Oyun Hileleri

Pubg Emulatör Hassasiyet Hile Ayarları 2020

Telefonlara ücretsiz bu şekilde Android ve iOS cihazlara indirilebilen Pubg Mobile oyunu bilgisayarlara da indirilebilmektedir. Bilgisayarda ya da tablette oynanması gerektiğinde emülatör yardımı ile hileler sağlanmaktadır.

Pubg Mobile Pc için Bluestack Emülatörü Nasıl İndirilir?

Pubg Mobile oyunun içeriğine bakıldığında belirtilen arenalar üzerinden kişinin kendine belli bir harita beğenmesi ve bu haritalar üzerinden aktif şekilde oyunda kalmaya çalışmak çabasıdır.

Android için üretilmiş olan emülatör sayesinde Pubg Mobile oyunu kişiye ait masaüstü, bilgisayar ya da tabletten oynanabilir hale gelmektedir. Pek çok kişi telefonlar yerine bilgisayar üzerinden oynamayı tercih etmektedir. Bunun için güzel bir avantaj oluşturur.

 • Bunun sebeplerinden biri kullanılan mobil cihazda donmalar ya da kapanmalar yaşanıyor olmasıdır.
 • Bir başka sebep de kişinin kullanmış olduğu kişisel telefondaki hafıza sorunları ya da şarjı ile ilgili sıkıntılar olabilmektedir.

Emülatörün kullanılmasının bir başka sebebi de telefon üzerinde oynama alanı daha dar oluşudur. Bilgisayar üzerindeki HD arka plan görüntüsü ve ekran görüntüsünün büyüklüğü de kişiye fayda sağlayan bir konumda olabilmektedir.

Pubg aparatları hakkında detaylı bilgi almak için Pubg Aparat 2020 Çeşitleri ve Özellikleri Nedir? yazımızı okuyabilirsiniz.

Bluestacks Uygulaması Ücretlimi?

Bluestacks.com üzerinden indirilebilecek bir Apk dosyası ile beraber her türlü oyunu ve buna Pubg Mobile de dahil bilgisayar üzerinden oynayabilme imkanı elde ediyorsunuz.

 • Emülatörü indirebilmek için sizden herhangi bir ücret istenmemektedir.
 • Ücretsiz bir uygulama olmasının yanı sıra faydaları da fazladır, kişiye daha rahat ve konforlu bir şekilde bu oyun oynayabilme imkanı sunduğu görülür.
 • Bilgisayarınıza indirerek Pubg Mobile oyununu tabletten PC üzerinden ya da Mac’ten oynayabilirsiniz.

Ayrıca Pubg’de oyun modlarının nasıl değiştirildiğini öğrenmek, farklı oyun modlarında oynayabilmek için Pubg Oyun Modları ve Değiştirme Nasıl Yapılır? yazımıza göz atabilirsiniz.

Bluestacks Emülatör İndirme Aşamaları

Pubg Mobile oyununu bilgisayar üzerinden de oynayabilmeniz sağlayan emülatör indirebilmek için şu aşamaları takip ediyorsunuz:

 • Öncelikli olarak Bluestacks programını bilgisayarınıza indirerek yüklemesini sağlıyorsunuz.
 • İndirdikten hemen sonra indirilenler kısmından dosyayı bulup bilgisayara kur şeklinde adımları izleyebilirsiniz.
 • Bu programını uygulaması ayrıca Android kullanıcıları için Play Store mağazasında bulunmaktadır.
 • Play Store mağazasından ulaşabilmek için de kendinize ait Gmail hesabı ile Google girişi yapmanız ve sonrasında bu dosyayı indirmeniz gerekiyor.
 • Google Play uygulaması içerisindeyken en üst kısımda bulunan arama kutucuğuna Pubg Mobile yazısını yazıp yapıştırıyorsunuz.

Bu uygulamayı karşınıza çıkan arama kısımlarından Pubg Mobile olanını bilgisayarınıza indiriyorsunuz. Sonraki aşamada uygulamasının yüklemesini yapabilmek için yine mail hesabınızla giriş yapmış olmanız gerekiyor. Son olarak da bilgisayarınıza inen Pubg Mobile uygulamasını açabilirsiniz.

Bluestacks Emülatör Özellikleri ve Hassasiyet Ayarları

Pubg oyununu oynayabilmek için özellikle tavsiye edilen emülatör yerden birisidir. Yoğunluklu olarak indirilen ve popüler olan bu uygulamanın sürekli olarak tercih edilmesinin de bir sebebi vardır. Bunları şöyle açıklayabiliriz:

 • Bilgisayar üzerinden PUBG oyununu oynamaya daha çok seven ve daha rahat hisseden kişilerin bilgisayar üzerinden bu oyun oynayabilmeleri için emülatör indirmeleri gerekir.
 • Emülatörünü tercih edilmesinin sebeplerinden birisi birden fazla ve farklı alanlardaki oyunun açılmasını sağlamasıdır.

Bir başka sebep ise başka emülatörleri bilgisayarınıza indirmek istediğinizde bilgisayarınızda var olan bazı güncellemeleri güvenlik uygulamalarını uygulamalarına tamamıyla devre dışı bırakmanız gerekmektedir.

 1. Bluestacks emülatör ise bu ve benzeri problemler ile karşılaşmanıza engel olur.
 2. Android uygulamalarını tabletlerinde kullanılan ara yüzün aynısını destekler nitelikte bir hizmet sunmaktadır.
 3. Görünüm noktasında daha kaliteli ve iyi bir ara yüz sunar.

Hassasiyet ayarları için: burayı tıkla

Piyasadaki emülatörlere göre daha kaliteli ve güvenilir bir yapıya sahiptir. Çoğu emülatör ücretli bir şekilde hizmet vermektedir. Pubg Mobile için üretilmiş olan ve pek çok oyunda destekleyen Bluestacks ücretsizdir.

 • Kaliteli bir sürüme sahiptir.
 • İçerisinde çok fazla oyunu kasacak ve oyunu donduracak reklamlara sahip değildir.
 • Reklamın olmaması sebebiyle de çokça tercih edilmektedir.

Bonus: Pubg Loot Box Sistemi Nedir?

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Pubg Emulatör Hassasiyet Hile Ayarları 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu