Oyun Hileleri

Pubg Mobile Zıplama Hilesi 2020 Nasıl Yapılır ve Report Etme

Pubg mobile zıplama hilesi en çok merak edilen hilelerin başında gelmektedir. Son yıllarda herkesin büyük bir tutku ile oynadığı battle royal oyunu olan Pubg’ de hileler giderek artmaktadır. Son günlerde de pubg zıplama hilesi en çok kullanılan hilelerden olmuştur. Zıplama hilesini bu kadar ilgi çekici hale getiren özelliği stratejik bir hile olmasındandır.

Kullandığınız hilelerden dolayı bilgilerin çalınması, hesabın banlanması gibi durumların da olabileceği riskini aklınızdan asla çıkarmamalısınız. Tabi bir de rakiplerden gelecek tepkileri de unutmayın.   

Pubg Zıplama Hilesi İndirme Adresi

Pubg mobile zıplama hilesi 2020 oyunda stratejik açıdan büyük avantaj sağlamaktadır. Hile hakkında henüz tam bir cezai yaptırım açıklaması gelmese de yine de dikkatli olunmasında fayda var. Hile tespiti sonucunda hesabınızı kaybedebilirsiniz.

Size verdiğim video ile zıplama hilesini de indirebilirsiniz. İndirdikten sonra kullanım sorumluluğu size aittir. Hile kullanımından dolayı banlanma olabileceğini unutmamalısınız.

Pubg Hile Kullananları Email İle Report Etme

Pubg hile kullananları email ile report etme, pubg müşteri hizmetlerine ulaşarak gerçekleştirilmektedir. https://support.pubg.com/hc/tr adresine girerek hile kullandığını düşündüğünüz kişi hakkında bilgileri vermeniz için yeterli olacaktır.

Pubg Hack Kullananları Report Etme

Pubg hack kullananları report etme, oyunda hileci sayısını azaltma ve temizleme konusunda etkili bir çözümdür. Oyun esnasında hile kullandığından şüphelendiğiniz kişiler olabilir.

Bunun araştırmasını yaparak hile kullanan kişiyi oyun dışı bırakmak sadece Pubg hizmetlerinin sorumluluğundadır. Bu araştırmayı yapabilmeleri için Pubg hack kullananları Report etme görevi sizindir.

Oyun içerisinde hileci kişilerin profiline tıklayarak rapor et bölümünden bildirim gönderebilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak oyuncu bildirme formu doldurarak report edebilme imkanına sahipsiniz.Oyuncu bildirme formu içerisinde hile tarihi, profil ismi, hile çeşidi ve detaylı bir içerik gerektirmektedir. İçerikler ekran kaydı görüntü veya video olabilir.

Pubg Emulator Hile 2020 Nasıl Yapılır?

Pubg Emulator hile 2020 hileleri aslında bulunması biraz daha zor hilelerdir. Diğer sürümlerde daha fazla hile bulunmakta ve uygulanabilmektedir. Piyasada kullanılan hileleri sizler için toparladım. Pubg Emulator hile nasıl yapılır ayrıntılı şekilde anlatacağım.

İlk adım olarak videoyu izleyin dosya detayları ordadır.

  • Rar şifresi: hilecin, şifreyi girerek rar dosyasını açın.
  • Dosya indirildikten sonra setup dosyasını açarak kurulumu yapın.
  • Setup dosyası kurulduktan sonra dosya içerisinde yer alan pubg Emulator hilesi dosyaları ortaya çıkacaktır.
  • Launcer.exe aracılığı ile hileyi çalıştırarak hileyi aktifleştirmeye başlayın.
  • Pubg Emulator yüklemesi kendini güncelleyecektir. Güncellemenin tamamlanmasını bekleyin.
  • Dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçin. Ben İngilizce dilini seçtim.

Pubg Diğer Hileler için Aşağıdan Seçimini Yap

Home tuşu menü ekranını açmanızı sağlar. End tuşu menüyü kapatır. Mouse ile menü içerisinde gezerek istediğiniz hileyi bu şekilde aktif hale getirebilirsiniz.

Benzer Konular

12 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Pubg Mobile Zıplama Hilesi 2020 Nasıl Yapılır ve Report Etme" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu