Araba Kampanya

Otorapor Ekspertiz İndirimli Ücretleri ve Adresleri Nedir?

Bir araç satın almak istediğinizde öncelikle bu araç üzerinde bir inceleme gerçekleştirilmesi yani ekspertiz işlemi sağlanması çok doğru bir tercih oluşturmaktadır. Çünkü ekspertiz incelemesi gerçekleştirildiğinde, araçta bulunan tüm hasar bilgileri, sorunlar ve eksik noktalar bir rapor sayesinde belirlenir ve bu rapor size teslim edilir.

Expert olarak adlandırılan uzmanlar tarafından gerçekleştirilen bu inceleme genellikle Otorapor gibi profesyonel işletmeler sayesinde sağlanabilir. 

Otorapor işletmesi, Türkiye’nin yaklaşık 20 kentinde 501 farklı nokta ile ekspertiz hizmetlerini sunmak için bağımsız bir kuruluş oluşturmaktadır. Bugün firma üzerinden Tekirdağ, Balıkesir, İzmir, İstanbul, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Ankara, Konya, Antalya, Adana, Hatay, Kahramanmaraş, Malatya, Diyarbakır, Trabzon ve Rize gibi birçok farklı şehirde hizmet almanız mümkündür.

Özellikle dönem dönem kampanyalar gerçekleştirilmesi ile birlikte indirimli hizmet alma imkanınız da bulunmaktadır. 

Otorapor Akıllı Telefon İndirim Kampanyası

Otorapor firması tarafından güncel bir şekilde sağlanan kampanyalar arasında akıllı telefonda kullanılan uygulama ile indirim elde edilmesi gibi fırsatlar yer almaktadır. Bu kapsamda Android ya da IOS sistemlerde uygulama marketleri üzerinden indirdiğiniz Otorapor mobil uygulamasında yer alan çarkıfelek ile indirim elde edebilirsiniz. Bu kapsamda sadece çarkı çevirmeniz ile birlikte farklı ekspertiz işlemlerinde;

  • %10 indirim
  • %20 indirim
  • 10 TL indirim
  • 30 TL indirim gibi fırsatlar elde edebilirsiniz. 

Otorapor Bronz Paket İndirimli Kampanyası

Arabam.com üzerinden alışveriş gerçekleştirmek isteyen kişiler için sunulan güncel kampanyalar arasında bulunan Otorapor ekspertiz kampanyalarında farklı paketlere bağlı şekilde indirimler ve paket içerikleri sağlanıyor.

Örnek olarak bronz paket içerisinde sadece kaporta ve boya ekspertizi işlemleri gerçekleştirmesine rağmen tam kapsamlı inceleme sağlanıyor. Yine %20 civarında bir indirim ile 199 TL yerine 155 TL ödeme yapılarak, hizmet alma imkanınız bulunuyor. İnceleme paketi içerisinde değişen ve boyanan parçalarını incelenmesi, kapı, tampon, şasi, taban, ezik, vuruk ve kırık gibi incelemelerin yapılması gibi birçok nokta bulunuyor. 

Otorapor Silver Paket İndirim Kampanyası

Yine aynı sistemde arabam.com için gerçekleştirilen ekspertiz hizmetlerinde silver paket seçildiğinde ise %25 gibi bir indirim fırsatı ile 350 TL yerine 260 TL sayesinde hizmet almanız mümkün oluyor. Bu kapsamda geniş bir ekspertiz çalışması sağlanarak;

  • Kaporta ve boya ekspertizi hizmetleri kapsamında tam kapsamlı inceleme,
  • Motor ekspertizi için kapsamlı inceleme,
  • Mekanik ekspertiz kapsamlı incelemesi,
  • Detaylı dosya inceleme işlemi,
  • Tramer sorgulama işlemi,
  • 5664 sorgulama işlemleri gerçekleştiriliyor. 

Gold Paket Otorapor Ekspertiz Kampanyası

Üçüncü bir seçenek olarak arabam.com üzerinden alışveriş gerçekleştirecek kişiler için gold paket seçeneği ile yine Otorapor ekspertiz hizmeti alınabiliyor. Bu pakette de %18 civarında bir indirim ile 450 TL yerine 370 TL ödeme ile hizmet alınabiliyor.

Paket kapsamında temel olarak kaporta, motor, mekanik, iç, dış, obd beyin ve süspansiyon ekspertizleri gerçekleştirilmesi yanında birçok farklı noktada yer alıyor. Ayrıca boya ekspertizi, tramer sorgulama, 5664 sorgulama, fren testi, Dyno testi ve dosya sorgulama gibi işlemler gerçekleştiriliyor.  

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Otorapor Ekspertiz İndirimli Ücretleri ve Adresleri Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu