Oyun Hileleri

Pubg Aparat 2020 Çeşitleri ve Özellikleri Nedir?

Online olarak Pubg oynayanların oyunu daha eğlenceli hale getirebilmeleri ve diledikleri yerde Pubg oynayabilmeleri için geliştirilen Pubg mobile aparat bütün telefonlara uygun olarak tasarlanmıştır. Farklı özelliklere sahip modeller halinde kullanıcılara sunulan Pubg mobile aparat özellikleri şu şekildedir.

Pubg Mobile Aparat Özellikleri

 1. 4.5 ve 6.5 inc boyutlarına sahip cep telefonlarına uyumlu olarak geliştirilen Pubg mobile aparat özel bir sıkıştırma tekniği ile cep telefonunuza tam olarak uyum sağlıyor. Bu sayede oyun sırasında telefon kayması veya yanlış tuşa basma gibi problemler yaşamıyorsunuz.
 2. Parmak temas hassasiyetini maksimum düzeye çıkaran pubg mobile aparat sayesinde oyunu profesyonel bir şekilde kontrol edebiliyorsunuz. Hafifçe dokunarak oyunu kontrol edebilir, oyun içinde kendinize avantaj sağlayabilirsiniz.
 3. Pubg mobile aparat ile Pubg dışında; Knives Out, Rules of Survival, Critical Op, Fortnite gibi oyunları da dilediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz. Oyunlar ile uyumlu olması sayesinde cep telefonunuzu kullanarak farklı oyunları rahatlıkla oynayabiliyorsunuz.

Oyun aparatını kolayca telefonunuza monte edebildiğiniz için oyun öncesinde uzun süreler kaybetmiyorsunuz. Üzerinde tuş özelliği olan aparatları seçebileceğiniz gibi sadece elinize oturan aparatları da tercih edebiliyorsunuz. Bluetooth özellikli aparatlar ile oyunu daha gelişmiş bir kontrol sistemi ile oynayabiliyorsunuz.

Pubg Aparat Türleri Nedir?

Standart mobile aparatlar ile sadece telefonunuzu daha kolay bir şekilde tutabiliyorsunuz. Bu sayede telefon ekranından oyunu dilediğiniz gibi yönlendirebiliyor, karakterinizin oyun içinde rakiplerinize karşı avantajlı olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Standart model dışında bluetooth özellikli mobile aparat tercih ettiğinizde telefon ekranında yer alan kontrol tuşlarını aparat üzerindeki tuşlar ile eşleyebiliyor ve oyunu daha heyecanlı bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Farklı bir model olarak oyun severlere sunulan pubg mobile aparatı ise üzerinde yönlendirme tuşları bulunan, ve aynı zamanda oyunu kontrol etmenizi sağlayan tüm tuşların yer aldığı oyun konsolu tasarıma sahip aparatlardır.

Bu aparat sayesinde cep telefonunuzu bir ekran gibi kullanabiliyor ve oyun konsolu kontrol sistemi ile oyunu daha eğlenceli bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Pubg mobile oyuncuları için daha kolay bir kontrol mekanizması sağlaması ve daha eğlenceli oyun imkanı vermesi nedeni ile tercih edilen bu aparat ekonomik olarak da size avantaj sağlıyor.

Birbirinden farklı renklerde üretilen bu aparat ile eğlenceli bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Ancak bu aparatı cep telefonunuz ile eşlemeniz gerekiyor.

Cep telefonunuz ile eşlemediğinizde ise oyunu oynayamıyorsunuz. Oyun konsolu görevi gören bluetooth özellikli Pubg mobile aparat ile oyunu daha eğlenceli bir hale getirmek için yapmanız gerekenler şunlardır.

 • Oyun aparatına telefonunuzu yerleştirin.
 • Telefonunuzun bluetooth özelliği aktif hale getirin ve mobil aparatı açın.
 • Daha sonra telefonunuz ile mobil aparatı eşleyin.
 • Eşleme sonrasında yapmanız gereken tuşların kontrolünü sağlamak ve tuşların sağlıklı bir şekilde çalıştığından emin olmak.
 • Bu işlemlerden sonra mobile olarak Pubg oyununu daha eğlenceli bir şekilde oynayabilirsiniz. Kontrolü daha hassas ve basit bir şekilde yaptığınızda rakiplerinizi kolayca ekarte edebilirsiniz.

Pubg Mobile Aparat Üzerindeki Tuşlar Nedir?

Pubg mobile oynamak isteyenler için oyunu daha eğlenceli bir hal getiren oyun aparatı üzerinde yer alan tuşlar şu şekildedir.

 • Sol tarafta yer alan ve tetik özelliğine sahip olan tetik tuşu,
 • Aparatın sağ tarafında yer alan ve yine tetik görevi gören bir tetik tuşu,
 • El kavrama özelliğine sahip gövde,

Bu tuşlar ile oyun içinde karakterinizi daha kolay bir şekilde kontrol edebiliyor, profesyonel bir Pubg mobile oyuncusu olarak oyunu keyifle oynuyorsunuz.

Pubg Mobile Aparatı Yedek Parça

Pubg mobile aparatı ile oyun oynarken oyunun heyecanı ile tetiklere sert basabilir veya oyun kolu üzerindeki tuşlara zarar verebilirsiniz.

Bu durumda endişelenmenize gerek yok. Pubg mobile aparat için yedek tuş takımları ve yedek parça satışı yapılıyor. Oyun oynarken olası kazalar yaşamanız durumunda yeni bir oyun aparatı almanız gerek yok. Yedek parça tedarik ederek çok sevdiğiniz Pubg oyununu oynamaya devam edebilirsiniz.

Pubg Aparat ile Oynamanın Avantajları Nedir?

 • Pubg mobile ile oyun oynuyorsanız hem telefonunuzu daha kolay bir şekilde tutabilirsiniz hem de telefonu tutarken oyun tuşlarına daha kolay basabilirsiniz.
 • Pubg mobile aparat ile oyun oynarken ekranda elleriniz olmadığı için daha geniş bir ekranda mobile olarak Pubg oynayabiliyorsunuz.
 • Cep telefonu ile Pubg oynarken ekranın geniş olması oyunu daha geniş bir açı ile takip etmenizi sağlıyor. Bu durum size birçok avantajı aynı anda sunuyor.
 • Pubg mobile aparat ile oyun oynarken sabit durmanıza gerek yok. Koltukta, çekyatta veya bulunduğunuz herhangi bir yerde oyun aparatı ile daha relax bir şekilde oyun oynayabiliyorsunuz.
 • Pubg oyununu yattığınız yerde oynayarak daha keyifli ve daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Pubg mobile oynarken telefonunuzu düşürme riskini ortadan kaldıran aparat sayesinde hem oyun oynayacaksınız hem de telefonunuzu güvende tutacaksınız.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Pubg Aparat 2020 Çeşitleri ve Özellikleri Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu