Oyun Hileleri

Pubg Mobile WhatsApp Grupları Wp Linkleri 2020

Dünya çapında popüler hale gelen Pubg oyununu pek çok kişi aynı anda online ortamlarda oynayabilmektedir. Sizlerin de katılım sağlayabileceğiniz ortak olarak PUBG oyunu içerisinde bilgiler paylaşabileceğiniz ya da fikirlerinizi söyleyebileceğiniz Türkiye üzerinden kurulmuş WhatsApp grupları ve bu grupların linklerini paylaşacağız.

Takım şeklinde bir oyun süreci söz konusu olduğu için, kişilerin fikirlerini deneyimlerine PUBG oyununu daha iyi nasıl seviyede tamamlayabileceğini ya da oyun içerisindeki çeşitli taktikleri paylaşabilmeyi sağlayacak bir ortam sunulmuştur.

Bu ortamlarda WhatsApp grupları ile giderilmeye çalışılmıştır. 2019 yılında özellikle yoğun bir şekilde kurulan bu WhatsApp grupları 2020 yılında da aktif bir şekilde paylaşımları yapmaya devam etmektedir.

YENİ YAYINLANDI->
PUBG Mobile: Sizi 1 Numaraya Çıkaracak Tüyolar

Türkiye Whatsapp Grup Linkleri

Paylaşımı yapılan linklerden biri, kişileri Pubg oyunu içerisinde kullanılabilecek ve kendisine benzer takım arkadaşları bulabileceği doa ve squat girişi yapabilecek tarzda kişileri de eleyebilecekleri bir ortam sunan bir paylaşım yapılmıştır. Linki aşağıya bırakıyoruz:

Aslında bu tür WhatsApp gruplarının özelliklerinden biri de Türklere hitap ediyor olmasıdır. Aynı dili konuşabildiğin ve aynı problemleri yaşadığın kişiler ile Pubg Mobile oyunu arası içerisinde çeşitli teknik, taktikler ve hileler ve bu anlamda paylaşımlar yapabilecek bir ortamda elde edilmiş oluyor.

WhatsApp guruplarına katıldıktan sonra ekip kurarak oynamayı öğrenmek için Pubg Mobile Ekip Kurma 2020 Takım Yarışması Nedir? yazımıza göz atabilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Brawl Stars Hesap Çalma 2020 Güncel

Pubg Oyunu Neden WhatsApp Grupları Tercih Etmiştir?

Bu başlığı oluşturmanın sebebi aslında böyle bir uygulamaya gerek olup olmadığıdır. İnternetin ve teknolojinin gelişmesi ile beraber kişilerin iletişim ağları telefonla konuşmak ve mesajlaşmak iken bunun ücretsiz yolunu bulmuşlardır.

Oyun içerisinde rahatsız olduğunuz kişileri silmek ve engellemek için Pubg Arkadaş Silme Engelleme 2020 Nasıl Olur? yazımızı okuyabilirsiniz.

Pubg Mobile WhatsApp Grup Linklerine Nasıl Katılınır?

Kişilere bu anlamda aktif bir şekilde katılım sağlanmasını da destek verecek bir link daha aşağıda paylaşıyoruz:

  • Telefona indirilen WhatsApp programının ardından size verilen katılma linkini tıklayarak WhatsApp’a yönlendirilmesini bekleyeceksiniz.
  • Yönlendirildikten sonra “join chat” isimli bir buton karşımıza çıkacaktır. Buraya tıkladığınızda gruba giriş yapabiliyorsunuz.
YENİ YAYINLANDI->
Bedava Lol Hesapları 2020 Çarlar Kodlar Güncel Hack

Bu kadar basit ve pratik bir yapıda olması da WhatsApp’ın tercih edilme sebeplerinden biridir.

Bonus: Pubg Mobile Turnuva 2020 Ödülleri ve Katılma Şartları

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

SORU - CEVAP

 "Pubg Mobile WhatsApp Grupları Wp Linkleri 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı