgeleridir. Dört farklı bölge de keyifli bir şekilde Pubg oynayabilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Rust Sistem Gereksinimleri 2020

Pubg Duo Modu

Klasik oyun modu olan solo modu ile tüm özellikleri ve kuralları aynı olan bu modda tek fark oyunu bireysel olarak oynamıyor, ikişerli gruplar halinde toplamda 50 grup olarak oynuyorsunuz. Oyun içinde yer alan 7 oyun bölgesinin sadece 5 tanesinde Duo modu geçerlidir. Bu modlar; NA, EU, AS, KR/JP, OC bölgeleridir. İkişerli grup olarak rakipleriniz ile keyifli bir mücadele içine girebilirsiniz.

Pubg Squad Modu

Pubg oyununda herkes tarafından en keyifli modu olarak kabul edilen Squad modu, oyunu dörderli gruplar halinde organize olarak oynayabildiğiniz bir moddur. Dörtlü gruplar halinde oynadığınız zaman çok eğlenceli  bir mod olan bu modda ikişerli veya üçerli gruplar da kurabiliyorsunuz. Oyuna isterseniz tek başınıza dahil olup dörderli olarak kurulan rakip gruplara karşı mücadele edebiliyorsunuz.

Squad Modu (Birinci Kişi Gözünden )

Pubg oyunu içinde en keyifl mod olarak kabul edilen Squad modu ile tüm özellikleri ve kuralları aynı olan bu modda tek fark üçüncü kişi gözünden değil de birinci kişi gözünden oyunu oynuyor olmanızdır. Bu durum oyunu daha da keyifli hale getirecektir.

YENİ YAYINLANDI->
Pes 2020 Sistem Gereksinimleri Pc ve Mobil Telefonlar

Pubg Zombi Modu

2017 yılında twitch etkinliği sırasında keşfedilen bu modda zombi olarak oyunu oynamak isterseniz silah alamıyorsunuz. Zombi olmayan oyuncuları sadece ısırarak öldürebildiğiniz Zombi modunda Pubg partnerinizin custom serverlarında oynayabiliyor olması gerekiyor.

Pubg War Modu

Haritanın küçük bir alanına bırakılan takımların birbirleri ile mücadele etmesine dayalı olan bu modda en çok puan kazanarak birinci olan takım oyunu kazanıyor. War modunda uçaktan atladığınız anda oyun içinde kullanacağınız belli ekipmanlar ve silahlar otomatik olarak envanterinize ekleniyor. Sadece takım olarak mücadele edebileceğiniz bu mod oyunu daha keyifli ve eğlenceli bir şekilde yaşamanızı imkan sağlıyor.

Pubg TPP – FPP Görüntü Modu

Pubg oyunu içinde yer alan ve oyunu daha keyifli hale getirmesi için geliştirilmiş olan solo, duo ve zombi modlarını için geliştirilen iki farklı görüntü modu mevcuttur. Oyuna başlamadan önce sol tarafta yer alan menüden oyunun bakış açısına göre görüş açısını seçebiliyorsunuz. Fpp modu; birincil görüş açısına sahip olan görüntü modu iken TPP modunda ise görüş açınız daha geniştir. Oyuna başlarken görüntü açısını değiştirmediğinizde otomatik olarak TPP modunda oyuna başlıyorsunuz.  

Pubg En Eğlenceli Modu

Bireysel olarak oyun oynamak istiyorsanız en eğlenceli Pubg modu Solo modudur. Eğer oyunu ikişerli grup halinde oynamak isterseniz o zaman Squad modunu tercih edebilirsiniz. Oyunu farklı bir açıdan oynamak isterseniz zombi modunu da tercih edebilirsiniz. Silah kullanmadan oyunda başarılı olmak isterseniz zombi modu en ideal moddur. Görüntü modu olarak TPP modunu seçerseniz görüş açınız daha geniş olacak ve oyun içinde avantaj elde edeceksiniz. Eğer takım halinde mücadele etmek istiyorsanız war modunu da seçebilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Brawl Stars Hesap Çalma 2020 Güncel

Pubg Otomatik Mod Seçimi

Pubg oynamak isteyenler için oyuna başlarken otomatik olarak Solo modu seçiliyor ve size sunuluyor. Eğer mod değişikliği yapmazsanız Solo modunda keyifli bir oyun oynayabilirsiniz. Ancak oyuna başlamadan önce sol tarafta yer alan menüye tıklayarak mod seçimi yapabilir, görüntü modunu seçebilir ve oyunu daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Pubg yönetimi tarafından oyunculara sunulan solo modu, birinci göz ve üçüncü göz görüş açısı olarak iki farklı açıdan sunulmuştur.

PUBG Görüntü Modu Değişimi

Oyuna başlamadan önce görüntü modu seçebilir veya otomatik olarak size sunulan modda oyunu oynayabilirsiniz. Eğer oyun sırasında görüş açınızı değiştirmek isterseniz V tuşuna basarak görüş açınızı FPP den TPP ye geçirebilirsiniz. Oyun içinde pusuya yatmışsanız FPP modu daha geniş bir görüş açısı sunacağı için oyun içinde avantaj elde etmenizi sağlar. Oyun içinde daha avantajlı bir konuma sahip olmak için görüş açısı modunuzu değiştirebilirsiniz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Pubg Oyun Modları ve Değiştirme Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı