Oyun Hileleri

Pubg Mobile Hile 2020 Bedava Sandık, Royale Pass

Dünya popüler bir mobile oyun olan PUBG oyununda oyuncuların güçlerini artırmak ve rakiplerine karşı daha fonksiyonel özelliklere sahip olmak için almak istedikleri royal pass ücretsiz olarak sahip olmak için izleyebileceğiniz çeşitli yöntemler var.

Bu yöntemleri kullanarak PUBG bedava elite royal pass sahibi olabilirsiniz. Bedava elite royal pass alabilmek için şu yöntemleri izleyebilirsiniz.

Pubg Bedava Royale Pass Nasıl Alınır?

PUBG bedava elite royal pass kazanabilmek için izleyebileceğiniz yöntemlerden biri olan daily giveaway uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekiyor.

Hem android hem de ıos tabanlı işletim sistemlerine sahip olan cep telefonları için uygulaması bulan Daily Giveaway’i cep telefonunuza indirdikten sonra yapmanız gereken uygulamanın sizden istemiş olduğu kullanıcı adınız ve kullanıcı adına kayıtlı mail adresinizi sisteme kaydetmek. Bilgilerinizi kaydettikten sonra ana sayfa da yapılan çekilişler, yapılacak olan çekilişler ile ilgili başlıkları göreceksiniz. Bu başlıklar içinden Elite Royale Pass Season yazan başlığa tıklamanız gerekiyor.

Pubg Bedava Skin 2020 Nasıl Alınılır?

Tıkladığınız sayfa karşınıza Elite Royale Pass Season başlığı altından Joın sekmesi çıkıyor. Joın sekmesine tıklayarak yeni sezon çekilişine katılmaya hak kazanıyorsunuz. Bu sayede bedava PUBG elite Royale Pass kazanama şansına sahip oluyorsunuz.

Benzer şekilde çekişil ile Royale Pass kazanabileceğiniz uygulamalar bulunuyor. PUBG oyuncularının sahip olduğu Royale Pass özellikleri mobil hediye yolu ile diğer oyunculara hediye edilebiliyor. Uygulama geliştiricileri bu konu da farklı bir yöntem izleyerek uygulamayı cep telefonuna indirerek kaydolduğunuzda size royale pass gönderebiliyor. Bu yöntemi izleyerek bedava sandık almak istiyorsanız yapmanız gereken güvenilir uygulamaları bulmak ve kaydolmaktır.

Pubg Bedava Sandık Hilesi Nedir?

Uygulama kullanırken pubg.4all, pubgmobile.fun gibi dolandırıcı sitelere ve uygulamalara dikkat etmeniz gerekiyor. Bazı siteler kullanıcı bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi ele geçirmek için sizi dolandırıyor. Bu nedenle kötü amaçlı yazılımların yer aldığı sitelere dikkat etmeli, tercih edeceğiniz uygulamayı farklı sitelerden de araştırmalısınız.

PUBG oyunu içinde her sezona özel olarak geliştirilen Elite Royale Pass özelliğine sahip olmak için uygulayabileceğiniz bir diğer yöntem de UC hilesi kullanarak UC üretmektir.

blank

Pubg Mobile Hile 2020 Nasıl Yapılır?

PUBG oyununda 600 UV den başlayarak satılan royale pass özelliği için ücretsiz UC üretim merkezlerinden faydalanabileceğiniz gibi internet sitelerinde yer alan UC üretim programları veya uygulamalarını indirerek de UC üretebilirsiniz. PUBG UC kodu üretme merkez programı ile birebir benzer uc hilesi yapabilirsiniz. Aynı serileri kullanarak UC üretme ile istediğiniz UC kodlarını elde edebilir, PUBG oyunu içinde kullanabilirsiniz.

Hileli UC kodlarını elde ettikten sonra yapmanız gereke oyun içinde satılan Elite Royale Pass özelliğini satın almak. En düşük Elite royale pass özelliği 600 UC ye satılırken Elite royale pas plus özelliği le 1800 UC ye satılıyor. İstediğinizi satın almak için yapmanız gereken hileli uc kodlarını kullanmak.

Pubg Mobile Uc Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

Bedava UC kazanmak için uygulayacağınız yöntemlerin PUBG anti hile ekibi tarafından tespit edilip edilmeyeceği konusunda da araştırma yapmalısınız. Anti hile takımı kullanmış olduğu bazı algoritmalar ile kullanılan hileleri tespit ediyor. Bu nedenle UC kazanmak için kullanacağınız hilelere dikkat etmeniz gerekiyor.

blank

Royale pass sekmesine girdiğinizde ücretsiz olarak sandık kazanma şansınız bulunuyor. Geçen sezon Rayal pass sekmesine tıkladığınızda gelen ekranda arka tarafta bulunan kılıcın üzerine tıkladığınızda açılan sandık bu sezon ise yine arka tarafta yer alan ay işaretinin üzerine tıkladığınızda açılıyor.

Pubg Lite Hileleri 2020 İndirme Nasıl Yapılır?

PUBG bedava sandık kazanmak için yapmanız gereken royale pass sekmesine tıklamak ve açılan sayfa da arka planda yer alan sol üst taraftaki ay işaretine sürekli tıklamanız gerekiyor. Sürekli tıkladığınızda oyuncunuz farklı hareketler yapmaya başlıyor ve ücretsiz olarak sandık açmış oluyorsunuz. Sandık içinden farklı hediyeler kazanıyorsunuz.

Pubg bedava royale pass ve sandık kazanmak için uygulayabileceğiniz bir diğer yöntem de VPN kullanmak ve oyuna Tayvan sunucusu üzerinden bağlanmak. Farklı bir ülkenin sunucusu üzerinden bağlandığınızda otomatik olarak hediye kazanıyorsunuz. Bunun için öncelikle güvenilir bir vpn uygulaması üzerinden internete erişim sağlamanız gerekiyor.

Pubg Mobile Sezon Hackleri Nasıl Yapılır?

Güvenilir ücretsiz veya ücretli olan vpn uygulamalarından biri üzerinden internete erişim sağlayarak oyuna bağlandığınızda mesaj sekmenizde bir mesaj olduğunu görüyorsunuz. Mesaja tıkladığınızda başlangıç hediyesi olarak 130 gümüş parçacık, 50 adet kasa kuponu ve 25 adet sandık size hediye olarak veriliyor.

Bu hediyeler al dediğinizde de hesabınıza otomatik olarak hediyeler tanımlanıyor. Farklı bir sunucudan bağlanarak royale pass ve sandık hediyeleri alabilirsiniz. Dünya üzerinde Tayvan dışında çok sayıda ülke de sunucu yer aldığı için bu sunuculara da bağlanabilirsiniz.

Pubg Royale Pass Kazanma Hilesi Nasıl Yapılır?

Tayvan sunucusu üzerinden oyuna bağlandığınızda royale pass kazanma şansınız da bulunuyor. Oyuna erişim sağladığınız andan itibaren sunucu sizi yeni bir oyuncu gibi görüyor ve size hediyeler veriyor. Sezon için geliştirilmiş olan royale pass özelliğini de size hediye olarak veriyor.

Yapmanız gereken güvenilir bir vpn uygulaması üzerinden Tayvan sunucuna bağlanmak ve oyunu oynamak. Tayvan sunucusu üzerinden oyuna bağlandığınızda hediyeler otomatik olarak mesaj kutucuğunda sizleri bekliyor olacak.

blank

PUBG UC Hileleri 2020 Güncel

Pubg oyununu oynayan herkes gibi oyunda karakterinizin daha güzlü özelliklere sahip olmasını sağlamak adına hileler kullanabilirsiniz. Çeşitli oyun sitelerinde yer alan hileleri kullanarak Royale Pass veya sandık hediyelerini alabilir, UC sahibi olabilirsiniz.

Sizlere sunulan hilelerin gerçek kodlar olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor. PUBG hileleri kullanarak oyundaki karakterinizi üst seviyelere taşıyabiliyor, karakterinizin donanımlarını yükseltebiliyorsunuz.

Vodafone Bedava Hile için Tıkla

Türkcell Bedava Hile için Tıkla

Türk Telekom Bedava Hile için Tıkla

Pubg Hediye Sandık Kodları Nedir?

PUBG oyuncularının bedava almak istedikleri sandıklar için oyun tarafından sürekli verilen hediye kuponları kullanılabilir. Oyun tarafından size sunulan hediye sandıklar mesaj yolu ile sizlere iletiliyor. Mesaj kutunuzda yer alan hediye sandıkları tıklayarak alabilir ve kullanabilirsiniz.

Yapamayanlar Yoruma Yazarak Soru Sorabilir Yapanlar Yapamayanlara Yardımcı Oluyor! Mail Adresi Girmeniz Durumunda Detaylar Yollanır

Benzer Konular

54 Kişi Katıldı

  1. Tek isteğim şekilli bir kıyafet ve dikkat çekici bir silah kaplaması İD:5725692523 gönderirseniz minnettar kalirim şimdiden çok teşekkür

  2. Royale pass istiyorum kütfen atar mısınız bide 5.000 uc atar mısınız? Oyuncu ID: 5404757360

  3. 1.800 UC İSTİYORUM ROYAL PASS SATIN ALICAM LÜTFEN YARDIM EDİN KULLANICI ADIM =MUSTAFAA80

  4. Maddi durum ıyi olmadığında dolayı royal pası satın aLamiyorum tek isteğim hayalimdeki şey budur gerçeklerse çok sevinirim pugmobile kullanıcı adim:GTRKAJDAR63

  5. PUGB TÜRKİYE ABONE OLURSANIZ YOU TUBEDE VIDEOYA ID ADEREDINIZI BIRAKIN SIZE 5.000 UC YÜKLERİM KANALA ABONE OLMAK ŞARTIYLA ABONE OLURSANOZ ÜÇ NIZ GELIR

  6. Abi allah için uc gönder hiç ucemyok bu gün olur mu oyuncu adı
    salihmantas hadi bekliyorum

  7. Soru soruyom buz diyarı ne cevap veriyorum bende bilmiyom mal biri elit pass yapsın beni yalaklar

SORU - CEVAP

 "Pubg Mobile Hile 2020 Bedava Sandık, Royale Pass" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu