Oyun Hileleri

Pubg Mobile Oda Kurma 2020 Hilesi

Pubg oyunu içerisinde sadece arkadaş listesi ile oynamak isteyen oyuncuların olabileceği düşünülerek oyun sistemine eklenen oda kurma özelliği ile birlikte artık isteyen oyuncular sadece kişi listesinde bulunanlar ile oynayabilmektedir.

Ayrıca bazı oyuncular arkadaşlarıyla birlik olarak karşı rakibe doğru beraber oyun oynayabilme fırsatı da bulmuş olur. Pubg oynamaya yeni başlayan biriyseniz Pubg Tüm Silahlar 2020 İsimleri, Hasarları, Eklentileri, Özellikleri yazımızı okuyarak silahlar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Pubg Odaları

Pubg oyun içerisinde bulunan kişilere hiç tanımadıkları bir rakip ile savaşmak yerine özel olarak açılmış ve kurulmuş odalar içerisindeki mevcut kişiler ile sürekli savaşabilme imkanı tanımaktadır. Bu da oyunu kişiye daha özel hale getirme noktasında önemli bir adımdır.

Pubg oyunu içerisinde yılın belirli dönemlerinde turnuvalar düzenlenir. Bu turnuvalar düzenlenirken de yine bu odaklar aracılığı ile daha kolay ve daha prensipli bir şekilde turnuvalar yapılabilmektedir.

Pubg Oda Kurma Özelliği ile Turnuva Açmak

Pubg oyunu içerisinde belirli dönemlerde turnuvaların düzenlenmesi ve dünyanın pek çok yerinden farklı kişilerin birbirini tanımadan Pubg oyunu içerisinde turnuvaya girmesi bilinen bir şeydir.

 • Yalnız Pubg oyunu içerisinde kişinin bireysel olarak istediği zamanlarda turnuva kurma ve turnuvaya arkadaşlarını davet edebilme şansı vardır.
 • Bunu sağlayan da Pubg oyunu içerisindeki oda kurma özelliğidir.
 • Kurulan odaların içerisinde bulunan arkadaşlarınızla birlikte sizin belirlemiş olduğunuz zaman dilimlerinde turnuvalar düzenleyebilirsiniz.
 • Çevrimiçi yani online olarak Pubg Mobile oyununda turnuva oluşturma işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Pubg Mobile Oda Kurma Kartı Hilesi Varmı?

Her oyunda olduğu gibi Pubg oyunu içerisinde de oda kurabilmek için belirli şartlara sahip olmanız gerekmektedir.

 • İlk defa Pubg oyunu içerisinde kayıt olan bir kişi sistem tarafından oda kurma hakkı verilmez.
 • Oyun içerisinde oynadığınız oyunlardan elde ettiğiniz bir adet oda kartı veya gelişmiş oda kartıdır.
 • Pubg oyunu rakipleri eleyerek ve bir sonraki seviyeye geçerek puan toplama özelliğine sahiptir.

Toplanılan bu puanlar ile yine oyun içerisindeki online mağazalardan kendi karakterinize ait çeşitli kart, kostüm, sihir, büyü gibi özellikleri satın alabiliyorsunuz.

Pubg Mobile Oda Kurma Kartı Nasıl Alınır?

Oyunun içerisinde klan isimli bir bölüm bulunur. Klan bölümüne giriş yaparak buradan dükkana geçiş yapmalısınız. Oyun içerisindeki dükkanda sizin karşınıza belli nesneler gelecektir.

 • O bölümden 300 klan puanı karşılığında size oda kartı alabilme teklifi sunulacaktır.
 • Bunu 300 puan karşılığında sadece bir kere olmak üzere oda kurma hakkına sahip oluyorsunuz.

Pubg Oyunu Gelişmiş Oda Kartı

Pubg Mobile oda kurma kartının bir üst seviyesi olarak düşünülebilmektedir.

İçerikleri aynı gibi gözükse de oyun içerisinde karşılıklı olarak rakiplerin savaştığı noktalarda Airdrop, kırmızı alan, alan daralması gibi pek çok farklı ve yenilikçi özellikleri siz kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Oyun içerisindeki mağazalardan belli bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

Oyundaki zıplama özelliğini geliştirmek için: Pubg Mobile Zıplama Hilesi 2020 Nasıl Yapılır ve Report Etme

Pubg Mobile Oyunu Oda Kurma Şifre Ayarları Nasıl Yapılır?

Pubg oyunu içerisinde online konumdayken oda kurma nasıl olur? Bu oda kurma aşamalarını adım adım anlatacak olursak;

 • Oyunun içerisinde kendi hesabınıza giriyorsunuz. Aktif bir modda iken ara yüz kısmından karşınıza ev sembolü sol kısımda gelecektir.
 • Sol kısımdaki o küçük alanda yer alan ev simgesine giriş yaparak oda kur kısmına geçiyorsunuz. Yine söylemiş olalım o da kartınız varsa eğer bir oda kurma şansına sahip oluyorsunuz.
 • Oyun alanına girdiğimizde karşımıza genel ayarlar kısmı çıkacak. Buradan herhangi bir harita beğeniyoruz.
 • Seçmiş olduğumuz haritalar diğer oda kurma faaliyetleri içerisindeki Pubg oyunu silahlarını da kapsamaktadır.

Ayarlar kısmına geçtiğimizde orada oda ismini yazmanız isteyecektir. Burada kuracağınız odaya ait olan isim belirlenecektir.

Farklı isim seçenekleri için; PUBG Mobile Havalı İsimler Şekilli Nickler Nasıl Yapılır? yazımızı okuyabilirsiniz.

 • Hemen altında takım modları vardır. Bu takım modları ile yeni seçeneklerden seçebilir, değiştirebilirsiniz.
 • Tekli, eşli ya da takımlı olarak yani ikiden fazla şeklinde seçenekler vardır. Burada oda içerisindeki kişi sayısı belirleme amaçlı da bu kısmı dolduruyorsunuz.
 • Kurmuş olduğunuz oda içi şifreyi belirleyip işleminizi tamamlamış olursunuz.
 • Hesabı kurduktan sonra belirlemiş olduğunuz şifreyi oda arkadaşlarına vereceksiniz. Giriş yaparken o şifre ile beraber giriş yapılacak.

Tüm boşlukları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra sağ alt kısımda “oda kur” yazısına tıklıyorsunuz. Burada yapacağın ayarlar oldukça önemlidir. Oda kurulduktan sonra geriye dönüş şansınız olmuyor. Buna dikkat etmeniz gerekiyor.

Oda kurma işleminin hemen ardından oda içerisinde yer almasını istediğiniz arkadaşlarınıza davetiye gönderebiliyorsunuz ve takım arkadaşlarınız da “özel odalar” yerine gelerek burada sizin odanıza giriş yapabilirler ancak şifreyi yazmaları gerekiyor.

Bonus: Pubg Mobile Hile 2020 Bedava Sandık, Royale Pass

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Pubg Mobile Oda Kurma 2020 Hilesi" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu