Turkcell Bedava İnternet

Platinum Ekstra İnternet Paketleri 16 GB Hediye

Türkcell Platinum kullanıcılarına sunulmakta olan avantajlı paketleri sizlere sunuyoruz. Böyle ki Platinum Ekstra Paketi ile birlikte 16 GB internet paketi her ay sizleri beklemektedir.

Böylelikle Türkcell bedava internet kullanımı sağlamak isteyenlerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği ve aynı zamanda da tercih edebileceği bu kampanyayı sizler de kullanabilirsiniz. Ayrıca tarifeye ek uygulamalar ve bunlarda geçerli olmak üzere hediye internetler ile birlikte tarifenizi doya doya kullanabilirsiniz.

Tarifeye aylık abonelik yapan herkes 8 GB internet kullanımı gerçekleştirebilmektedir. Bununla birlikte yıllık abonelik, taahhüt verildiği taktirde 16 GB cepten internet sahibi olmak da mümkündür. Ayrıca bu internet paketinin yetersiz geleceğini düşünüyorsanız o zaman ekstra paketlere de göz atabilirsiniz.

Ücretsiz Hemen AL->
Turkcell Sevgililer Günü Kampanyası 2020

Platinum Ekstra Paketi Detayları

  • Tarifenin bir çok faydası olup bunları da şu şekilde sıralamak mümkündür.
  • BiP’e özel olarak ek 5 GB ile birlikte yüksek kaliteli görüntülü konuşmalar yapmak mümkündür.
  • Fizy’e özel 5 GB internet ile her daim müzik sizlerle olacaktır.
  • Tv+ Uygulamasına özel 15 GB internet ile istediğiniz her an TV izleyebilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak ve aylık abonelik yapmak isteyenler için 8 GB internet, her yöne 2000 DK ve 100 SMS hattınıza tanımlanacaktır. Bununla birlikte Türkcell kullanıcıları ile konuşma ise sınırsız olacaktır. Yıllık abonelik yapanlar için ise paketteki internet ikiye katlanacaktır.

Turkcell Platinum Black Ekstra Paket Kampanyası

Aylık toplamda 16 GB internet kullanabileceğiniz gibi diğer bütün her şey ise aynı sabit olarak kalacaktır. Tarifenin yüzde sekseni ve tamamı kullanıldığı zaman SMS ile bilgilendirilme yapılarak sizleri uyarmaktadır.

Ücretsiz Hemen AL->
Turkcell Lifecell Hediye 1 GB İnternet Paketleri

Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Türkcell bayilerinden ya da SMS yoluyla bu tarifeden faydalanmak da her dam mümkün olabilir. Sizler de bu kampanyaya rahatlıkla katılabilirsiniz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Bedava Çekiliş Kampanyasına Katılın! Aşağıdan Güzel Yorum Yazan ve Mail Adresini Giren Herkese Ücretsiz Olarak Gönderelim.

YORUM YAP KAZAN

 "Platinum Ekstra İnternet Paketleri 16 GB Hediye" Kampanyası için Katıl Kazan.

Başa dön tuşu
Kapalı