Oyun Hileleri

Pubg Mobile Karakter Değiştirme 2020 Kask, Kostüm, Kart Hileleri

Pubg oyununu oynaya oyuncular için farklı nicklere sahip olmak kadar aynı zamanda nicklerini havalı yazmak da çok önemlidir. Nickinizi farklı şekillerde yazmak istediğinizde ücret ödemek yerine nick hilesi kullanabilirsiniz. Oyun içinde yapmak istediğiniz kostüm değişikliklerinde de ücretli kostümlerden satın almanız gerekiyor. Kostüme ücret ödemek istemiyorsanız kostüm hilesi kullanabilirsiniz. Ayrıca karakter hileleri kullanarak da oyun içinde farklı bir karaktere sahip olabilir, paraşüt hilesi ile istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Pubg karakter hilelerini kullanarak oyunu daha keyifli bir şekilde oynayabilir ve oyun esnasında kendinize avantaj sağlayarak rakiplerinize göre farklı bir karaktere sahip olabilirsiniz.

Pubg Havalı Şekilli Nick Yapma

Oyun içinde nickinizin daha havalı ve daha şekilli olmasını istiyorsanız Pubg nick hilesi kullanabilirsiniz. Nick hilesi nasıl yapabilirim veya nickimi nasıl şekilli yapabilirim diyorsanız izlemeniz gereken yol şudur:

Şekilli nick oluşturmak için izleyebileceğiniz iki yöntem yer alıyor. Bu yöntemlerden birincisi  hile programını çalıştırarak Pubg sayfasına gitmek ve buradan hesabınıza ulaşarak nick oluşturma sayfasına gitmek. Nick oluşturma sayfasında yer alan normalde kilitli olan tüm şekilleri hile programı sayesinde kolayca kullanabilir, istediğiniz nicki oluşturarak kayıt edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. İkinci seçenek olarak pubg havalı isimler yer alansayfamıza bağlantı yapılmış olan nick sayfasında şekilli ve havalı nickinizi oluşturarak kayıt edebilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Ücretsiz Bedava Joypara Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

Pubg Skin Kostüm Hilesi

Pubg oynayan herkesin en fazla ilgi gösterdiği alan güzel bir kostüme, rahat kullanılabilir ev cephaneyi taşıyabilecek bir kostüme sahip olmaktır. Oyun içinde yer aldığınız süreye göre sahip olabileceğiniz kostümleri ücretli olarak da satın alabiliyorsunuz. Kostümlere ücretsiz sahip olabilmek için kostüm hileleri kullanabiliyorsunuz. Kostüm hileleri için bulabileceğiniz birkaç hile bulunuyor.

Bu hilelerden herhangi birini kullanarak oyun içinde kullanmak istediğiniz veya tüm eşyalarınızı kolayca taşıyabileceğiniz bir kostüme sahip olabiliyorsunuz. Pubg, Pubg Lite, Pubg mobile sürümleri için kullanabileceğiniz kıyafet ve kostüm hilelerini kullandığınız oyun içinde ücretli ve ücretsiz olarak sunulan tüm kıyafetlere ulaşabiliyor ve sahip olabiliyorsunuz. Pubg kostüm ve kıyafet hilesini kullanırken dolandırılmamaya veya hesabınızdan olmamaya dikkat etmelisiniz.

Pubg Paraşüt Hilesi

Pubg oynarken paraşüt giysi kullanmak istediğinizde hile kullanarak bu giysiye sahip olabiliyorsunuz. Paraşüt giysi hilesi olarak aratarak bulabileceğiniz bu hileler ile oyun içinde farklı bir giysiye sahip olabiliyorsunuz. Karakterinizi daha farklı ve daha özel bir karakter haline getirmenizi sağlayan bu kıyafet ile Pubg oynayabilirsiniz. Oyun hileleri sayfamızdan yer alan hilelere göz atabilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Pubg Aparat 2020 Çeşitleri ve Özellikleri Nedir?

Pubg Sağlık Hilesi

Dünya genelinde oynanan bir oyun olan pubg oyununda sağlığınızı korumak ve oyunun sonuna kadar sağlığınızın azalmasını önlemek adına sağlık hilesi kullanabiliyorsunuz. Sağlık hilesi kullandığınızda sağlığınız bitse veya azalsa bile ölmüyorsunuz. Bu sayede oyunun sonuna kadar oynayabiliyor ve oyunu zafer ile sonuçlandırabiliyorsunuz. Ayrıca takım oyunlarında sağlığı azalan takım arkadaşlarınıza da yardımcı olabiliyor ve sağlığını doldurmasını sağlayabiliyorsunuz.

Sağlık hilesi kullanmak için soyun sitelerinde yer alan oyun kodlarını kullanabilir veya ücretli olarak satılan hile paketlerinden birini satın alabilirsiniz. Ücretli olarak satıla n hile paketlerinde süreli kullanım olduğu için süre bitiminde normal şartlara geri dönüyorsunuz. Sağlık hilesi kullanarak oyunu daha farklı bir karakter olarak oynayabilir ve başarılı bir şekilde zafer kazanabilirsiniz.

Pubg Kask ve Başlık Hilesi

Pubg oynarken oyun içinde sizi koruyan kask veya başlıklar kurşun geçirgenliklerine göre sınıflandırılmıştır. Bu sınıflandırma sayesinde vurulduğunuzda kaskınızın güvenliğine göre tek bir kurşun ile ölebilir veya birkaç kurşun sonucunda da ölebilirsiniz. İyi bir kask veya başlık sahibi olabilmek ve oyun içinde daha avantajlı bir karakter olarak oynamak için ücretli olarak satılan kasklardan veya başlıklardan satın alabileceğiniz gibi kask ve başlık hilesi kullanarak da istediğiniz kasklara sahip olabilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Pubg Tüm Silahlar 2020 İsimleri, Hasarları, Eklentileri, Özellikleri

Buradan walhack gibi kask ve başlık hileside bulabilirsiniz. Ayrıca özel yazılımlar olarak sizlere sunulan ve bedava olan hile paketlerini kullanarak da iyi ve güvenli bir kaska sahip olabilirsiniz. Oyun içinde dayanıklı ve iyi bir başlık, kask size daha uzun bir oyun ömrü sağlarken aynı zamanda oyunu daha eğlenceli bir şekilde oynama imkanı da sağlar.

Pubg Karakter Hilesi Kodları

Oyun içinde yer alan karakterinizi normalden daha havalı ve güçlü göstermek için yapmanız gereken pubg hile sayfamızda yer alan ücretsiz royall pass, sandık, karakter hilelerini kullanmak. Bu hileler ile oyun içindeki karakteriniz için şekilli nickler oluşturabilir, güzel ve güvenilir bir baslık sahibi olabilir, giysi veya kostümlerden istediğinizi alabilir ve kullanabilirsiniz.  Pubg oyunu içinde ücretli olarak sizlere sunulan tüm kıyafetlere, kostümlere kasklara ve başlıklara kolayca erişim sağlayabileceğiniz karakter hileleri arasında yer alan sağlık hilesi son zamanlarda yayılmaya başlanmış bir hile türüdür.

Pubg oynarken rakiplerinize göre daha avantajlı olmak, rakiplerinizi daha kolay alt etmek ve oyun içinde daha uzun süre hayatta kalabilmek adına kullanabileceğiniz bu hileleri aynı zamanda farkınızı ortaya koymak ve rakiplerinize göre daha havalı bir karaktere sahip olmak içinde kullanabilirsiniz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

5 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Pubg Mobile Karakter Değiştirme 2020 Kask, Kostüm, Kart Hileleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı