Oyun Hileleri

Pubg Mobile Silah Hilesi 2020 Desen ve Skinler

Pubg oyunu; dünya genelinde çok yaygın olarak oynana ve online olarak aynı anda 3.3 milyon kullanıcının oynadığı bir oyundur. Bu oyunu oynarken oyunun size sunduğu silahları ve malzemeleri kullanabileceğiniz gibi hile kodlarını kullanarak da oynayabilirsiniz. Hile kullanmak yasal olmasa da birçok oyuncu gibi oyun içinde avantaj elde etmek ve rakiplerinize göre daha güçlü bir karaktere sahip olmak için ücretli ve ücretsiz olarak bulabileceğiniz hileleri kullanabilirsiniz. Bu hilelerin bir kısmı kodlar şeklinde sizlere sunulurken bir kısmı da oyun içinde çeşitli ayarlar yaparak aktif hale getirilebiliyor. Silah hileleri yanında karakter hileleri, kostüm hileleri, Wall hack hileleri gibi farklı hileleri de tercih edebiliyorsunuz.

Pubg oyuncularının kullandıkları hileler arasında en popüler olanları sektirmeme hilesi, nişan alma hilesi, otomatik ateş etme hilesi, silah sahibi olma hilesi, silah deseni hilesi, mermi hilesi gibi hilelerdir. Bu hileleri aktif hale getirdiğinizde ateş etme – hasar verme oranı artacak, otomatik olarak ateş ederek hasar verme gücünüz artacak ve rakiplerinizi daha kısa süre de öldürebileceksiniz.

Pubg Sekmeme Hilesi

Pubg oyununda en çok tercih edilen hilelerden biri olan sekmeme hilesini kullandığınızda atışlarınız hiçbir şekilde sekmeden nişan aldığınız kişiye gidiyor. Bu durum daha az sayıda atş yaparak karşınızdaki kişiyi oyun dışında bırakma imkanını sizlere sunuyor. Normal şartlar altında oyun içinde silahınızla ateş ettiğinizde iki atıştan bir tanesi boşa giderken bu oran atış mesafesine göre üç atıştan ikisi veya dört atıştan üçü haline gelebiliyor.

YENİ YAYINLANDI->
Brawl Stars Hileleri 2020 Karakter, Kupa ve Sandık

Sekmeme hilesini kullanmak istediğinizde oyun sitelerinde ve hile sitelerinde yer alan hile kodlarını kullanabilirsiniz. Bu kodları aktif hale getirdikten sonra yapmanız gereken oyun ayarlarında silahı seçerek oyuna başlamak. Artık daha isabetli atışlar yaparak rakiplerinizi yok edebilirsiniz.

Pubg Otomatik Ateş Etme Hilesi

Pubg oyununda geniş bir haritadan başlayarak daralan bir harita da oyun oynadığınız için etrafınızdaki herkesi görmeniz mümkün değildir. Bu konuda geliştirilen hileler arasında yer alan otomatik atış hilesi ile oyun içinde belirlemiş olduğunuz mesafedeki kişilere siz farkında olmasanız bile ateş edebiliyorsunuz. Bu sayede beklenmedik anda saldırı altında kalmak yerine saldıran taraf oluyor ve avantajı ele geçiriyorsunuz. Pubg silah hasarları ve skin hileler için burayı tıklayın resimli anlatımlı detayları kaçırmayın

Otomatik atış hilesi için yapmanız gereken oyuna giriş yaparak hesabınızın bulunduğu sayfa da yer alan ayarlar sayfasını açmak. Bu sayfada bulunan ayarlar kısmına giriş yapmadan önce bilgisayarınıza indireceğiniz hile programını çalıştırarak aktif hale getirmeniz gerekiyor. Aktif hale getirdiğiniz hile programı ile oyun içinde rakiplerinizi daha kolay bir şekilde öldürebileceksiniz.

YENİ YAYINLANDI->
PUBG MOBİLE: Oyun Kasma Sorunu 2020 Çözümü Nedir?

Pubg Silah Hileleri

Pubg ile ilgili olarak en fazla kullanılan hile olan silah hilesinde en üst seviye silahlara sahip olabiliyorsunuz. Ancak burada sizi riske atan bir durum söz konusu olabilir. Üzerinizdeki eşyalar ve oyuncunuzun sahip olduğu kostümler belirli bir levele ait olduğunuzu göstermektedir. En üst sınıf silahlara sahip olabildiğiniz bu hileleri aktif hale getirdiğinizde rakiplerinize daha fazla asar veren veya tek atışla rakiplerinizi öldüren silahlara sahip olabiliyorsunuz.

Bu hileleri aktif hale getirmek için satın almanız gerekiyor. Haftalık, 14 günlük ve aylık süreler ile satılan bu hileleri satın alarak kurduğunuzda oyun içinde otomatik olarak iyi ve donanımlı silahlara sahip oluyorsunuz. Yalnız bu hileyi aktif hale getirirken yakalanmamaya dikkat etmelisiniz.

Bedava Uc ve Silah Skin Desen Video’ da

Pubg Mobile Silah Deseni Hilesi

Profesyonel bir oyuncu olarak Pubg oyununda yer almak istiyorsanız kıyafetleriniz ile birlikte silahınızın desenini de değiştirmelisiniz. Silah deseni değiştirmek için belirli şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Bu şartları yerine getirebilmek içinde uzun süreler pubg oynamanız gerekli.

Uzun süreler Pubg oynamadan silah deseni hilesine sahip olabilmek için yapmanız gereken ücretsiz olarak internet sitelerinde yer alan hile programlarını kullanmak veya belirli süreler için satın alabileceğiniz siteleri ziyaret ederek satın almak. Bu hileyi kurarak aktif hale getirdiğinizde yer aldığınız haritanın görsel özellikleri uyumlu bir silah desenine veya elbiseniz ile uyumlu bir desene sahip oluyorsunuz. Silah deseni hilesi kamufle olmak istediğinizde size büyük avantaj sağlıyor.

YENİ YAYINLANDI->
Bedava Fortnite Mobile Hilesi ve Hesapları 2020

Pubg Silah Mermisi Hilesi

Pubg mermi hilesinde size iki alternatif sunuluyor. Birincisi sonsuz mermi sahibi olabildiğiniz seçenek, ikincisi ise daha fazla hasar veren mermi hilesidir. Bu hileler ile oyun içinde cephane aramak veya yapma yapmak zorunda kalmadan cephanenizi tamamlamış oluyorsunuz. Pubg oynarken cephane bulma derdi ile uğraşmadan oyun boyunca sonsuz cephaneye sahip olarak oynamak çok keyifli bir oyun imkanına sahip olmak anlamına geliyor.

Birçok oyuncu kullandığı silah için cephane ararken öldürülerek oyun dışı kalıyor ve birinci olma imkanını kaybediyor. İkinci seçenek olarak kullanabileceğiniz hasar gücünü artıran mermi ile normal şartlara gör yüzde 50 oranında daha fazla hasar verebiliyorsunuz. Bu sayede oyun içinde rakibinizi öldürmek için birden fazla atış yaparak zaman kaybederek kendinizi riske atmak yerine tek bir atış ile rakibinizi öldürüyor ve kendinizi risk altına almamış oluyorsunuz.

Bu hileleri kullanarak oyun içinde daha güçlü bir karaktere sahip olabilir, rakiplerinizi daha kısa süre de öldürerek oyunu zafer ile sonuçlandırabilirsiniz. Profesyonel bir Pubg oyuncusu olarak oyunu daha keyifli bir şekilde oynamak istediğinizde bu hileleri edinerek uygulayabilirsiniz. İnternet sitelerinde yer alan ücretli ve ücretsiz olarak edinebileceğiniz bu hileler ile adınızı Pubg tarihine yazdırabilirsiniz.  

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

SORU - CEVAP

 "Pubg Mobile Silah Hilesi 2020 Desen ve Skinler" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı