Araba Kampanya

Ototrink İle Arabanızı Değerinde Satabilme Detayları

Sahip olduğunuz aracı bulunduğunuz kentte oto alım-satım işletmeleri veya internet üzerinde ilan verdiğiniz platformlardan satmak size mantıklı gelebilir. Ancak günümüzde farklı bir sistem olarak hizmet veren Ototrink sayesinde otomobilinizi tam olarak değerinde satma şansı elde edebilirsiniz. Ototrink güvenilir ve hızlı bir şekilde arabanızı satmanız ve paranızın nakit olarak almanız için size yenilikçi bir hizmet sağlamaktadır. 

Hızlı ve güvenilir bir platform imkanı sağlayan Ototrink, dünyada yıllardır uygulanan ve klasik hale gelmiş bir iş sisteminin Türkiye’de uygulanır hale gelmesini sağladı. Bu sayede Türkiye’nin neresinde yaşarsanız yaşayın ikinci el otomobilinizi kolay ve güvenli bir satış süreci ile nakde çevirme imkanınız bulunmaktadır. Ototrink, Türkiye genelinde anlaşmalı ekspertiz işletmeleri aracılığıyla gerçekleştirilen araç incelemeleri sonunda elde edilen rapor ile birlikte aracınız tam değerinde ve hızlı bir şekilde nakit para ile satın alınıyor. 

Ototrink Araba Satış İşlemleri Nasıl Gerçekleşiyor?

Sahip olduğunuz aracınızı satışa çıkarmak istediğinizde, Ototrink sayfasına girdikten sonra belirli bilgileri sağlayarak aracınızın değerini hesaplamak için ilk adımı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu kapsamda;

 • İlk aşamada aracınızın markasını seçmeniz gerekiyor. 
 • Seçtiğiniz markaya uygun bir şekilde aracınızın modelini tercih etmeniz gerekir. 
 • Sonrasında da aracınızın hangi yıl üretilmiş olduğunu seçmeniz gerekir. 
 • Seçilen marka, model ve araç yılına göre model detayları olarak örneğin, Audi A3 2013 Model 1.4 TFSI 122 Ambition S Tronic gibi bir seçim yapabilirsiniz. 
 • Son aşamada aracınızın kaç kilometrede olduğunu belirlemeniz gerekir. 
 • Sonra arabamın değerini hesapla butonuna tıklayabilirsiniz. 
 • Son aşamada sistem tarafından size belirli değerler arasında bir fiyat teklifi sunulur. 

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra size sunulan fiyat teklifini göz önüne alarak, aracınızın incelenmesini talep edebilirsiniz. Bulunduğunuz ildeki belirtilen ekspertiz işletmesinden hizmet alarak inceleme yapılmasını talep edebilir ve son teklifleri elde edebilirsiniz. 

Ototrink Araba Satışlarında Ödeme Nasıl Yapılır?

Aracınızın fiyat teklifini internetten alıp daha sonrasında ekspertiz raporunu temin edip verilen son teklifi de kabul ettiğinizde, satış aşamasına geçilir. Ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi ve randevu verilmesi sonrasında yine aracınız ücretsiz şekilde ekspertiz hizmetlerine sokulur ve ekspertiz hizmetleri sonrasında net teklif belirlenir. Belirlenen bu net teklife bağlı bir şekilde anlaşma sağlamak istediğinizde; kabul edilen ücret, işlemler tamamlandıktan sonra direkt olarak nakit şekilde hesabınıza transfer edilir. 

Ototrink Değerinde Araç Satışı İçin Önemli Ayrıntılar Nelerdir?

Ototrink sistemi üzerinde araç satışı için teklif almak istiyorsanız, öncelikle size belirtilen listedeki marka, model, model yılı, model detayı ve kilometre bilgilerini doldurarak teklif talep etmeniz gerekir. Bu noktada bazı önemli detaylar yer almaktadır. Detaylar arasında;

 • Araba markanız veya modeliniz listede bulunmuyorsa, özellikle site ile iletişime geçerek bu konuda destek talep edebilirsiniz. 
 • Arabanız ağır hasarlı, pert kaydı bulunan, 2005 modelin altında veya 200.000 kilometrenin üstünde ise sistem alış için teklif sağlamaz yani alım işlemi gerçekleştirmez. 
 • Satış gerçekleştirmek istediğiniz araç kamyon veya kamyonet türünde ise yine alım yapılmamaktadır. 
 • Ekspertiz hizmeti alınması için firma tarafından belirlenen size en yakın konumdaki oto ekspertiz işletmesinden hizmet almanız gereklidir. 

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Ototrink İle Arabanızı Değerinde Satabilme Detayları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu