Oyun Hileleri

Pubg Mobile WhatsApp Grupları Wp Linkleri 2020

PUBG oyunu içerisinde bilgiler paylaşabileceğiniz ya da fikirlerinizi söyleyebileceğiniz Türkiye üzerinden kurulmuş WhatsApp grupları ve bu grupların linklerini paylaşacağız.

Takım şeklinde bir oyun süreci söz konusu olduğu için, kişilerin fikirlerini deneyimlerine PUBG oyununu daha iyi nasıl seviyede tamamlayabileceğini ya da oyun içerisindeki çeşitli taktikleri paylaşabilmeyi sağlayacak bir ortam sunulmuştur.

Türkiye Whatsapp Grup Linkleri

Paylaşımı yapılan linklerden biri, kişileri Pubg oyunu içerisinde kullanılabilecek ve kendisine benzer takım arkadaşları bulabileceği doa ve squat girişi yapabilecek tarzda kişileri de eleyebilecekleri bir ortam sunan bir paylaşım yapılmıştır. Linki aşağıya bırakıyoruz:

Aslında bu tür WhatsApp gruplarının özelliklerinden biri de Türklere hitap ediyor olmasıdır.

Aynı dili konuşabildiğin ve aynı problemleri yaşadığın kişiler ile Pubg Mobile oyunu arası içerisinde çeşitli teknik, taktikler ve hileler ve bu anlamda paylaşımlar yapabilecek bir ortamda elde edilmiş oluyor.

WhatsApp guruplarına katıldıktan sonra ekip kurarak oynamayı öğrenmek için Pubg Mobile Ekip Kurma 2020 Takım Yarışması Nedir? yazımıza göz atabilirsiniz.

Pubg Oyunu Neden WhatsApp Grupları Tercih Etmiştir?

Whatsapp daha kolay anlaşılır olması sebebi ile tercih edilmiştir. İsterseniz farklı bir deneyim olarak telegram grupları konumuza bakabilirsiniz.

Oyun içerisinde rahatsız olduğunuz kişileri silmek ve engellemek için Pubg Arkadaş Silme Engelleme 2020 Nasıl Olur? yazımızı okuyabilirsiniz.

Pubg Mobile WhatsApp Grup Linklerine Nasıl Katılınır?

Kişilere bu anlamda aktif bir şekilde katılım sağlanmasını da destek verecek bir link daha aşağıda paylaşıyoruz:

  • 100′ lerce Whatsap Grup Linkleri için Tıkla
  • Telefona indirilen WhatsApp programının ardından size verilen katılma linkini tıklayarak WhatsApp’a yönlendirilmesini bekleyeceksiniz.
  • Yönlendirildikten sonra “join chat” isimli bir buton karşımıza çıkacaktır. Buraya tıkladığınızda gruba giriş yapabiliyorsunuz.

Bu kadar basit ve pratik bir yapıda olması da WhatsApp’ın tercih edilme sebeplerinden biridir.

Bonus: Pubg Mobile Turnuva 2020 Ödülleri ve Katılma Şartları

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Pubg Mobile WhatsApp Grupları Wp Linkleri 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu