Oyun Hileleri

Pubg Oyun Modları 2020 Nedir?

Pubg oyuncuların beğenisine sunulduğundan bu yana sürekli olarak kendini geliştirmeyi sürdürmüştür. Bu gelişimlerden en büyük payı ise oyun modları almıştır. Bu modlar sürekli olarak hem senaryo olarak hemde görsel zenginlik olarak geliştirilmiştir. Bu modlar oyun başlamadan önce oyuncular tarafından seçilir ve oyun bu seçimden sonra başlar. Son dönemlerde oyun severlerin online oyunlara ilgilerinini artması sebebiyle farklı oyun modları her geçen gün ortaya çıkmaktadır. 

Tekli Modlar

Tekli modların en başında solo mod gelmektedir. Bu mod pubg nin en standart modu olarak görülmektedir. Oyunda herkes tek olarak uçağa biner ve istenilen bölgelere atlanır. Oyunda genellikle 100 oyunca bulunmaktadır. Bu oyuncular birbirlerini öldürerek sona kalmayı hedefler. Bir diğer tekli mod ise 1 man squaddır.

YENİ YAYINLANDI->
Bedava Discord Nitro Kodları 2020 Nasıl Alınır?

Bu oyun modunda daha çok kendine güvenen tekli oyuncular tarafından tercih edilmektedir. Oyunda bir grup oyuncular takım şeklinde atlarken bazı oyuncular ise bu takımlara karşı bireysel olarak boy göstermektedir. Burada kritik nokta ise başarılı stratejiler geliştirerek karşıdaki takımı bitirebilmektir.

Takımlı Modlar

Takımlı modların en başında squad mod gelmektedir. Bu oyun modunda 4 erli takım şeklinde oyuna giriş yapılmaktadır. Bu oyun modu pubg de en sevilen modlar arasında yer almaktadır. Bunun başlıca sebebi ise aynı ortamda olmayan arkadaşların bile takım halinde oyun oynayabilmeleridir. Bu modda başarı sağlanması için takım için görev paylaşılımı yapılmalı ve devamlı olarak iletişim sağlanmalıdır.

Duo modu squad ile benzer olmakla birlikte farklı olmasının başlıca sebebi oyuncu sayılarının farklı olmasıdır. Bu modda genel olarak 2 şerli takımlar oyuna girmektedir. 2-man squad modunda ise oyuna tercih eden grup 2 kişi olurken karşılarında ki oyuncu grubu 4 kişilik takım olmaktadır.

YENİ YAYINLANDI->
Pubg Mobile WhatsApp Grupları Wp Linkleri 2020

Farklı Tema Zombi Modları

Bu oyuncu sayısından farklı olan oyun modları dışında pubg tema olarak farklı oyun modları geliştirmiştir. Bu oyun modlarının en başında zombi modu gelmektedir. Bu mod 2017 yılında tanıtılmış ve normal oyun modunun dışında bir server dan giriş yapılarak oynanmaktadır. Oyun yine 100 oyuncu tarafından oynanmaktadır. Burada 10 oyuncu bir takım olurken geri kalan 90 oyuncu zombi olmaktadır. Zombi olan oyuncular yerden her hangi bir şey alamamakla birlikte diğer oyuncular gerekli gördükleri malzemeleri toplarlar. Oyun böyle son bulana kadar devam eder. 

War modu ise oyuna sonradan eklenen modlar arasında yer almaktadır. Bu çok küçük haritada oynanmaktadır. Bu küçük haritada heriki takımda aynı anda başlamakta ve belirli malzemeler direkt olarak verilmektedir. Bundan sonra oyunda takımlar birbirlerini öldürdükçe puan kazanmaktadır.

YENİ YAYINLANDI->
PUBG Mobile vs PUBG Lite Hangisi Daha İyi

Ölen oyuncu ise tekrardan oyuna geri dönerek başladığı bölümde doğar. Oyun bu süreçle beraber devam eder.  Bu modda en çok puan toplayan takım galip gelmektedir. Bu oyun türü daha çok hızlı oyunu seven oyuncular için düzenlenmiştir.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Pubg Oyun Modları 2020 Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı