Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Otokaça ile Benim Arabam Kaç Para Eder Hemen Öğrenin

03.11.2019
Otokaça ile Benim Arabam Kaç Para Eder Hemen Öğrenin

İnternet üzerinde ikinci el araba fiyat raporu hazırlayan Otokaça, birçok araç sahibine arabaları hakkında fiyat önermesi yapmaktadır.  İkinci el arabaların çok daha detaylı araştırması yapılarak önerilen fiyat söylenmektedir. Böylelikle çok daha sağlıklı bir satış gerçekleştirilebilmektedir.

Otokaça araba değeri konusunda farklı bir metot uygulamaktadır. Metotta ise araba hakkında birkaç bilgi istenir. Bu bilgiler şu şekildedir:

  • Araç markası
  • Serisi
  • Yapım yılı
  • Modeli
  • Kilometresi
  • Vites modeli
  • Yakıt deposu
  • Kasa tipi

Araçların fiyat önermesi yapılırken bu bilgiler istenir. Bilgilerin değerlendirilmesi ise şu şekilde yapılır: Türkiye’de aynı bilgilere ya da yakın bilgilere sahip araçların ortalama ne kadara satıldığı belirlenir ve ona göre bir fiyat biçilir. Böylelikle oldukça sağlıklı bir araba fiyatı koyulabilmektedir. Otokaça araba değeri konusunda uyguladığı bu metot ile birlikte ikinci el araba piyasasının çok daha makul fiyatlara indirgenmesini amaçlamaktadır. İkinci el araçlar bu şekilde olması gereken fiyatlara satılarak herhangi bir hak söz konusu olmamaktadır. Araç satıcıları ve alıcıları memnun bir şekilde ayrılmaktadır.

Otokaça Kişisel Araba Fiyatlandırması

Otokaça sayesinde siz de kendi arabanızın ne kadar para ettiğini öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken Otokaça sitesine giriş yaptıktan sonra kendi araç bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girmek olacaktır. Araç bilgilerinizi ne kadar eksiksiz girerseniz o kadar doğru bir fiyatlandırma elde edersiniz. Bu noktada Otokaça arabam ne kadar eder sistemini kullanırken araç bilgilerini doğru yazdığınızdan emin olun.

Eğer çok daha gerçekçi bir fiyatlandırma istiyorsanız “Aracınıza Özel Fiyat Raporu” adlı sisteme ulaşmalısınız. Otokaça tarafından sunulan bu sisteme giriş yapmak için öncelikle siteye üye olmalı ve o şekilde sisteme ulaşmalısınız. Bu özel fiyat raporunda ise çok daha detaylı bir araç bilgisi istenmektedir. Otokaça arabam ne kadar eder sistemindeki alınan bilgiler İnternet üzerinde değerlendirilerek çok daha gerçekçi bir fiyatlandırma elde edilmesini sağlamaktadır. Böylelikle aracınızın ikinci el değerini net bir şekilde öğrenip o şekilde satışa koyabilirsiniz.

Otokaça Detaylı Fiyat Raporunda Neler Yer Alıyor?

Otokaça araba değeri analizi için verdiği raporda birçok önerme sunmaktadır. Örneğin bu önermelerde sadece önerilen fiyat değerini değil önerilen takas fiyatını da vermektedir. En çok satılan fiyat değeri, ilan değerleri, hızlı satış değerleri, piyasa üstü ve altı fiyat değerleri gibi oldukça geniş bir raporlama yapmaktadır. Böylelikle aracınızı ne kadar fiyata satışa koyacağınızı çok daha kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz.

İkinci el araba fiyatlandırması için oldukça geniş bir fiyat değerlendirmesi yapan Otokaça, aracın her türlü bilgisini detaylı bir şekilde araştırarak ona göre ortalama fiyat değerleri sunmaktadır. Araç sahiplerine araçlarının ikinci el değerlerini ortalama bir şekilde söylemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.