Oyun Hileleri

Pubg Mobile Wallhack 2020 Hilesi Nasıl Yapılır?

Ülkemizde ve dünyada birçok piyasa çıkmış ve belli bir süre sonra teknoloji çöplüğünde unutulup gitmiştir. Ancak son dönemlerde çıkan ve adından bütün dünyada söz ettiren ve söz ettirmeye de devam edicek bir oyun var. Bu oyun Pubg den başkası olamaz. 

Pubg Mobile Wallhack Nedir?

Bu oyun son yılların en trend okuyunu konumuna aniden gelmiştir. Oyun ilk çıktığı dönemlerde bilgisayar üzerinden oynanan bir oyun konumundaydı.

Bu oyunun birçok kesim tarafından sevilmesinden sonra oyunun kurucuları bu oyunu mobile taşımayı karar verdiler ve oyun daha çok insanın hizmetine sunuldu.

Oyun milyonlarca insanın en çok oynadığı konuma gelirken sabit bir şekilde devam etmek yerine sürekli kendini geliştirdi ve yeniledi.

Pubg Emulator Kasma ve Hızlandırma Ayarları

Bu yenileme ve gelişmeler hem oyunu aktif oynayan kullancıların süreklilik kazanmasın hemde yeni birçok oyuncuya ulaşılmasını sağlamıştır. Pubg oyunun sevilmesinde birçok sebep bulunmaktadır. Bunlar;

 • Oyunun grafik tasarımlarının gelişmiş olması.
 • Oyunda ki olay örgüsünün düzenli olması.
 • Oyundaki map kısmının güzel hazırlanması.
 • Oyunda bulunan silahların insanlarının hem tarihi hemde güncel silahlar arasından seçilmesi.
 • Oyuna giren oyuncu profilini farklı şehirlerden ve ülkelerden gelmesi. Bu durum birçok farklı kültürde insanı bir araya getirmiş ve sohbet imkanı sağlamıştır.
 • Oyunculara kıyafet ve karakter seçiminde özgürlük tanıması.

Pubg Mobile Wallhack ios İndirme Nasıl Yapılır?

Wallhack ise oyunlardaki dağ, tepe, araba gibi engellerdir. Bu engellerin arkasında bulunan oyuncular wallhack sayesinden diğer oyuncular tarafından görünmemektedir. Pubg de birçok oyuncu merminin nerden geldiğini anlamadan öldüğünden şikayet etmektedir. Bu durumun meydana gelmesi wallhack nedeni ile olmaktadır. 

Pubg mobile wallhack ios indirme adresleri birçok siteden giriş sayesinde olabilir. Önemli olan site yorumalarını okumanız ve arasından birini tercih etmeniz gerekmektedir.

Bu adresde bulunan yorumlar gayet olumlu olmakla birlikte olumsuz yorumlarda bulunmaktadır. Birçok kullanıcının olumlu yorumu ve deneyimler sonucundan bu sitenin hack için gayet kullanılabilir bir platform olduğunuz söyleyebiliriz.

Pubg Mobile Wallhack Pc İndirme Nasıl Yapılır?

Bu durum çoğu oyuncu için istenmeyen bir durumdur çünkü oyunun temelinde saklanarak karşı takımdaki bireyleri ortadan kaldırmak vardır. Wallhack daha çok bu oyunun uygulayıcıları tarafından turnuvalarda kullanılmakta ve oyuncuların yerleri tespit edilmektedir.

Wallhack hilesini kullanmak isteyen kullancılar birçok sitede aim kelimesi ile karşılaşmaktadırlar. Buda wallhack gib oyunculara ekstra destek sağlayan bir hilede dir. İngilizce aim kelimesi Türkçe anlam olarak amaç kelimesine karşılık gelmektedir.

Bedava Hesaplar Hemen Tıkla

Pubg Mobile Wallhack Apk Android İndirme Nasıl Yapılır?

Pubg mobile wallhack apk android indirme adresi olarak bakıldığında ise karşımıza yine birçok site çıkmaktadır. Bu siteler arasında indirin.com bu konuda öne çıkmaktadır. Sitede bulunan hemen indir sekmesine basılarak işlemler takip edilmelidir. Bu site üzerinden hem android telefonler hemde pc ler için hack indirme imkanı sağlamaktadır.

Turkcell Bedava İnternet için Burayı Tıkla

Vodafone Bedava İnternet için Burayı Tıkla

Türk Telekom Bedava İnternet için Burayı Tıkla

Pubg Emulator Hile Ayarları

Pubg emulator hile ayarları birçok oyuncu için merak konusudur. Emulator demek bir sistemin başka bir sistem üzerinde çalışmasını sağlamayan yazılımdır. Bu ayarları yapmak için belli adımlar takip edilmeli;

 • Emulator tam ekran moduna alınır, grafik ayarları ve emulator ayarları default yapılır sonra dil İngilizce seçilir.
 • Aim bot sekmesi seçilir ve mermi ateş alınacak yer olarak head seçilir.
 • Aimbot KEY sekmesine tıklanır ve istediğiniz bir tuş üzerinde ayarlama yapılır.

Pubg Mobile Diğer Hileler Tıkla

 • No recoil yani sekmem ayarı yapılır. 

Benzer Konular

24 Kişi Katıldı

 1. ark neden hile kullanacaksınız ne güzel çocuklarız guzelcene oynıyalım hileye ne gerek var oynuyamıyosan baskaa oyun oyna bizim oyunumuzu bozmanıa ne gerek var hile kullananlarada hakkımı hellel etmıyorum inşallah gotune kıymık batar bida oturama bilgesayar basına

 2. hepinizin allah belasını versin inşalllah bilgisayarlarınız kül olur oyun oynatmıyor hileciler bilmeyen girmesin oyuna hile yapmaya ne gerek var allahsızlar

  1. Ben Antep Özel çevik küvetten Memet çavuş en yakın zamanda yeri ve yapan kişiler belli edilecektir

 3. blank Adem Burak gökmen pubg ismim (YANLIZKURTxy) yakın zamanda görüşlerinizi bekliyorum dedi ki:

  Varya siz nası Bi sitesini ya wikipediye bin basarsınız uff yakında Varya neler yaparsınız siz neler neler uff artık pubg mobile size dilenir rüşvet verir hileleri kaldırın siteyi kaldırın diye

SORU - CEVAP

 "Pubg Mobile Wallhack 2020 Hilesi Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu