Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Pttcell Bedava İnternet 2020

İnterneti hiçbir ücret ödemeden kullanmak elbette herkesin istediği ya da isteyeceği bir şeydir. Yine de ücretsiz olarak sunulan internet yöntemlerini denerken dikkatli olmakta yarar vardır.

Bu bağlamda Pttcell bedava internet oldukça büyük bir fırsattır. Bunun yanında diğer seçenekler de bulunmaktadır. Güvenli olmayan bir internet erişimi gördüğünüzde, hemen kullanmayın.

Bu erişimin güvenliğinin sağlanmamasının nedenini asla bilemezsiniz. Belki de bilgisayar korsanlarının şüphesiz internet kullanıcılarının dikkatini çekmek için kullandığı yöntemlerden biridir.

Otomatik bağlantılardan kaçınmanın başka bir yolu da telefonunuzdaki “Otomatik Olarak Bağlan” seçeneğinin her zaman için işaretli olmamasını sağlamaktır. Bu şekilde, uygun, güvenli olmayan ücretsiz internet erişimi olduğunda cihazınız bağlanmayacaktır.

Bu güvenli olmayan hat korsanlar tarafından kullanılıyorsa ve onu bir ya da iki saattir kullanıyorsanız neler olabileceğini hayal edin. Muhtemelen, bilgileriniz zaten tehlikeye atılmış ya da çalınmış olacaktır. Kendinizi korumanın güvenli yolu, güvenli olmayan hiçbir şeye asla erişmemektir.

Sınırsız Bedava İnternet Ararken Dikkat Etmelisiniz

Bedava internete girerken, arkadaşlarınızla veya tanıdıklarınızla bile olsa asla dosya paylaşmayın. Niye böylesi bir güvenlik önlemine gerek olduğunu merak ediyor olabilirsiniz.

Bunun nedeni, dosyaların bir uçtan diğerine, güvenli olmayan bir biçimde aktarılma yoluyla çalınabilmesidir. Google Drive veya Dropbox gibi dosya paylaşım seçeneklerini kullanıyorsanız, otomatik senkronizasyon seçeneğini kapatmak isteyebilirsiniz. 

Güvenli bir internet bağlantısı olduğunda dosyaları aktarmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde, kendinizi birçok güvenlik açığına maruz bırakmamış olursunuz. Elbette, Google Drive ve Dropbox güvenli olabilir, ancak bağlantınızın aynı şekilde güvenli olmayabileceğini unutmayın.

Ek Güvenlik İçin Bir VPN Kullanmalı Mısınız?

Bir VPN veya genellikle sanal bir özel ağ olarak bilinen, ücretsiz internete güvenli bir şekilde erişmek için ekstra güvenlik eklemek adına harika bir yoldur. Bu ağ kişisel bilgilerinizi şifreler ve veri veya bilgi bir bağlantıdan diğerine aktarıldığında bir engel oluşturur.

Bu şekilde, bilgiyi potansiyel bilgisayar korsanlarına aktarmayacağınızı bilirsiniz. Bağlantınızın kaynağını bile gizleyebilirsiniz. Kısacası, gerçekten Türkiye’deyken Yeni Zelanda’dan bağlı olarak görünebilirsiniz.

Yaşam boyu ücretsiz mobil interneti nasıl edineceğinizi bilmek her zaman zor olmak zorunda değildir. Aslında, bedava internet kazanmak için birçok yol ve yöntem bulunur. İnternet üzerinden ücretsiz arama alabilmenin yanı sıra sörf yapmak, bir şeyler indirmek vb. için de bedava internet yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Pttcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Kullanılır?

Hattını PTTcell’e taşıyanlar ya da Pttcell’den yeni hat alanlar bedava internet kampanyalarından yararlanabilir. Faturalı hat sahibi Pttcell müşterileri 2 GB’a kadar hediye internetin keyfini doyasıya yaşayabilirler. 12 aylık faturalı hat anlaşması yapan müşteriler 1 GB internet hediyesine ek olarak 3 GB daha hediye kazanabilir.

Ayrıca belli başlı tarifelere abone olan kullanıcılar da hediye kazanabileceklerdir. Akıl karı kampanyasıyla bu tarifelerdeki kişiler 12 ay boyunca her ay faturalı yada faturasız 1 GB Pttcell bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Benzer Konular

3 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Pttcell Bedava İnternet 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu