Oyun Hileleri

Pubg Mobile e pin Bedava Uc Kodu Hilesi 2020

2020 yılında Pubg Mobile oyunu içerisinde e-pin, razer pin kod ve redeem kodu nasıl alınır? Nasıl kullanılır? gibi konulara yer vereceğiz.

Öncelikle şunu söylemek gerekir ki; Pubg Mobile oyunu içerisinde UC kodu dediğimiz kod kişinin oyun içerisinde silah alabilmesini ve bu silahı daha farklı sürümleri ile alabilmesini sağlamaktadır. Bunu gerçekleştirirken gelecek olan pinler iki farklı gruba ayrılmaktadır. Bunlar razerpin ve redeem code.

Böylece e-pin’e sahip olduğunuzda bunu nasıl değerlendirebileceğinize dair bilgisine de sahip olabileceksiniz. Bir Pubg Mobile tutkunuysanız yazımızda bahsedeceğimiz kodlar işinize oldukça yarayacaktır. Paylaşacağımız bedava kodları tek tek deneyebilir ve aşağıdaki talimatları izleyerek telefonunuza tanımlayabilirsiniz. Ayrıca daha iyi bir oyun oynamak için Pubg Lite 2020 Hile Gibi Taktikler! yazımızı okuyabilirsiniz.

Pubg Razer Pin Nedir?

Pubg Mobile oyunu içerisinde Market denen bir bölüm yer alır. Bu market bölümünden oyuncu kendine göre bir silah kostüm ya da çeşitli sandık ve metal yerler satın alabilmektedir.

 • Özellikle market içerisinde verilen bu tarz ürünler oyun içerisindeki performansına göre kişiye ücretsiz olarak verilmektedir.
YENİ YAYINLANDI->
PUBG Mobile Kontrol Ayarları Hakkında Püf Noktalar

Pubg Mobile oyunu içerisinde marketten yararlanan kişilerin ödeme yöntemlerinden biride razer pindir. Razer pini aktif hale getirebilmek için e-pin kodunun sistemi içerisinde işlenmesi gerekmektedir.

 • Siteye giriş yaptıktan sonra çıkan alanda Pubg Mobile oyununa ait sizden bir ID istenmektedir.
 • Bu kısma ID’yi yazdıktan sonra ödeme yöntemi kısmına giriş yapacaksınız.
 • Pin yaz kısmından yazarak genişleterek aktif hale getiriyorsunuz.
 • Ayrıca satın almış olduğunuz önceden var olan seri numara ve pinide sayfanın alt kısmındaki ilgili alanlara girip Next tuşuna basmanız yeterlidir.

Aslında genel olarak bunu söyleyebiliriz ki; Kişi oyun içi herhangi bir materyal alımında bu e-pinleri kullanmaktadır. Bu e-pinler sayesinde de oyun içi mağazadan satın alımlar yapabilmektedir.

Belirli bir ücret ödenerek satın alınan bu e-pinlere hiçbir ücret ödemeden nasıl ulaşırsınız konusunda bilgi verdik. Ek olarak oyun içerisinde karakter, kask, kostüm gibi ekipmanları değiştirmek hilesi hakkında bilgi almak için Pubg Mobile Karakter Değiştirme 2020 Kask, Kostüm, Kart Hileleri yazımıza göz atabilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
PUBG Mobile Kask Parçalayan Taktikler

Takımlar halinde oynayabilmeyi daha kolay hale getiren ve özellikle her ülkede oyun severlerin ihtiyaç duyduğu bu yönü tatmin etmesi sebebiyle de sevilmiş bir oyundur.

Takımlar arası çekişmeli turnuvalar ve takımların yükselişi ile beraber gelen farklı hediye ve ödüllerin yanı sıra rütbede artışlarında yaşanması ilgiyi dünya çapında arttırmıştır.

Pubg Mobil Hile için Razer Pin Nasıl Kullanılır?

Öncelikle razerin ödeme yöntemlerinden biri olduğunu unutmamak gerekir ve bu e -pin kodu ile beraber çalışmaktadır demiştik ve bundan bahsetmiştik.

 • Pubg Mobile redeem kodu kullanma şekli de buna benzer bir yöntemle çalışmaktadır.
 • Sadece ödeme seçenekleri içerisinde kod kısmını işaretlemeniz gerekir. Fark olarak bunu söyleyebiliriz

Çeşitli kitleleri oyun içerisine dahil eden ve online oyuncu sayısı gittikçe artan PUBG oyununun bu kadar sevilmesinin sebeplerinden birisi de rekabetin çok olmasıdır.

 • Oyun içi tasarımlar da oldukça ilgi çekicidir.

Pubg e-pin şifresini kullanarak UC kodunu aktif hale getirerek oyunda kullanabilmek için şu adımları izlemeniz gerekiyor.

 • https://www.midasbuy.com/tr/redeem/pubgm sayfasına giriş yapıyorsunuz. İnternet tarayıcınıza bu linki kopyala yapıştır yaparak daha kolay ulaşabilirsiniz.
 • Hesabın size ait olduğunu belirtmesi için oyuncu numarası doğrulama alanına ID’inizi giriniz.
 • Ve ardından onaylamanızı isteyecek “tamam” tuşuna basarak biraz bekleyiniz.
 • Ardından karşınıza e-pininizi girmenizi isteyecek bir boş alan gelecektir. Buraya almış olduğunuz Pubg mobile oyun kodunu giriyorsunuz. Ve okey diyerek devam ediyorsunuz.
 • Karşınıza bir uyarı yazısı belirecek. “ Bu öğe alınsın mı?” bu kısma onay vermeniz gerekiyor.
YENİ YAYINLANDI->
Pubg'de Başarılı Oyun İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Eğer bilgileri doğru bir şekilde girmişseniz, işleminizin doğruluğuna ve onaylandığına dair bir yazı gelecek ve geriye dönerek hesabınıza baktığınızda istediğiniz miktardaki UC kişisel hesabınıza tanımlanmış olacaktır.

Pubg Bedava UC (e-pin) Kodları

Özellikle son dönemlerde daha da ilgi çekici hale gelen bu ücretsiz kodları hiçbir ücret ödemeden oyun içerisinde kullanabilirsiniz. Bu tarz kodları nasıl oyunda kullanabildiğinize dair bilgiyi de yukarıda ayrıntılı bir şekilde açıklamıştık. 2020 Şubat ayında yeni olarak güncellenmiş bazı Pubg Mobile oyunu UC kodlarını sizlerle paylaşıyoruz.

PYD39-PNFSZ-REYFGU7QSZ-FXGKR-J5NGB
K92AE-E6RVT-UAUMQSA24S-GK212-XCVK1
QD9Y2-9DT9F-UC6M4QQPTJ-YFGHS-MJBYH

Bonus: Pubg Mobile Silah Hilesi 2020 Desen ve Skinler yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Bir Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Pubg Mobile e pin Bedava Uc Kodu Hilesi 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı