Araba Kampanya

Otoinka Hasarlı Pert Araçlar Hakkında Detaylı Bilgiler

Araç almak istediğinizde, tamamen hasarsız hatta hiçbir değişeni bile bulunmayan bir araç için ödeyeceğiniz fiyat gayet yüksek bir rakam oluşturabilir. Ancak bazen küçük trafik kazaları yaşamış veya arızalar ile karşılaştığı için değişen parça, boya gibi sıkıntıları olan araçlar satın almayı tercih edebilirsiniz.

Bu tip araçlar tamamı ile trafikten çekilmiş ve hurdaya ayrılmış değil tampon, kapı, cam veya tavan gibi noktalarında arızalar yani parçalanmalar oluşturduğu için değişim gerçekleştirmiş araçlar olarak görülebilir. 

İnka Oto Hasarlı Pert Araba Fiyatları Nedir?

Hasarlı araç olarak nitelendirilen bu tip araçları satın almak için sıfır veya sorunsuz ikinci el araç almak açısından ödeyeceğiniz ücretlere göre daha düşük ücret ödeyebilirsiniz. Bu durumda Türkiye’de hasarlı araç satın alabilmeniz ve seçim yapabilmeniz açısından hizmet verilen Otoinka gibi bir platform bulunuyor.

Platform üzerinde farklı kriterleri göz önünde bulundurarak, satış danışmanları üzerinden bilgi talep etmeniz vasıtası ile hasarlı araçlar hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz. 

Otoinka Hasarlı Araçlar Hakkında Arama İşlemleri Nasıl Sağlanır?

Otoinka sistemi üzerinde hasarlı araçlar konusunda bir araştırma gerçekleştirmek ve sizin için daha uygun olabilecek bir araç seçmek istiyorsanız, gelişmiş arama sistemi üzerinden yararlanabilirsiniz. Bu sistem üzerinde;

  • Öncelikli olarak araç numarası girerek arama işlemini direkt bir şekilde yapabilirsiniz. 
  • Daha sonra arama aşamaları için sırasıyla isteğe bağlı olarak Alfa Romeo’dan başlamak üzere Honda, Jaguar, Skoda veya Volvo gibi birçok farklı markada arama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Aradığınız araçta benzin, dizel, benzin-LPG veya elektrikli araç seçenekleri bağlamında yakıt türünü seçebilirsiniz. 
  • Aracın manuel veya otomatik vites olması konusunda seçimler yapabilirsiniz. 

Son noktada arama geliştirme konusunda kaparosu alınmış araçları veya satışa hazır durumda bulunan araçları seçerek listede görebilirsiniz. 

Otoinka İstanbul Örnek Hasarlı Araçlar

Sitede her zaman teslime hazır durumda bulunan veya kaparosu alınarak hasarları giderilebilecek konumda bulunan hasarlı araçlar yer almaktadır. Bu konuda birçok farklı örnek göz önüne çıkmak ile birlikte istediğiniz araç türüne bağlı olarak bir arama yaptığınız düşünülebilir.

Bu konuda Toyota markasının seçmeniz ile birlikte otomatik vites bir araba talep ettiğiniz düşünülebilir. Bu kapsamda örnek olarak 2015 model bir Toyota Corolla modeli ile karşılaşabilirsiniz. Yaklaşık 50.000 kilometrede olan bu araç; 

  • Dizel yakıtı ile birlikte 
  • Çekme belgeli tescil durumu sayesinde 
  • Satışa hazır halde size sunulabilir.

İnka Oto Ankara

Yapacağınız bu aramalarda araç ile ilgili en önemli noktalar açısından sistem size aracın hangi noktalarında hasarlar bulunduğunu, yürüyen ve çalışan aksanlarda sorunlar bulunup bulunmadığını belirtecektir.

Araç görselleri üzerinden hem hasarlı noktaları hem de diğer kısımları net bir şekilde görebilir ve ilk incelemeleri sağlayabilirsiniz. Araç ile ilgili tüm bilgileri ve noktaları sosyal medyada paylaşabilir veya yazıcı üzerinden çıktı alabilirsiniz. 

Faizsiz Taksitle Araba Konularımızı Aşağıdan İnceleyebilirsin

Ayrıca sistem üzerinde yer alan beğenmiş olduğunuz araçlar için temel olarak fren, teknik, iç aksamlar, bagaj, elektrikli aksamlar, far veya hız sabitleme gibi farklı özellikler konusunda da temel bilgileri elde edebilirsiniz. Ayrıca daha ayrıntılı bilgi için her araç sayfasında bulunan iletişim kısmını kullanarak daha fazla soru ile bilgi sağlayabilirsiniz.  

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Otoinka Hasarlı Pert Araçlar Hakkında Detaylı Bilgiler" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu