Oyun Hileleri

PUBG Mobile: Harita Analizi Miramar ve Erangel

PUBG Mobile oyuncularının birçoğu haritalar hakkında yeterli bilgiye sahip değildir. Harita analizlerini sağlıklı yapmak birçok yönden oyuncuların oyun içerisinde çok daha başarılı olmalarını sağlayan faktörlerdendir. Bir haritada nerede araba olduğunu bilmek, nerede loot yapmanın daha iyi getirileri olacağını bilmek haritalarda bulunan gizli yerleri bilmek tam anlamı ile oyuncular için bir öngörü haline gelebilmektedir.

Oyunu rastgele oynamayı sevmeyenlerdenseniz harita analizi sizi bir adım daha ileri taşıyabilir. Düşmanları yenmek ve onları şaşırtmak için haritaları kullanmak her anlamda stratejik bir adımdır.

Bu yazımızda sizler için PUBG Mobile Miramar ve PUBG Mobile Erangel haritalarını analiz ettik ve haritalardaki en loot yerlerini derledik. İşte PUBG Mobile harita analizleri: Miramar ve Erangel

PUBG Mobile Erangel Harita Analizi

Erangel birçok PUBG Mobile oyuncusunun, oyunla ilk karşılaşmalarında tanıştığı ve uzun süre takıldıkları haritadır.

  • Erangel içerisinde otlak araziler, binalar, otoyol ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.
  • Daha çok yüksek loot şansı olan yerleri tercih edenler Erangel’da oynamayı sevebilir.
  • Ancak sadece yüksek loot değil bir yandan da sıcak çatışmaların da seri bir şekilde ortaya çıktığı bir haritadır.
  • Çatışmaların gerçekleşebileceği kabalık merkez alanlar da bir hayli fazla.
  • Yani harita içerisinde araçla gezersek birçok noktada sıcak çatışma olduğunu görebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
PUBG Mobile Harita Analizi: Vikendi

Oyuna başlar başlamaz sıcak çatışmaya girmeyi seven adrenalin tutkunlarındansanız Pockinki bölgesi sizin için bir harika olabilir. Haritanın en popüler yeri ise School bölgesidir.

İstisnasız her maçta oyuncular School bölgesine hızlı bir iniş yaparak daha çatıdayken düşmanla çatışmayı tercih ediyor.

Oyun içerisindeki en büyük yüz ölçümüne sahip olan alanlar ise Georgopol ve Yasnaya Polyana olarak söylenebilir. Her iki merkezde de loot imkânı oldukça yüksek ve aynı zamanda oyuncuların da sıklıkla tercih ettiği yerler arasındalar. Pubg Mobile harita isim ve bilgileri adlı yazımıza da okumak için tıkla.

Yukarıda bahsedilen bölgelerin yanı sıra Erangel’da sıklıkla gidilen diğer merkez bölgeler şöyledir:

  • Lipovka
  • Primorsk
  • Rozhok
  • Lylta
  • Military

Stratejik Erangel Oyunu Teknikleri

Her haritanın oyun tarzı kendine özgüdür. Bunun nedenleri arasında ise tabi ki haritaların birbirinden farklı özelliklere sahip olması yatar. Erangel üzerindeki bölgelerin %75’inden fazlası yeşil çimler ile kaplıdır. Genellikle oyuncular bu çimleri rakipleri tarafından görülmeden pusu kurmak için kullanmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Pubg Mobile Oda Kurma 2020 Hilesi

Bir başka strateji ise köprü tutmaktır. Köprüleri tutarak oyuncuları gafil avlayabilir ve düşmanlarınızı alt edebilirsiniz. Oyun içerisinde birçok yüksek alan bulunmakta.

Bu nedenle diğer oyunculardan daha yüksek konumlanmış alanlarda bulunmayı tercih edebilirsiniz. Bu her zaman sizi bir adım önde yapar. Köprüler daha çok Military adasında bulunur. Sizler için Pubg taktikleri 2020 en iyi pro olma rehberini de okumak için tıklayın.

PUBG Mobile Miramar Harita Analizi

PUBG Mobile oyuncularının her birinin sürekli oynadığı haritalardan biri olmayan ancak oynayanların bağımlılık derecesinde sürekli takıldığı harita Miramar’dır. Miramar’da oyun oynamak istiyorsanız bilmeniz gereken birkaç püf nokta olabilir. Öncelikle pusu kurmayı sevenlerdenseniz Miramar size göre olmayabilir çünkü tam bir çöl haritası. Her an açık hedef olabilirsiniz.

Miramar: Yüksek Loot Kapasitesi Olan Bölgeler

Miramar’da yüksek loot kapasitesine sahip alanlardan birini seçerek hem loot yapıp hem de düşmanlarınız için hızlıca hazır konuma geçebilirsiniz. Peki Miramar’da yüksek loot kapasitesi yapılabilecek alanlar nerelerdir? Sizler için Miramar haritasında yüksek loot yapılabilecek olan bölgeleri derledik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
PUBG Mobile: Hareketli Oynamanın Avantajları

1.Mines Bölgesi

Mines bölgesinde yüksek loot bulunmakta. Ancak buraya atlayan tek kişinin kendiniz olacağını sanmayın çünkü bu haritayı seven birçok kişi var. Hızlı iniş taktikleri hakkında başarılı iseniz düşmanlarınızdan önce alana iniş yaparak onları gafil avlayabilirsiniz.

2.Trailer Park

Trailer park haritanın sol üst köşesinde bulunur. Gözden uzak bir bölge olduğu için bir hayli kolay loot yapma şansı elde edeceksiniz. Loot yapmak için mükemmel bir bölge olabilir çünkü loot açısından bir hayli zengin ayrıca haritanın kuytu köşelerinden birinde olduğu için çok fazla düşmanın da ineceği yerlerden biri değildir.

3.Water Treatment

Water Treatment bölge olarak oldukça geniş ve bol loot seçeneklerine sahip bir bölgedir. Ancak bu bölgeye inenlerin sayısının da bir hayli fazla olduğunu söylemekte fayda var.

Genellikle çemberin içinde veya yakınında kalan bu alanda düşmanlarınızı öldürmek için rahat rahat hareket edebilirsiniz çünkü muhtemelen alandan çok uzak olmayacaksınız ayrıca diğer Pubg yazılarını okumak için tıkla.

İlgili Makaleler

SORU - CEVAP

 "PUBG Mobile: Harita Analizi Miramar ve Erangel" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı