Oyun Hileleri

PUBG Bedava UC Kodu Kazanma 2020 Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG mobile oyunu içinde oyuna özel bir sanal para olan Unknown Cash ( UC ), sayesinde oyun içinde aksesuarlara, kıyafetlere, kostümler, silahlara sahip olabiliyorsunuz. Oyun çinde satın alabileceğiniz UC’yi farklı sitelerden de para ile satın alabiliyorsunuz.

Para ile satın alabildiğiniz UC için aynı zamanda hile kullanabiliyorsunuz. İnternet sitelerinde hile ile ücretsiz bir şekilde sahip olabildiğiniz UC için doğru siteleri ziyaret etmeniz çok önemi. Birçok site UC hilesi adı altında doğru olmayan kodları sizlere veriyor ve hayal kırıklığı yaşamanıza neden oluyor.

blank

İnternet sitelerindeki hilelerden yararlanmak için kullanıcı bilgilerinizi vermeniz gerektiği için güvenmediğiniz sitelerde hesabınızın ele geçirilmesi durumu söz konusu olabilir.

Bedava UC Kodu Üretme Merkezi Programı Nedir?

PUBG oyunu içinde size sunulan UC kodlarını üretmek için algoritmalar geliştiren internet siteleri sürekli olarak kodlar üretiyorlar. PUBG Mobile tarafından sizlere satılan UC kodları ile aynı sayıda harf ve rakam içeren kodları üreten algoritmalar sayesinde bedava UC sahibi olabiliyorsunuz.

İnternet üzerinde çok sayıda UC hilesi sunan veya bedava UC kodu üreten internet sitesi yer alıyor. Bu siteler içinden güvenilir olanları internetten araştırıp UC hilesi ile üretilmiş olan kodları kullanabilirsiniz. UC kodlarını internet siteleri üzerinden edinebileceğini gibi programları bilgisayarınıza veya cep telefonlarınıza indirerek kendiniz de üretebilirsiniz.

Bedava Uc Kodları Nasıl Alınır?

UC kodu üretme hilesi için geliştirişmiş hile programlarını indirdikten sonra çalıştırarak kod üretebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli konu hile uygulamasını veya programını indireceğiniz sitenin güvenli olmasıdır.

Güvenli bir siteden indirmediğinizde uygulama veya program içinde yer alan virüsler ile kişisel bilgilerinizin ele geçirilmesi durumu söz konusudur.

blank

Pugb Mobile Bedava Uc Hilesi Telefon Uygulaması Nedir?

PUBG UC kodu üretme merkezi olarak adlandırılan ve ücretsiz olarak UC kodu üretebileceğiniz güvenilir internet sitelerini ziyaret ederek UC kodlarını üretebilirsiniz. UC üretme merkezlerinde yer alan kod üretme programlarına kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdiğinizde ücretsiz bir şekilde UC kodlarını üretebiliyor ve hesabınızda kullanabiliyorsunuz.

UV kodu üretim merkezleri olarak adlandırılan internet sitelerinde yer alan programlar, PUBG tarafından satılan UC kodları ile benzer algoritmalardan elde edildikleri için oyun içinde kullanılabiliyor. BU algoritmalar, daha önce kullanılmış olan PUBG UC kodlarının analiz edilmesi ile geliştirilmiş olduğu için üretilen kodların tamamı gerçek kodlar gibi kullanılabiliyor.

PUBG bedava UC kodu üretme merkezlerinden üretilen hileli UC kodları oyun içinde kullanıldığında oyun yönetimi ve güvenlik duvarı bu kodların hileli kodlar olduğunu anlayamıyor. Bu sayede dilediğiniz kadar UC kodu üreterek oyun içinde kullanabiliyorsunuz.

Vodafone için Bedava Hile Tıkla

Türkcell için Bedava Hile Tıkla

Türk Telekom için Bedava Hile Tıkla

Pugb Mobile Uc Hack Programı Var mı?

PUBG oyunu tutkunları arasında her zaman konusu edilen UC hileleri için izleyebileceğiniz iki yol var. Bu yollardan biri güvenilir kaynaklardan ve internet sitelerinden programlar ve uygulamalar indirerek UC kodları üretmek, ikinci yöntem ise internet sitelerinde sizlere sunulan UC kodu üretim merkezlerine kullanıcı adınız ile erişim sağlayarak hileli kodlar üretmek.

Bu iki yöntem arasından hangisini tercih ederseniz edin kullanacağınız sitenin veya uygulamanın güvenilir olmasına özen gösterin. UC üretme hilesi yapmak istiyorsanız internet sitelerinde yer alan ve sizlere sunulan UC kodu üretme uygulamalarını veya programlarını telefonlarınıza veya bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz.

Pugb Lite Pc için Hile Programı Nedir?

Bu uygulamaları ve programları kullanarak UC kodu üretimine başlayabilir ve hileli UC kodlarını üretmiş olursunuz. Peki UC kodu üretimini nasıl yapacaksınız ?

UC kodu üretimi yapmak için indirmiş olduğunuz programlar ve uygulamalar belirli algoritmalara göre yazılımlara sahiptir. PUBG kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek hileli kod üretimine başlayabilirsiniz.

blank

Hileli kod üretimi yapılırken daha önce üretimi yapılmış, kullanılmış olan kodların üretim serileri ile aynı serilere sahip kodların üretilmesine yönelik olarak geliştirilen algoritmalar bu sayede PUBG yönetimi tarafından tespit edilemeyecek olan kodların üretilmesini sağlıyor. Benzer seriler kullanılarak hileli kod üretimi yaparak dilediğiniz kadar UC sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Uc Kodları Kazanma Hilesi Nedir?

Cep telefonu veya bilgisayarınız aracılığı ile çalıştırabileceğiniz UC hileli kod üretim uygulamaları veya programlarını indirmeden önce güvenli olup olmadıklarını kontrol etmenizde fayda var.

Kimi programlar alakası olmayan serilerden hile kodları üreterek sizlere sunduğu için hayal kırıklığına uğrayabilir, kişisel bilgilerinizi çalmak isteyen casus yazılımların yer aldığı uygulamaları bilgisayarınıza indirebilir ve bilgilerinizin ele geçirilmesine neden olabilirsiniz.

Bu olumsuz durumlar ile karşılaşmadan önce yapmanız gereken PUBG kullanıcıları ve oyuncuları tarafından sürekli kullanılan programları indirmek veya UV kodu üretim merkezlerini tercih ederek hileli kod üretmek size avantaj sağlar.

Uc Kodu Üretme Apk Uygulaması İndirme Nasıl Yapılır?

UC kod serileri harf ve rakamların bir arada olduğu seriler olduğu için hileli kod üretimi oldukça kolaydır. PUBG tarafından kullanıcılara satılan UVC kodları ile aynı seriler kullanan algoritmaların yer aldığı üretim merkezleri ve uygulamalar, benzer şekilde kod üretim yazılımlarına sahip olduğu için oyun içinde kullanabileceğiniz hileli kodları üretmenizi sağlıyor.

blank

Aynı serileri kullanıyor olması ve kullanılan kodların analiz edilerek kod üretimi yapılıyor olması gerçek kodların üretilmesini sağlıyor.

Bedava Uc Kodu Yükleme Programı Nedir?

PUBG bedava UC kodu üretme hilesi yapmak için yapmanız gereken doğru UC kodu üretim merkezlerini kullanmak veya aynı algoritmalar ile sizlere UV kodları üreten programları ve uygulamaları kullanmak. İnternet sitelerinde sahte ve işe yaramayan UC kodları üreten algoritmalar yer aldığı için dikkat etmenizde fayda var.

Doğru olmayan veya kullanılmış UC kodlarını yeni üretilmiş gibi sizlere sunan sitelerden uzak durmanız size avantaj oluşturacaktır. UV kodu hilesi kullanarak üreteceğiniz kodlar sayesinde hem istediğiniz kadar UC koduna sahip olacaksınız hem de UC kodu satın almak için ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Bu sayede bir taşla iki kuş vurmuş olacak, PUBG oyunu içinde istediğiniz kostümler eve kıyafetlere sahip olmuş olacaksınız.

Yapamayanlar Yoruma Yazarak Soru Sorabilir Yapanlar Yapamayanlara Yardımcı Oluyor! Mail Adresi Girmeniz Durumunda Detaylar Yollanır

Benzer Konular

143 Kişi Katıldı

 1. Gerçekten uc gönderiliyor mu ? Herkes ud falab yazmış , bana da atarmısınız gönlünüzden ne koparsa :d
  Id : 575391569

 2. Kral kaç gündür bu olayın peşindeyim doğrumu yalan mı bilemiyorum ama bana da uc olayı yollarsan sevinirim

  1. Abi uygulamanın adı ne söyle bizde yapalım eğer atıcam diyosanda ıd mi atım lütfen çok ihtiyaçım var

 3. Abi hiç uc yok bende lütfen bana bi uc yükler misiniz uc yükleyemiyorum çünkü param yok:( ID:5732750782

 4. S.a abi ler ablalar bu sireye girdim ve enaltta guzel yorum yazana guzel hediyeniz olcekmis banada uc yallarrmisiniz 10.000 uc yeter
  İd 5329862859

  1. Lutfen banada gonderin royal pass almak icin fazlasında gözümüz yok hiç olmadı buzamana kadar lütfen nick busraydemir

SORU - CEVAP

 "PUBG Bedava UC Kodu Kazanma 2020 Hilesi Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı