Oyun Hileleri

PUBG Mobile: Hareketli Oynamanın Avantajları

Şu ana kadar var olan 3 PUBG sürümü mevcuttur. Bunlardan ilki bilgisayarlarda oynanan PUBG savaş oyunu olarak bilinir. Oyuncuların PUBG savaş oyununu mobilden oynamak istemeleri üzerine oyunun geliştirici ekibi bunu göz önüne alarak PUBG Mobile’ı uygulama marketlere koydu.

İlerleyen süreçte PUBG Mobile aldığı güncellemeler ve yenilikler ile birçok oyuncunun akıllı cihazlarının kapasitelerini aşan bir oyun haline dönüştü. Bunun üzerine oyunun geliştirici ekibi daha düşük sistem gereksinimlerine sahip bir PUBG sürümü hazırladı ve bu oyunun adını da PUBG Mobile Lite olarak piyasaya sürdü.

Şimdilerde birçok oyuncunun 3 sürümden birini veya daha fazlasını oynadığı PUBG için yeni bir akım geliştirildi. Artık oyuncular oyun sırasında sürekli hareket ediyor ve asla durmuyor. Peki bunun oyunculara ne faydası var?

Dünyaca ünlü PUBG oyuncularının da uyguladığı bu stratejinin birçok olumlu yanı bulunuyor. İlk bakışta düşmanların dikkatini çekeceği için birçok oyuncunun soğuk baktığı bu strateji sayesinde görülebilen ancak vurulamayan bir hedef olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Pubg Mobile İsim Değiştirme 2020 Hilesi

Neden Hareketli Oyun?

Hareketli oynamanın birçok avantajı olduğunu kabul eden oyuncuların oyun oynarken mobil oyun konsolu kullanmaya başlamasının asıl nedeni de bu stratejidir.

Oyun konsolları ile oyuncular daha hareketli ve hızlı bir oyun oynayabilmektedir. Peki PUBG Mobile: hareketli oynamanın avantajları nelerdir? Hareketli oynayarak düşmanları şaşırtabilir misiniz? Bu strateji hakkında merak ettiklerinizi yazımızda derledik. İşte PUBG Mobile haraketli oynamanın avantajları hakkında merak edilenler.

Hareketli Oyun Oynamanın Faydaları: Ölümcül Darbelerden Kurtulun

Oyuncuların hareketli oyun tercih etmelerinin en büyük nedeni kesinlikle kafa darbelerinden kurtuluyor olmalarıdır. Ölümcül kafa darbelerinin oyuncuların deyişi ile Head Shot’ların önündeki en büyük engel harekettir.

Bir oyuncuyu kafasından darbe ile tek mermi atarak öldürmek istiyorsanız tam isabet almanız şart. Dürbün de kullansanız çoğu durumda oyuncuların kafaları oldukça küçük görünmektedir.

  • Bu durumda düşmanın ihtiyacı olan şey hareketsiz ve sabit duran bir rakip olacaktır.
  • Böylece birkaç saniye içinde kolayca nişan alacak ve bum! Oyunun nasıl bittiğini veya nereden vurulduğunu bile anlamadan ölebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Pubg Oyun Modları ve Değiştirme Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile zıplama Hilesi nasıl yapılır yazımızı da okumanızı öneririz tıkla.

Tam da bu noktada ani ölümleri önleyen en büyük strateji hareketli oyun oynamaktır. Hareket ederken veya ilerlerken örüntüleri takip ederek hareket etmeyin.

Hareketleriniz tamamen random yani rastgele olarak ilerlemeli. Böylece düşmanınız nereye gideceğinizi hesaplayamayacak ve yüksek ihtimalle size kendini fark ettirmemek için ateş etmeyecektir.

  • Eğer düşmanınızın taramalı kullanmayı tercih ederseki çoğu oyuncu bu durumda taramalı kullanarak hasar vermeyi tercih eder.
  • Düşmanınızın uzakta olduğunu tahmin edebilirsiniz. Eğer yakınlarınızda taş veya engel varsa arkasına saklanabilir ve düşmanınızın yerini keşfedebilirsiniz.
  • Bu durumlarda kullanılan bir başka yöntem de yere yatmaktır. Yere yatarak uzak konumda bulunan düşmanınızın sizi görmesini engelleyebilirsiniz.

Çoğu durumda yere yatmak da işe yaramaktadır. Tabi rakibin uzakta olduğundan eminseniz. Pubg Mobile zombi modu 2020 nasıl girilir adlı yazımıza da okumanızı öneririz tıklayın.

Hareketli Oynamak Görüş Açınızı Genişletir

Oyun oynarken çoğu zaman belli bir yere sabitlenmek gibi bir hata yaparız. Ancak oyuncular sürekli tetikte olmalı ve etraflarına karşı gözlerini açık tutmalıdır. Bunu yapmanın en güzel yollarından biri de sürekli olarak bakış açısını sağlam tutmaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Rust Sistem Gereksinimleri 2020

Bakış açınızı sürekli değiştirin ve gözünüzü dört açın. Böylece düşmanlarınızı görebilirsiniz. Hareketli oynamanın bir başka güzel faydası da görüş açınızı genişletmesidir.

  • Hareket ederken şüphelendiğiniz yönlere doğru bakış açısı geliştirmeniz aynı zamanda düşmanlarınızın sizin onları görüp görmediğinizi bilmesini de engeller.
  • Böylece düşmanlarınızı çok daha kolay alt edebilir, yönlerini belirleyebilir ve onlara karşı hazırlıklı olabilirsiniz.

Pubg Mobile silah hilesi 2020 desen ve skinler yazımıza göz atmak için tıklayın.

Oyun içerisinde farklı stratejiler geliştirirken görüş açınızı kuvvetlendirecek ve çeşitlilik katacak stratejiler seçmeye özen gösterin. Düşmanı şaşırtmak için hareketli olmak tekniğini kullanabilir hatta bot taklidi bile yapabilirsiniz.

Mesela düşmanı şaşırtmak olduğunda neler yapabileceğiniz sadece sizin hayal gücünüzle sınırlı olmalı. Ne derler bilirsiniz.

Diğer Pubg yazılarımıza göz atmak için tıklayın

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Güncel Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "PUBG Mobile: Hareketli Oynamanın Avantajları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı