Türk Telekom

Pttcell TL Yükleme

Herhangi bir bayi açmadan PTT şubeleri üzerinden hizmet verdiği için abonelerine çok uygun fiyattan kullanım imkanı sunmaktadır. Kredi kartı ile pttcell tl yükleme işlemi ise uygunluğu sebebiyle bu operatöre geçenlerin en çok merak ettiği ve araştırdığı yöntemlerden birisidir.

Kullanıcılarına birçok kolaylıklar sağlayan Pttcell, çok kısa bir sürede müthiş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Birçok GSM operatörü sizden en az 30 TL yükleme şartı ararken Pttcell kesinlikle böyle bir şart koşmamaktadır.

Her açıdan kullanıcılarına büyük avantajlar ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Yine belirli miktarlarda TL yüklemenizle birlikte size dakika ya da internet hediye etmektedir.

Bunun yanında yine ihtiyaç duyduğunuz anda belirli bir ücret karşılığında SMS, dakika ya da internet paketleri satın alabilmektesiniz. Pttcell’de en az kaç TL yüklenir diye merak ediyorsanız en az 12 TL’lik paket yükleyebilmektesiniz. Bunun haricinde 20 TL, 25 TL, 30 TL, 35 TL, 40 TL, 50 TL ve 100 TL’lik yüklemeler yapabilmektesiniz.

Pttcell Hattınıza TL Yükleme Nasıl Yapılır?

PTT bünyesinde hizmet veren Pttcell uygun fiyatı ve birbirinden kaliteli avantajları sayesinde çok kısa sürede binlerce aboneye ulaşmıştır. Ülkemizin hemen her yerinden çeken ve kullanıcılarına çok rahat bir kullanım kolaylığı sunan Pttcell kullanıcılarından olumlu not almaktadır.

Sadece yeni abone kazanmakla kalmayıp aynı zamanda başka operatörlerden de birçok abone çekmektedir. Şimdi sizlere bu yazımızda Ptcell TL yükleme nasıl yapılır, nerelerden yapılır onlar hakkında bilgi vereceğiz.

Diğer operatörler gibi GSM bayileri kurma masrafı olmayan Pttcell, TL yükleme de dahil olmak üzere bütün işlemlerini PTT şubelerinden gerçekleştirmektedir. Bu yüzden maliyet yönünden yanına kalan karını abonelerine uygun fiyat politikası şeklinde yansıtmaktadır. Sizde Pttcell’li iseniz;

 • TL yükleme işlemlerinizi PTT şubelerinden
 • Kredi kartınızla 444 6 788 numaralı müşteri hizmetlerinden
 • pttcell.com.tr adresi üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet adresi üzerinden TL yüklemek için ilk olarak yapmanız gereken pttcell.com.tr adresine girmek olacaktır. Sonrasında;

 • Pttcell TL yükleme ekranına girmelisiniz.
 • Yüklemek istediğiniz TL miktarını seçin.
 • Kredi ya da banka kartı bilgilerinizi giriniz.
 • Kartınızın arka yüzündeki CVC kodunu giriniz.
 • Onay ekranını gördükten sonra güvenli alış veriş şifresi olan 3D Secure şifrenizi girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Pttcell TL Yükleme

Cep telefonunuzdan 444 6 788 numaralı müşteri hizmetlerinizi arayarak hattınıza TL yüklemek isteğinizi belirtmelisiniz. Kredi kartı ile Pttcell TL yükleme işleminizi müşteri temsilciniz aracılığı ile kolayca yapabilmektesiniz.

Pttcell TL Yükleme Avantajları

Pttcell abonelerine TL yüklemeleri karşılığında birbirinden avantajlı paketler sunmaktadır. Şimdi bu paketlerden bazılarına hep birlikte bakalım.

 • Aylık 20 TL hesaplı 1 GB paketi; her yöne 500 DK, 500 SMS ve cepten 1 GB internet
 • Aylık 25 TL hesaplı 3 GB paketi; her yöne 500 DK, 500 SMS, 3 GB internet
 • Aylık 29 TL hesaplı 5 GB paketi; her yöne 750 DK, 750 SMS, 5 GB internet ve tüm paketler sizlere bütün Pttcell’lilerle bedava konuşma imkanı sunmaktadır.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu