Oyun Hileleri

Pubg Mobile Silah Hilesi 2020 Desen ve Skinler

Pubg oyunu; Dünya genelinde çok yaygın olarak oynana ve online olarak aynı anda 3.3 milyon kullanıcının oynadığı bir oyundur. Bu oyunu oynarken oyunun size sunduğu silahları ve malzemeleri kullanabileceğiniz gibi hile kodlarını kullanarak da oynayabilirsiniz.

Hile kullanmak yasal olmasa da birçok oyuncu gibi oyun içinde avantaj elde etmek ve rakiplerinize göre daha güçlü bir karaktere sahip olmak için ücretli ve ücretsiz olarak bulabileceğiniz hileleri kullanabilirsiniz.

Pubg oyuncularının kullandıkları hileler arasında en popüler olanları; 

 • Sektirmeme hilesi
 • Nişan alma hilesi
 • Otomatik ateş etme hilesi
 • Silah sahibi olma hilesi
 • Silah deseni hilesi
 • Mermi hilesi 

Bu hileleri aktif hale getirdiğinizde ateş etme-hasar verme oranı artacak, otomatik olarak ateş ederek hasar verme gücünüz artacak ve rakiplerinizi daha kısa süre de öldürebileceksiniz.

Pubg Sekmeme Hilesi

Pubg oyununda en çok tercih edilen hilelerden biri olan sekmeme hilesini kullandığınızda atışlarınız hiçbir şekilde sekmeden nişan aldığınız kişiye gidiyor.

Normal şartlar altında oyun içinde silahınızla ateş ettiğinizde 2 atıştan bir tanesi boşa giderken bu oran atış mesafesine göre 3 atıştan ikisi veya 4 atıştan üçü haline gelebiliyor.

 • Sekmeme hilesini kullanmak istediğinizde oyun sitelerinde ve hile sitelerinde yer alan hile kodlarını kullanabilirsiniz.
 • Bu kodları aktif hale getirdikten sonra yapmanız gereken oyun ayarlarında silahı seçerek oyuna başlamak.
 • Artık daha isabetli atışlar yaparak rakiplerinizi yok edebilirsiniz.

Not: Şu an geçerli hile bulunmamaktadır. Ama pubg silah hasarları resimli tablomuzdan sekmeyen ve güçlü silah seçiminizi yapabilirsiniz.

Pubg Otomatik Ateş Etme Hilesi

Pubg oyununda geniş bir haritadan başlayarak daralan bir harita da oyun oynadığınız için etrafınızdaki herkesi görmeniz mümkün değildir. Bu konuda geliştirilen hileler arasında yer alan otomatik atış hilesi ile oyun içinde belirlemiş olduğunuz mesafedeki kişilere siz farkında olmasanız bile ateş edebiliyorsunuz.

Bu sayede beklenmedik anda saldırı altında kalmak yerine saldıran taraf oluyor ve avantajı ele geçiriyorsunuz.

 • Otomatik atış hilesi için yapmanız gereken oyuna giriş yaparak hesabınızın bulunduğu sayfa da yer alan ayarlar sayfasını açmak.
 • Bu sayfada bulunan ayarlar kısmına giriş yapmadan önce bilgisayarınıza indireceğiniz hile programını çalıştırarak aktif hale getirmeniz gerekiyor.
 • Aktif hale getirdiğiniz hile programı ile oyun içinde rakiplerinizi daha kolay bir şekilde öldürebileceksiniz.

Pubg silah hasarları ve skin hileler için burayı tıklayın resimli anlatımlı detayları kaçırmayın.

Pubg Silah Hileleri

Pubg ile ilgili olarak en fazla kullanılan hile olan silah hilesinde en üst seviye silahlara sahip olabiliyorsunuz. Ancak burada sizi riske atan bir durum söz konusu olabilir.

Üzerinizdeki eşyalar ve oyuncunuzun sahip olduğu kostümler belirli bir levele ait olduğunuzu göstermektedir.

En üst sınıf silahlara sahip olabildiğiniz bu hileleri aktif hale getirdiğinizde rakiplerinize daha fazla hasar veren veya tek atışla rakiplerinizi öldüren silahlara sahip olabiliyorsunuz.

Bu hileleri aktif hale getirmek için satın almanız gerekiyor. Haftalık, 14 günlük ve aylık süreler ile satılan bu hileleri satın alarak kurduğunuzda oyun içinde otomatik olarak iyi ve donanımlı silahlara sahip oluyorsunuz. Yalnız bu hileyi aktif hale getirirken yakalanmamaya dikkat etmelisiniz.

Ayrıca Önemli; Pubg bedava e-pin, uc kodu ve silah skinleri yazımız güncellenmiştir. Faydalığı olucağından sizleri davet ediyoruz.

Pubg Mobile Silah Deseni Hilesi

Profesyonel bir oyuncu olarak Pubg oyununda yer almak istiyorsanız kıyafetleriniz ile birlikte silahınızın desenini de değiştirmelisiniz.

Yer aldığınız haritanın görsel özellikleri uyumlu bir silah desenine veya elbiseniz ile uyumlu bir desene sahip olursanız silah deseni hilesi kamufle olmak istediğinizde size büyük avantaj sağlıyor.

Pubg Silah Mermi Hilesi

Pubg mermi hilesinde size 2 alternatif sunuluyor.

 1. Sonsuz mermi sahibi hilesi
 2. Daha fazla hasar veren mermi hilesidir.

Pubg oynarken cephane bulma derdi ile uğraşmadan oyun boyunca sonsuz cephaneye sahip olarak oynamak çok keyifli bir oyun imkanına sahip olmak anlamına geliyor.

 • Birçok oyuncu kullandığı silah için cephane ararken öldürülerek oyun dışı kalıyor ve 1. olma imkanını kaybediyor.
 • 2. seçenek olarak kullanabileceğiniz hasar gücünü artıran mermi ile normal şartlara göre %50 oranında daha fazla hasar verebiliyorsunuz.

Bu sayede oyun içinde rakibinizi öldürmek için birden fazla atış yaparak zaman kaybederek kendinizi riske atmak yerine tek bir atış ile rakibinizi öldürüyor ve kendinizi risk altına almamış oluyorsunuz.

Bu hileleri kullanarak oyun içinde daha güçlü bir karaktere sahip olabilir, rakiplerinizi daha kısa süre de öldürerek oyunu zafer ile sonuçlandırabilirsiniz.

Profesyonel bir Pubg oyuncusu olarak oyunu daha keyifli bir şekilde oynamak istediğinizde bu hileleri edinerek uygulayabilirsiniz.

Benzer Konular

8 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Pubg Mobile Silah Hilesi 2020 Desen ve Skinler" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu