Turkcell Bedava İnternet

PAYCELL NEDİR?

Türkiye’nin en büyük ve en yenilikçi teknoloji şirketlerinden biri olan ve operatör konusunda bir numara olan Turkcell’in onlarca hizmetinden biri de Paycell hizmetidir. Paycell bir kart üzerine tanımlanan bilgilerinizle telefon numaranız üzerinden en kapsayıcı ödeme platformudur. Birçok ödeme ve kredi kartı alışverişlerinizi bu kart üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Paycell kartları Turkcell bayilerinden 15 Türk lirası gibi cüzi bir ücret karşılığında alınabilir. Paycell kartın özelliklerine bakacak olursak;

Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Turkcell Platinum Biletix Kampanyası 2020

PAYCELL ÖZELLİKLERİ

Paycell kart sahipleri Türkiye’de faaliyet gösteren bankalardan alınan Visa, Mastercard, Troy ya da American Express logolu kredi kartlarını eklemeye imkan sunmaktadır. Operatör bağımlılığı yoktur. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerden biriyseniz anlaşmalı iş yerlerinde Paycell aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz. Paycell hem sanal hem de yüz yüze ödeme sistemlerine uygun bir biçimde üretilmiştir. Turkcell üyesi iseniz haftalık salla kazan aktivitelerinden kazanılan Paycell para miktarları ile Tırkcell ücretsiz internet alabilirsiniz. Paycell’in en önemli özelliği ise telefon numaranız kartlarınız ile eşleştirilir. Eşleştirilen bütün veriler özel bir yöntemle şifrelenmektedir. Güvenlik standartlarına uygun bir biçimde saklanmaktadır.

PAYCELL KULLANIMI

Hangi operatör kullanıcısı olduğunuz önemsenmeksizin akıllı telefon uygulama mağazalarından Paycell uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamaya kredi kartlarınızı tanımladıktan sonra anlaşmalı iş yerlerinde Paycell kartınızı kullanarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Paycell uygulamasını indirmek ücretsizdir. Lakin alacağınız fiziksel kart için 15 Türk lirası ödemeniz gerekmektedir. Bu fiyatlar 2019 yılı için geçerlidir. Paycell kart uygulamasını iptal etmek için ise uygulama üzerinden eklemiş olduğunuz kredi kartlarını kaldırarak silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Turkcell Lifecell ile Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

PAYCELL ÜCRETSİZ 1 GB İNTERNET

Turkcell müşterisiyseniz ve Paycell kullanımınız varsa ödeme yapacağınız ilk fatura sonucunda ücretsiz 1 GB internet kazanırsınız. Onun dışında Paycell kartınız ile yapacağınız her 100 Türk liralık alışveriş sonucunda 1 GB internet kazanırsınız

Etiketler

Destek Admin

Yapamayanlar; Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Yardımcı Olmaktadır..

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "PAYCELL NEDİR?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı