Oyun Hileleri

Pubg Mobile Karakter Değiştirme 2020 Kask, Kostüm, Kart Hileleri

Pubg oyununu oynaya oyuncular için farklı nicklere sahip olmak kadar aynı zamanda nicklerini havalı yazmak da çok önemlidir. Nickinizi farklı şekillerde yazmak istediğinizde ücret ödemek yerine nick hilesi kullanabilirsiniz.

Oyun içinde yapmak istediğiniz kostüm değişikliklerinde de ücretli kostümlerden satın almanız gerekiyor. Kostüme ücret ödemek istemiyorsanız kostüm hilesi kullanabilirsiniz.

Ayrıca karakter hileleri kullanarak da oyun içinde farklı bir karaktere sahip olabilir, paraşüt hilesi ile istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Pubg karakter hilelerini kullanarak oyunu daha keyifli bir şekilde oynayabilir ve oyun esnasında kendinize avantaj sağlayarak rakiplerinize göre farklı bir karaktere sahip olabilirsiniz.

Pubg Havalı Şekilli Nick Yapma

Şekilli nick oluşturmak için izleyebileceğiniz 2 yöntem yer alıyor. Bu yöntemlerden biri hile programını çalıştırarak Pubg sayfasına gitmek ve buradan hesabınıza ulaşarak nick oluşturma sayfasına gitmek.

Nick oluşturma sayfasında yer alan normalde kilitli olan tüm şekilleri hile programı sayesinde kolayca kullanabilir, istediğiniz nicki oluşturarak kayıt edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

2. seçenek olarak pubg havalı isimler yer alan sayfamıza giderek şekilli ve havalı nickinizi oluşturarak kayıt edebilirsiniz.

Pubg Skin Kostüm Hilesi

Kostümlere ücretsiz sahip olabilmek için bulabileceğiniz birkaç hile bulunuyor.

Bu hilelerden herhangi birini kullanarak oyun içinde kullanmak istediğiniz veya tüm eşyalarınızı kolayca taşıyabileceğiniz bir kostüme sahip olabiliyorsunuz.

Pubg Lite ve Pubg mobile sürümleri için kullanabileceğiniz kıyafet ve kostüm hilelerini kullandığınız oyun içinde ücretli ve ücretsiz olarak sunulan tüm kıyafetlere ulaşabiliyor ve sahip olabiliyorsunuz.

Pubg Paraşüt Hilesi

Pubg karakterinizi daha farklı ve daha özel paraşüt alabilmeniz için Oyun hileleri sayfamızdan yer alan hilelere göz atabilirsiniz.

Pubg Sağlık Hilesi

Dünya genelinde oynanan bir oyun olan pubg oyununda sağlığınızı korumak ve oyunun sonuna kadar sağlığınızın azalmasını önlemek adına sağlık hilesi kullanabiliyorsunuz.

  • Sağlık hilesi kullandığınızda sağlığınız bitse veya azalsa bile ölmüyorsunuz.
  • Oyunun sonuna kadar oynayabiliyor ve oyunu zafer ile sonuçlandırabiliyorsunuz.
  • Ayrıca takım oyunlarında sağlığı azalan takım arkadaşlarınıza da yardımcı olabiliyor ve sağlığını doldurmasını sağlayabiliyorsunuz.

Pubg Kask ve Başlık Hilesi

Pubg oynarken oyun içinde sizi koruyan kask veya başlıklar kurşun geçirgenliklerine göre sınıflandırılmıştır. Bu sınıflandırma sayesinde vurulduğunuzda kaskınızın güvenliğine göre tek bir kurşun ile ölebilirsiniz.

  • Buradan walhack gibi kask ve başlık hilesini bulabilirsiniz.
  • Özel yazılımlar olarak sizlere sunulan ve bedava olan hile paketlerini kullanarak da iyi ve güvenli bir kaska sahip olabilirsiniz.

Oyun içinde dayanıklı ve iyi bir başlık, kask size daha uzun bir oyun ömrü sağlarken aynı zamanda oyunu daha eğlenceli bir şekilde oynama imkanı da sağlar.

Pubg Karakter Hilesi Kodları

Oyun içinde yer alan karakterinizi normalden daha havalı ve güçlü göstermek için yapmanız gereken pubg hile sayfamızda yer alan ücretsiz royall pass, sandık, karakter hilelerini kullanmak.

Bu hileler ile oyun içindeki karakteriniz için şekilli nickler oluşturabilir, güzel ve güvenilir bir baslık sahibi olabilir, giysi veya kostümlerden istediğinizi alabilir ve kullanabilirsiniz.  

Not: Pubg oyunu içinde ücretsiz olarak google ödüllü anketler uygulamasını indirerek birçok anket yapmanız durumunda para kazanabilirsiniz. Bu paralar ile pubg oyun içinde uc, royall pass vb. almak istediklerinizi alabilirsiniz.

Benzer Konular

5 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Pubg Mobile Karakter Değiştirme 2020 Kask, Kostüm, Kart Hileleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu