Araba Kampanya

Otovadeli ve Vade Farksız Araba Nasıl Alınır?

Otomotiv sektöründe fiyat artışı görünmektedir. Bu nedenle araç almak oldukça zor hale gelmiştir. Vatandaşlar araba alırken ya para biriktirmekte ya da bankalardan kredi çekme yoluna gitmektedir. Para biriktirmek uzun bir süreç almaktadır. Birikim yaparken araç fiyatları daha da yükselme göstermektedir. Bu nedenle birikim yapmak araç için pek mantıklı bir seçenek değildir. Bir diğer yöntem olan bankalardan kredi almak ise, hem faiz oranları hem de vade sayısı sebebi ile vatandaşı zorlamaktadır. 

Faizin yüksek olması sebebi ile çekilen para üstüne çok eklenerek geri ödenmektedir. Geri ödeme miktarının azalması için ise vade sayısının az olması gerekmektedir. Bu durumda da aylık ödeme miktarları fazlalaşmaktadır. Aylık ödeme miktarlarının yüksek olması da vatandaşın ödeme imkanlarını zorlamaktadır. Bu durumların yaşanmaması için araç satın alınmalarında iki yöntem bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Otoendeks İle Aracınızın Değeri Ne Kadar?

Otovadeli ile Araba Alma Katılım Şartları 

Otovadeli araba alımları genel olarak bütün şehirlerde bulunmaktadır. Bu süreci galeriler yürütmektedir. Galeriler de vadeli araba satışlarında üstüne bir miktar fark koymaktadır. Taksitler genel olarak elden yapılmaktadır. Peşinat alan galeriler bulunduğu gibi, peşinatsız araba satabilen galeriler de bulunmaktadır. 

Otovadeli araba alınırken galeriye güve duymak çok önemlidir. Bu nedenle bilinen galeriler ile çalışmak çok daha mantıklıdır. Aracın durumuna baktırmak ve ekspertiz raporu alınması gerekmektedir. Vade ile alındığı için bu ve bunlar gibi önemli detaylar kaçırılmamalıdır. Bazı galeriler kredi kartı ile de vadeli satış imkanı sunabilmektedir. Bütçenize uygun şekilde otovadeli satış yapan yerleri araştırabilir ve güven duyduğunuz yerden araç satın alabilirsiniz.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Oto Enka Sigortadan Hasarlı Araba Nasıl Alınır?

Vade Farksız Araba Almanın Diğer Yöntemleri

Vade farksız araba alımı için en bilinen yöntem tasarruf birikim yaptıran firmalardır. Eminoto, birarabam ve bunlar gibi birçok vade farksız araba satın alınmasına destek olan kuruluş bulunmaktadır. Bu uygulamalarda araç hemen satın alınamaz. Çünkü genel olarak çekiliş usulü ile çalışılmaktadır. 

20 kişilik ya da 60 kişilik ya da farklı kişi sayıları ile gruplar oluşmaktadır. Bu gruplardan birine istediğiniz aracın fiyatına uygun bir şekilde katılabilirsiniz. Daha sonra çekiliş yapılmaktadır. Çekilişler noter huzurunda ve de canlı yayında yapılır. Çekiliş sonucunda size ilk sırada çıkabilir, son sırada çıkabilir. Bu tamamen şans ile alakalıdır. Ne zaman sıra size gelir ise o zaman anlaşmış olduğunuz tutar size aktarılır hayalinizdeki arabayı alırsınız. Bu tarz uygulamalarda isteğe bağlı olarak peşinatta verilebilmektedir. 

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Eminoto ile Faizsiz Araç Sahibi Nasıl Olunur?

Peşinat verildiğinde sıranın sizde olma ihtimali daha kısa süreli bir zamana gelmektedir. Bu uygulamalarda faiz uygulanmamaktadır. Sadece anlaştığınız firmaya katılım bedeli ve benzeri isimler ile adlandırılan bir miktar ödersiniz. Fakat bu miktar bankaların faiz miktarlarından çok daha uygun fiyatlıdır. Ayrıca aylık ödemelere siz karar verirsiniz. Bütçenize en uygun fiyat ne ise, o fiyattan aylık ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Otovadeli ve Vade Farksız Araba Nasıl Alınır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı