Oyun Hileleri

Pubg Lite 2020 Hile Gibi Taktikler!

Beta testi ile oyuncuların kullanımına açılan Pubg Lite, Krafton Games tarafından bütün özellikleri tanıtılmıştır. Pubg oyununun aksine daha düşük sistem gereksinimleri ile oyun severlere sunulan Pubg Lite bu sayede bilgisayar özellikleri daha düşük olan oyuncular tarafından da oynanabiliyor.

Birçok özelliği bulunan Pubg lite oyunu aynı zamanda Playerunknowns Battlegrounds’ın ücretsiz bir uyarlaması olarak oyun severlere sunulmuştur.

99 oyuncu ile birlikte savaş alanına yerleştirilen oyuncular;

Pubg Lite oynarken savaş alanında sizlere sunulan silahları, malzemeleri topladığınız gibi oyunda öldürdüğünüz kişilerinde silahlarını alabiliyor, malzemelerini yağmalayabiliyorsunuz.

Sayısız eşya edinebileceğiniz oyunda topladığını tüm eşyalar rakibinize göre avantaj elde etmenizi sağlıyor. Pubg Lite oyununda mavi alan ve kırmızı alan harita içindeki hareket yönünüzü pasif bir şekilde ve zorunlu olarak yönetecektir.

Pubg lite Antrenman Modu Nedir?

Oyuna başlamadan önce oyun ile ilgili bilgi edinmeni ziçin oluşturulmuş olan antrenman modu ile oyun öncesinde oyuna ısınabiliyorsunuz.

En az 5 oyuncu en fazla 20 oyuncu ile harita da alıştırma yapabileceğiniz antrenman modunda oyunculara tüm silahlar ve malzemeler sınırsız bir şekilde sunulurken antrenman için herhangi bir düre belirlenmiş değildir.

Süresiz olarak yapacağınız antrenmanlar ile Pubg Lite oyunu için kendinizi hazırlayabiliyor ve oyunun işleyiş şekli hakkında bilgi edinebiliyorsunuz.

Pubg Lite Modları ve Perspektifleri

Oyun içinde sizlere farklı modlar sunuluyor. Modlar ile birlikte 2 farklı görüntüleme perspektifi de sizlere sunulan alternatifler arasında yer alıyor.

1. şahıs görüş açısı ile sunulan FPP ile birlikte üüncü şahıs gözünden görüntüleme imkanı veren TPP perspektifleri ile oyunu daha kolay bir şekilde oynayabiliyorsunuz. İstediğiniz zaman perspektifler arası geçişler yapabiliyorsunuz.

Pubg Sesli İletişim

Takım arkadaşlarınız haritanın neresinde olursa olsun keyifli bir şekilde oyun oynayabiliyor ve dilediğiniz zaman takım arkadaşlarınız ile sesli iletişim kurabiliyorsunuz.

Pubg lite beta sürümü olarak ülkemizde erişime açılan oyunda sesli iletişim özelliği olması oyunculara sunulan büyük bir avantaj olup stratejileri daha kolay bir şekilde uygulamanızı sağlıyor.

Harita ve Yön İşaretleme

Pubg lite oyununda tahmin etiğinizden daha sık kullanacağınız harita da mavi alan ve kırmızı alan olarak 2 farklı alan mevcut.

  • Harita da yer alan bu alanlar hem kişisel olarak hem de takım halinde stratejilerinizi daha kolay belirlemenizi ve uygulamanızı sağlıyor.
  • Harita üzerinde yön işaretleme özelliği ile gideceğiniz yeri kolayca işaretliyor ve ilerliyorsunuz.
  • Squad modunda daha etkili bir strateji kurmanıza yardımcı olan yön işaretleme özelliği ile takım arkadaşlarınıza bilgi vermeniz sağlanıyor.
  • Sesli iletişim kuramadığınızda yön işaretleme ile stratejinizi takım arkadaşlarınıza iletebiliyorsunuz.

Pubg Lite Ödül Sistemi

Pubg lite oyununda oynadığınız her oyun için ödül almanız mümkün.

  • Hayatta kalma süreniz ve daha uzun hayatta kalmanız durumunda, iyi bir performans göstermeniz durumunda sizlere daha fazla BP sunuluyor.
  • Ödül olarak sizlere sunulan BP ler ile lobiye giderek çeşitli eşyalar, aksesuarlar, kasalar satın alabiliyorsunuz.

Çok özellikli bir oyun olan Pubg Lite oyununda keyifle oyun oynarken bir yandan da ödüller kazanabiliyor olmanız sizlere sunulan en büyük avantajdır.

Pubg Lite Ücretsiz Pass Özelliği

Oyunculara sunulan ücretsiz pass özelliği ile oyun içindeki karakterinizi istediğiniz şekillere sokabiliyorsunuz. Oyun içindeki karakterinizi değiştirebilir, güçlendirebilir, havalı eşyalar ile donatabilir, oyun deneyiminizi artırabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan pass özelliği ile oyun içinde karakterinizi farklılaştırabilirsiniz. Pubg Lite ücretsiz pass özelliğini detaylı olarak incelediğinizde daha fazla eşya kazanma imkanına sahip olduğunuzu da görebileceksiniz. Pubg lite sezonlarında daha güçlü bir karaktere sahip olabilmek için size sunulan ücretsiz pass özelliğinden yararlanmalısınız.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Pubg Lite 2020 Hile Gibi Taktikler!" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu