Araba Kampanya

Otorento Ucuz Araç Kiralama Fiyatları 2020 Nedir?

Yaşadığınız şehirde araç kullanımı gerçekleştirmek istiyor fakat bir araca sahip olmadığınız için bu imkana ulaşamıyorsanız, rent a car hizmetleri sayesinde kiralık araçlardan faydalanma imkanınız bulunmaktadır.

Otorento İletişim Yorumlar Nedir?

Farklı bir şehre seyahat gerçekleştirdiğinizde de araçlarınız ile ulaşım sağlamak yerine farklı ulaşım yöntemlerini seçtikten sonra o şehirde araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak, yine şehir içi ulaşımı daha kolay bir hale getirme imkanınız bulunmaktadır. 

Araç kiralama, belirli bir kuruluş tarafından sağlanan imkanlarla farklı segment ve sınıflarda bulunan araçların belirli süreler dahilinde belirli ücretler ile kullanım hakkının alınması hizmetidir.

Bu hizmet kimi zaman tek bir gün için kimi zaman birkaç aylık süreçte dahi temin edilebilir. Örneğin, Otorento firması sayesinde Türkiye’de birçok farklı şehirde havalimanları veya şehir merkezleri üzerinden araç kiralama hizmeti talep edilebilir. 

Kurumsal Araç Kiralama Şirketleri Nedir?

Otorento firması üzerinden hizmet almanız için bazı özel noktalara mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu özel noktalar arasında;

 • Normal sınıf araçlarda en az 21 yaşında, üst sınıf araçlarda asgari 25 yaşında olmanız, lüks ve büyük araç kiralama için en az 28 yaşında olmanız gerekmektedir. 
 • Kiralayacağınız araç türüne göre en az 2 yıl olmak üzere lüks ve büyük araçlarda 3 yıllık ehliyet tecrübesine sahip olmalısınız. 
 • Kiralanan araç, kontratta belirtilmesi kaydı ile farklı sürücüler tarafından da aynı yaş ve ehliyet kriterleri sağlanarak kullanılabilir. 
 • Kiralama hizmetleri için T.C. vatandaşlarının ehliyet ve limiti geçerli bir kredi kartı sağlanması gereklidir.
 • Kiralanan araç yurt içinde kullanım için uygundur ve yurt dışına çıkarılması yasaktır. 
 • En uygun şekilde araç kiralama hizmetleri almak için bulunduğunuz şehirdeki anlaşmalı firmalar ile görüşebilir, internet üzerinden hizmet talep edebilir, rezervasyon sağlayabilir, indirimli kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 
 • Aracı istediğiniz noktada teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz. 

Otorento En Uygun Araç Kiralama Seçenekleri

Otorento firmasında kiralık hizmet alabileceğiniz araçlar için özellikle Sabiha Gökçen, İstanbul Havalimanı, İzmir veya Antalya gibi birçok farklı noktayı tercih edebilirsiniz. En uygun fiyatlar ile araç kiralama hizmeti almak istediğinizde, özellikle internet sayfası üzerinden günlük kiralama fiyatlarını takip etme imkanınız bulunmaktadır. Firma araç kiralama fiyatlarını periyodik şekilde günlük, haftalık ve aylık olarak belirler. 

Firma üzerinden alınacak hizmetlerde özellikle IOS veya Android işletim sistemine sahip telefonlarda mobil uygulama üzerinden de hizmet alınması mümkündür. Türkiye’de 50’ye yakın şehirde anlaşmalı firmalardan araç kiralama hizmeti alınabilir. Hatta bu hizmetler Bakü ve Lefkoşa gibi Türkiye sınırları dışındaki noktalarda da temin edilebilir. 

Araç Kiralama Sözleşmesi Senetle Pdf Örneği Nedir?

Firma üzerinden araç kiralama hizmetleri almak istediğinizde özellikle aylık kiralama talep ederseniz, öncelikle araç seçimleri gerçekleştirmeniz gerekir. Bu kapsamda;

 • Yakıt açısından dizel veya benzinli araçları seçmeniz gerekecektir. 
 • Vites mekanizması açısından manuel veya otomatik seçim yapmanız gerekecektir. 
 • Araç sınıflarında orta segment, üst segment ve lüks araç gibi sınıflarda seçim yapmanız gerekecektir. 
 • Yine kiralanacak araçlarda aynı segment içerisinde bulunan araçlarda aynı özellikleri gösteren şekilde marka, model, seri ve üretim yılı gibi seçenekleri de değerlendirmeniz gerekecektir.  

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Otorento Ucuz Araç Kiralama Fiyatları 2020 Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu