Oyun Hileleri

Pubg Mobile Zombi Modu 2020 Nasıl Girilir?

Online olarak oynanabilen pek çok oyun içerisinde özellikle daha çok dikkat çeken pubg oyunu üzerinde ara ara yöneticileri tarafından güncellemeler yapılmaktadır. Bu güncellemeler sayesinde de oyundaki heyecan ve oyun içerisindeki rekabet daha da farklılaşmaktadır.

Bu yeni gelen özel modlar sayesinde oyunun daha farklı bir şekilde genişlemesi ve daha kaliteli bir hale gelmesi de kaçınılmaz olmaktadır.

Pubg Mobile Zombi Modu Güncellemesi

 • Pubg Mobile zombi modu için güncelleme olarak 0.11.0 şeklinde bir yeni güncelleme gelmiştir.
 • Zombi güncellemesi için Survive Till Dawn oyun modu şeklinde bir açıklama verilmektedir.

Oyuna karşı gösterilen ilgiden ve bu yeni gelişen modu indirme sayısında bakıldığında çok sayıda kişinin aslında bu modu beğendiği ve uzun süredir de bu tarife değişikliği bir yenilik beklediği de görülmektedir ve 2019 yılında çıkmış olan bu mod ve pek çok kişinin pubg oyununa ilk defa başlamasına bile sebep olmuştur.

Zombi Modunun İçeriği 

Bu yenilik ile beraber şunlar da oyuna dahil olmuştur. Oyun içerisinde haritalar üzerinden alanlar belirlemek ve bu haritalardaki görevleri yapmak gibi bir hedefi vardır. Bu haritalar içerisinde vikendi adı verilen haritada hava durumu olarak Ay Işığı modu eklenmiştir.

Normal şartlarda oyuncunun bilgilerine ulaşılamıyordu ve bununla beraber connection oda verilen yeni bir alan oluşturuldu ve buraya oyuncu bilgileri eklendiği hem kendisi hem de başkası tarafından görülebilecek yeni bir alan demektir.

 • Bu eklenti ile beraber Resident Evil 2 isimli kostüm tasarımları da yine oyun içerisinde eklenmiştir.
 • Resident Evil 2 müziği de ana menü kısmında karşımıza çıkmaktadır.

Oyun içerisinde karşı saldırılarda kullanılan tüfeklerin savaş modu değişerek 2 katını da bir hız ile daha fazla mermi tüketimine olanak sağlayan mod yüklendi.

Pubg Yeni Oyun Modu “Resident Evil 2”

Ben kendi Tencent Games ve Capcom şirketlerini bir araya gelişi ile beraber ortaya çıkmış bir üründür. Aslında bu oyun modanın tasarlanmasının sebebi oyun içerisinde işbirliği yapılan Resident Evil 2 oyun modunda ki o korkuyu verebilmektir.

Oyunun oynamaya başlanıldığında ve bu modu aktif hale getirdiğinizde oyun modunun daha karanlık ve puslu bir şekilde olduğunu görebilmekteyiz.

 • Tanıtımlarına bakıldığında ve oyun içindeki karakter olarak bakıldığında da bu çok belirgin bir şekilde kendini göstermektedir.
 • Sadece oyunun görselinde değil bunun dışında oyun kıyafetlerinde de farklılık seçilmektedir.
 • Oyun kıyafetlerin dedi aktif edilen bu mod ile beraber daha ilgi çekici Resident Evil kostümleri kişinin kullanımına sunulmuştur.

Bir nevi bakıldığında tanıtıcı kartlarda da bir korku oyununa benzer bir yapıya dönüştü görülmektedir oyunun diğer oyun modlarından farkı hem gece hem gündüz oynanabilir, bir açıklama ve erişime sahip olmasıdır.

Pubg Mobile Zombi Oyunu İçerisinde Taktikler

Zombi oyununun modunu indirdikten sonra yapmamız gereken bazı farklılıklar var. Normal şartlarda oyun modunda oynarken özellikle pompalı tüfek tarzı silahların kullanım mesafesi karşı tarafa etki noktasında önemliydi.

 • Fakat bu yama ile beraber çok yakın noktalarda olunmasa bile karşı tarafı tek bir kurşun ile ayarlayabilme ve rakibi yenebilme gibi avantajları vardır.
 • Karşınıza çıkacak her bir zombi öldürdüğünüzde ondan özel bir para ve puan kazanıyorsunuz.

Bu şekilde düşündüğümüzde tasarıma göre şu yapılmıştır: 

Gündüz vakitlerinde dolaşırken karşınıza çıkan zombilerden elde edeceğiniz puan ile gece vakitlerinde karşımıza çıkacak zombilerden elde edeceğiniz puan arasında fark bulunan Özellikle gece Zombilere Karşı göstereceğiniz vuruş sayısı daha fazla puan getirecektir.

Yine iyi taktik niteliğinde şunu söyleyebiliriz ki; Gece öldüreceğiniz Zombilerden elde edeceğiniz bu puanlar daha fazla olacağı için gündüz sadece cephane biriktirebilmek ve yoğunluklu olarak cephane toplamına ve biriktirmeye önem vermek önemlidir. Bu da bir stratejidir.

 • Başka bir noktada oyun içerisindeki zombi çeşitleridir.
 • Oynarken farkedeceksiniz ki birden fazla farklı boyutlarda ve ebatlarda zombilerle karşılaşacaksınız.
 • Licker adı verilen zombiler daha fazla puan getirmektedir.
 • Bunların üzerine özel bir güç uygulamak size daha fazla avantaj sağlar.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Pubg Mobile Zombi Modu 2020 Nasıl Girilir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu