Oyun Hileleri

Pubg Mobile Hileler 2020

Pubg içerisinde çeşitli rütbeler bulunan kişilerin seviyelerinin de buna göre değiştiği oyunda hileler söz konusu olabilir. Bu rütbeler hakkında bilgi almak için Pubg Mobile Rütbeler 2020 Sıralaması Nedir? yazımızı okuyabilirsiniz.

Oyunun asıl amacı; Verilen haritadan belli bir noktayı seçerek o noktada verilen görevi yerine getirmektir. Bu sırada da çeşitli şekillerde aksesuarlar kazanabilmek için ve oyun içerisinde belirli bir puan alıp ve yükseltebilmek için de yine oyun içerisinde elde edilen silah ve malzemeleri kullanarak rakibe karşı saldırıda bulunabilmektir.

Android için Pubg Hile ile Oynama Yolları

Pratik bir şekilde oyun içerisinde yüksek kalitelerde kıyafet ve ekipman alabilmek için, çeşitli sandıklara erişebilmek ve sandık içindeki yüksek seviyedeki silahlara sahip olabilmek için oyun içinde kullanabileceğiniz bir yöntemden bahsedeceğiz.

Bu yöntem sayesinde rakiplerinizin önüne geçerek daha fazla düşmanı öldürebilme ve oyun içerisinde rütbe yükseltebilme şansına da sahip olacaksınız. Bu konuda detayları pubg sandık ve royal pass yazımıza bakabilirsiniz.

 1. Telefon üzerinden oynanacağını düşündüğümüzde telefonu rootlamak gerekir.
 2. Rootlama işleminin yapabilmeniz için; https://www.tamindir.com/android/kingroot/ adresinden uygulamayı indirmeniz gereklidir.
 3. Telefonu rootlamamızın sebebi telefona indireceğiniz dosyanın rahatlıkla çalışabilmesini sağlayabilmektir.
 4. Rootlama işleminin hemen ardından indirilmesi gereken birkaç programı vardır.

Vpn İşlemleri;

 • Öncelikle Türkiye üzerinde dahi bulunamayan farklı ve değişik ürünleri de elde edebilmeyi de sağlayan VPN bulmaktır. VPN uygulamasını indiriyorsunuz.
 • Güncel VPN Adresleri yazımızdan uygun olanı seçebilirsiniz.
 • 2. olarak Game Guardian ismi verilen dosyanın indirilmesi gerekiyor.
 • 3. olarak Hosts dosyasının indirilmesi lazım
 • Son olarak da hile scripti dosyasının indirilmesi gerekmektedir.

Pubg Mobile Hileli İndirme Seçenekleri

Burada indirme seçeneklerini geldiğimizde yabancı dil bilmeyenler dikkat etsinler indirme seçeneklerinin yanında Download/indir demektir. Buradaki “indir” denen yere tıklayabilirsiniz ve onun yönlendirdiği dosyayı seçmeniz gerekmektedir. Rootlanmış cihazınıza indiriliyor.

İşleminin ardından şu sırayı izlemeniz gerekiyor:

 • Öncelikle seçenekler içerisinde saymış olduğumuz hosts dosyasını telefonda indiriyorsunuz.
 • Bunu indirdikten sonra hemen ardından hile scripti dosyasında indiriyorsunuz.

Sonrasında Game Guardian dosyayı indiriyorsunuz ve bunun kurulumunu gerçekleştiriyorsunuz.

 • Kurulumu gerçekleştirmeden önce sizden bu dosyayı kurup kurmak istemediğinizi dair bir soru sorulacaktır.
 • Bu, uygulamanın telefonunuzdan izin alma şeklidir.

Dosya indir, dediğimizde, telefonda indirilmeye başlanacaktır. Bunun için telefondan özel izin vermeniz gerekiyor. Bunu yapmazsanız eğer telefona dosya inmeyecektir.

Daha iyi bir oyun oynamak için zıplama hilesini kullanmayı Pubg Mobile Zıplama Hilesi 2020 Nasıl Yapılır ve Report Etme yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Android Telefona Kurulum Aşamaları

 1. Tüm bu işlemlerin ardından son olarak VPN’ye geldik.
 2. VPN host uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz.
 3. İndirdikten sonra kurulum aşaması var.
 4. Kurulum aşaması için de yine izin isteniyor.
 5. İzni verdikten sonra telefona kurabiliyorsunuz.

Ardından son olarak;

 • İndirilen VPN hosts dosyasının hemen ardından Host file isimli bir yazı bulunuyor. Bu yazının üzerine gelip tıklamanız gerekiyor. Tıkladıktan sonra karşınıza indirilmiş dosyalar gelecek.
 • Buradan hosts dosyasını seçiyorsunuz ve dosyayı seçtikten sonra karşınıza yuvarlak içerisinde bir tuş gelecektir. Bu tuşu kapalı konumdayken sizin açık konuma getirmeniz gerekiyor.
 • Bunu da yaptıktan sonra indirilen klasörlerden Game Guardian dosyasını telefonda çalıştırıyorsunuz.
 • Çalıştırmanın hemen ardından telefonunuzda yüklü olan Pubg Mobile oyununa geri dönüyorsunuz ve bu oyunu açmanız gerekiyor.

Oyunu açtığınız anda sol kısımda Game Guardian karşınıza gelecek, bu pencereyi açmanız lazım. Açılan kısımdan Pubg oyununu seçiyorsunuz Yine sol kısımda hilesi scripti olarak indirdiğimiz dosyayı bulup seçip bunu çalıştırıyoruz ve oyuna giriş yapıyoruz.

Olması gereken tüm işlemler bu kadar bunun dışında oyun içerisinde oyunda aktif olarak silah topladıktan sonra fonksiyonlar adı verilen kısımdan karşınıza çıkan sekmelerden bir gruba ve kategoriye tıklayıp yine karşınıza çıkan kategorilerden 2 numaralı olanı seçiyorsunuz ve yine oyuna devam edebiliyorsunuz.

Ayrıca Pubg Mobile Lite Bc Hilesi 2020 Nasıl Yapılır? yazımızı okuyarak diğer hileleri öğrenebilirsiniz.

Pubg Mobile Oyunu İçerisinde Hileli Macro Code Kodları

Pubg Mobile oyunu içerisinde hileyi aktif edebilmenin bir başka yolu da Pubg Mobile hilesi Macro Code kodlarını telefonu işleri bilmektir. Burada önemli olan nokta şudur;

 • Oyun kendi içerisinde 3. parti dediğimiz yazılımları kullanıldığını fark ettiği anda size ceza olarak oyundan uzaklaştırabilir.
 • Bu uzaklaştırmaya sebep olmamak için Pouse Macro adı verilen bir program ile birlikte bu programını kullanmanız gerekecektir.

Pubg Mobile Macro hilesi kodlarının çalışmasını sağlayacak Logitech Mouse adı verilen ve buna benzer çeşitli Makro çalıştıracak bir ön dosya indiriyorsunuz, kodları bu alana yazarak aktif hale getiriyorsunuz. Bu alan dediğimiz yerde şurası oluyor;

 • Makroyu çalıştırabilmek için Mouse ayar programını bilgisayara kuruyoruz.
 • Kurduktan sonra “Ayarlar” kısmına üzerinden otomatik uyandık yazısı üzerine tıklıyoruz.
 • Ardından karşımıza düğmeleri özelleştir diye bir yazı çıkacaktır. Burayı aktif hale getirdikten sonra “kodu” bu kısma giriyoruz.

Yeni bir profil açtıktan sonra tabii bu kod kısmına girişini yapabiliriz. Vermiş olduğumuz kod ve Pubg Mobile hilesi Android cihazlarda çalışabilmektedir ve gereksinim olarak da 2 GB Ram ihtiyacı vardır.

Telefonlarda daha rahat bir şekilde kullanılabilen bu yöntem bilgisayar ya da tabletlerde de kullanılabilmektedir. Bunun için bir emülatöre ihtiyaç vardır.

Benzer Konular

4 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Pubg Mobile Hileler 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu