Haberler

Özel Numara ile Vip Hat Satın Alma Nasıl Yapılır?

Başkalarından farklı olmak isteyenler ve kendi tarzınızı belli etmek için özel numara seçerek vip hat nasıl alınır onu anlatıcağım. Bu konularda insanlara yardımcı olan birçok firmalar bulunmakta olup, bizde sizlere özel Vip numaralar temin ederek farkındalık oluşturmanızı sağlıyoruz. Numaranızı ister siz seçin isterseniz biz size özel numaralar atayalım, bu konuda kesinlikle sınır ve limit bulunmamaktadır. Seçeceğiniz Vip numara ile kendi farkınızı ve tarzınızı ortaya koymanın sırası geldi. Hemen her operatör üzerinden özel numara hizmeti nasıl alınır?

Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Medistate Hastanesi Randevu ve Muayene Ücretleri Nedir?

Vodafone Özel Numara Satın Alma

Vodafone özel numara sayesinde üç göbek, gold numara, tarz numara, seri numaralar ya da yaşadığınız ilin plaka numarası gibi numaraları seçebilmektesiniz. Türkiye’de ki bütün illere en kısa sürede istedikleri Vip numaraları ulaştırıyor ve kullanımınıza sunuyor. Vodafone bayilerinde hat alırken extra ortalama 100 tl fazla vererek size özel numara alma imkanı sunmaktadır.

Türkcell Özel Numara Satın Alma

Hemen her mesleğin kendi içerisinde püf noktaları ve meslek sırları olabildiği gibi, vip hat satan websiteleri bulunmaktadır. Bu konuda çalışma yapan ekip arkadaşları her birisi profesyonel olup, ne yaptıklarını ya da ne yapacaklarını çok iyi bilmektedirler. Şuanda sahibinden ve benzeri ilan sitelerinden bulabilirsiniz.

Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Türk Telekom Cihaz Puan Sorgulama

Türk Telekom Özel Numara Satın Alma

Taraftar paketleri seçerken özel numaranızıda tuttunuz takım tarihlerine ayrı numaralar seçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden ve bayilerden yeni hat alımlarınızda özel numara seçiminizi belirterek isteyebilirsiniz. Yine hepsiburada gibi alışveriş sitelerinde kullanıma açık olan numaralardan kendinize uygun özel numara seçebilirsiniz.

Özel Numara Nedir, Faturalı ya da Faturasız Olabiliyor Mu?

Her alanda sizlere ayrı bir prestij ve özellik katan ve iletişim noktasında da numaranızın daha akılda kalıcı olmasını sağlayan numaralara özel numaralar denilmektedir. Bu numaralar ile hemen her ortamda fark oluşturabilmektesiniz. Sizin tercihinize göre gerçekleşecek olan, özel numara ile vip hat satın alma hem faturalı hem de faturasız olabilmektedir.

Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Mobil Ödeme Açma Kapatma Nasıl Kullanılır?

Bir hattın hangi operatörde olursa olsun özel olması için;

  • Doğum tarihiniz olması,
  • Son rakamlarının birbirinin aynısı olması,
  • Araç plakanız olması,
  • Taraftarı olduğunuz takımın kuruluş yılı olması
  • Evlilik veya çocuğunuzun doğum tarihi olması gibi özellikleri taşıması gerekmektedir.

Satın almış olduğunuz hatlar ile sevdiklerinizden güzel haberler almayı ve mutlu sohbetleri gerçekleştirmeniz dileğiyle.

Etiketler

Destek Admin

Yapamayanlar; Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Yardımcı Olmaktadır..

Yeni Kampanyalar

5 Soru Cevaplandı

SORU - CEVAP

 "Özel Numara ile Vip Hat Satın Alma Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı