Turkcell Bedava İnternet 2020

Paycell Kart Nedir? Paycell Bedava Para Puan Hediyeleri 2020

Türkiye’nin en büyük ve en yenilikçi teknoloji şirketlerinden biri olan ve operatör konusunda bir numara olan Turkcell’in onlarca hizmetinden biri de Paycell hizmetidir.

Paycell bir kart üzerine tanımlanan bilgilerinizle telefon numaranız üzerinden en kapsayıcı ödeme platformudur. Birçok ödeme ve kredi kartı alışverişlerinizi bu kart üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

paycell bedava 1 gb internet

Paycell kartları Turkcell bayilerinden 15 Türk lirası gibi cüzi bir ücret karşılığında alınabilir. Paycell kartın özelliklerine bakacak olursak;

Paycell Salla Kazan ile 50 TL Topla Kampanyası 2020

Paycell kart sahipleri Türkiye’de faaliyet gösteren bankalardan alınan Visa, Mastercard, Troy ya da American Express logolu kredi kartlarını eklemeye imkan sunmaktadır. Operatör bağımlılığı yoktur. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerden biriyseniz anlaşmalı iş yerlerinde Paycell aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Numara Taşıma Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Paycell hem sanal hem de yüz yüze ödeme sistemlerine uygun bir biçimde üretilmiştir. Turkcell üyesi iseniz haftalık salla kazan aktivitelerinden kazanılan Paycell para miktarları ile Turkcell ücretsiz internet alabilirsiniz.

Paycell’in en önemli özelliği ise telefon numaranız kartlarınız ile eşleştirilir. Eşleştirilen bütün veriler özel bir yöntemle şifrelenmektedir. Güvenlik standartlarına uygun bir biçimde saklanmaktadır.

paycell bedava para puanı

Paycell Çekiliş Sonuçları 2020 Nedir?

Hangi operatör kullanıcısı olduğunuz önemsenmeksizin akıllı telefon uygulama mağazalarından Paycell uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamaya kredi kartlarınızı tanımladıktan sonra anlaşmalı iş yerlerinde Paycell kartınızı kullanarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Paycell uygulamasını indirmek ücretsizdir. Lakin alacağınız fiziksel kart için 15 Türk lirası ödemeniz gerekmektedir. Bu fiyatlar 2020 yılı için geçerlidir.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Bip Hediye İnternet 2020 Bedava Kampanyası

Paycell kart uygulamasını iptal etmek için ise uygulama üzerinden eklemiş olduğunuz kredi kartlarını kaldırarak silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Paycell Hediye İnternet Nasıl Kullanılır 2020

Turkcell müşterisiyseniz ve Paycell kullanımınız varsa ödeme yapacağınız ilk fatura sonucunda ücretsiz 1 GB internet kazanırsınız. Onun dışında Paycell kartınız ile yapacağınız her 100 Türk liralık alışveriş sonucunda 1 GB internet kazanırsınız

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Paycell Kart Nedir? Paycell Bedava Para Puan Hediyeleri 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı