Araba Kampanya

Otosor Firmasından Araba Nasıl Alınır?

Bugün genellikle araç satın almak isteyen kişilerin tercih edebileceği birçok farklı alışveriş yöntemi bulunmaktadır. Ancak birçok kişi iki temel yöntemi tercih etmekle birlikte bu yöntemlerden birisi banka kredisi çekmek ve diğeri para biriktirmek olarak görülmektedir. Fakat yatırımlarınızı veya biriktirme gerçekleştirebileceğiniz para miktarını farklı bir şekilde değerlendirmek için Otosor firması üzerinden araç satın almayı tercih edebilirsiniz. 

Otosor firması üzerinden sunulan hizmetlerde en büyük avantajı oluşturan noktalar arasında; 

 • Banka kredisi gerekmeden, 
 • Kefil gerekmeden 
 • 48 aya kadar vade ile 
 • Hızlı onay sayesinde araç alınması noktaları bulunmaktadır. 

Bu kapsamda sistem üzerinde direkt olarak iki şekilde; ödenecek taksit miktarına göre araç arama veya ödenecek fiyata göre araç arama işlemleri sağlanabilir. 

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Otovadeli ve Vade Farksız Araba Nasıl Alınır?

Otosor Firmasında Araç Alım Sistemi Nasıl İşler?

Otosor firması üzerinde birçok kişinin merak ettiği noktalar ile birlikte pratik ve avantajlı bir şekilde araç alınabilir. Bu noktada firmanın daha çok tercih edilmesinin sebepleri arasında;

 • Kişisel bilgileriniz ile birlikte başvuru gerçekleştirdiğinizde, hızlı onay süreci bulunması,
 • İhtiyacınıza karşılık olarak uygun ve esnek vade seçenekleri sağlanması,
 • Araç seçimlerinizde sınırsız bir alım gücü ve rahat bir pazarlık sistemi sunulması,
 • Banka kredisi kullanmadan, kredi limitinizin düşmesi riski olmadan, farklı ihtiyaçlarınızda banka kredisi sorunu yaşamanıza gerek kalmadan hizmet alınması,
 • Aracınızı satmak veya değiştirmek gibi taleplerde erken ödeme avantajları ve vade farkı indirimi sunulması,
 • Güvenilir bir araç portföyü ve ekspertiz hizmetleri sağlanması,
 • İhtiyacınız olan sigorta paketlerinin sizin için hazırlanması ve avantajlı şekilde sunulması bulunmaktadır. 
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Oto Enka Sigortadan Hasarlı Araba Nasıl Alınır?

Senetle Araç Alma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Otosor işletmesi üzerinde senet ile araç alma imkanınız bulunduğu için hem sıfır araçlarda hem de ikinci el araçlarda müşteri odaklı, dürüst ve kaliteli bir hizmet çerçevesi sağlanmaktadır. Temel olarak ikinci el araçlarda çok geniş bir araç seçeneği bulunması ile birlikte sunulan sigorta hizmetleri sayesinde de tam güvenilir bir sonuç elde edilir. 

Genel çerçevede sistem üzerinden hizmet almak için bireysel üyelik sistemi kullanılmaktadır. Bireysel üyelik gerçekleştirmek için internet üzerinden başvuru yapabilir, araç seçimi yaparak, başvuru gerçekleştirilir ve değerlendirilen başvuru sonrasında %30 peşinat ödemesi ile 48 aya kadar vade imkanlarında araç satın alma işlemi yapılabilir. 

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Wowwo Oto İle Vadeli Ve Senetle Araba Almanın Detayları

Bayiler üzerinden gerçekleştirilen başvuru işlemlerinde de herhangi bir Otosor bayisi tercih edilerek, hayalinizdeki aracı seçebilir, başvuru belgelerini hazırladıktan sonra da bayi aracılığıyla değerlendirme talep edebilirsiniz. Yine %30 peşinat ile 48 aya kadar vade imkanları ile araç sahibi olabilirsiniz. 

Otosor Araç Tercihleri Nelerdir?

Bugün Türkiye’de Otosor firması üzerinden araç almak isteyen kişiler için Audi markası gibi önemli markalardan başlamak üzere ekonomik sınıftaki birçok marka, Renault, Toyota veya Volkswagen gibi markalar tercih edilebilir. Araçlarda vites sistemi, yakıt sistemi, fiyat aralığı, kilometre bilgisi ve yıl gibi özellikler değişiklik gösterebilir.  

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Otosor Firmasından Araba Nasıl Alınır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı