Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Otoendeks İle Aracınızın Değeri Ne Kadar?

04.11.2019
Otoendeks İle Aracınızın Değeri Ne Kadar?

İkinci el araba piyasası her geçen gün genişleyen ve yeni yeni araç tiplerine ev sahipliği yapan bir sektördür. Otoendeks de kendine özgün fiyat değerlendirmesi yapan otoendeks araba değeri analizleri ile birlikte ikinci el araba satışı yapmak isteyen kişilere fiyat konusunda yardımcı olmaktadır. Bu analiz sonucunda ise arabanın ortalama olarak ne kadar edeceği verilmektedir. Böylelikle ikinci el arabaların gereğinden fazla değerlere satışa konulması önlenmektedir.

Otoendeks araba değeri analizleri yaparken araç ile ilgili birtakım bilgiler istemektedir. Bu bilgilerin alınması halinde İnternet üzerinde araştırmalar yaparak en uygun ortalama fiyatı vermektedir. Analiz için gereken araç bilgileri ise şu şekildedir:

  • Araç markası
  • Araç modeli
  • Araç yapım yılı
  • Araç kasa tipi
  • Araç vites modeli
  • Araç motor modeli
  • Araç kilometresi

Otoendeks aldığı bu araç bilgileri ile birlikte oldukça sağlıklı bir araç değerlendirmesi yapmaktadır. Arabalarını ikinci el olarak satışa koymayı düşünen kişiler bu analiz sonuçları doğrultusunda en sağlıklı satış değerine ulaşabilmektedir.

Otoendeks Arabam Ne Kadar?

Otoendeks ikinci el arabalar için özel olarak oluşturduğu analizleri ile birlikte araçların ortalama satış fiyatlarını kişilere sunmaktadır. Türkiye’deki bütün araç modelleri için uygulanabilecek bu analiz; binlerce aracın değerlendirilmesi, karşılaştırılması ve yıldan yıla değişen fiyatlandırılmaları gibi geniş noktalara değinilerek hazırlanmaktadır. Otoendeks arabam ne kadar platformu sayesinde bu geniş analiz sonuçlarına ulaşarak siz de arabanızı en ideal fiyata satışa koyabilirsiniz. Eğer arabanızın ortalama satış değerini bilmiyorsanız Otoendeks sitesine giriş yapıp bu analiz sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Otoendeks Araç Değerlendirme Analiz Sonuçları

Otoendeks analiz sonuçlarında ortalama bir araç fiyatı sunmaktadır. Bu sunulan değerin yanında farklı birkaç seçenek de vermektedir. Bu seçenekler arasında aracın hasarlı bölmeleri, değişen bölmeleri, boyanan bölmeleri gibi farklı kriterler de ekleyebildiğiniz bir bölüm vardır. Böylelikle Otoendeks arabam ne kadar platformunu çok daha detaylandırarak en sağlıklı araç fiyatına ulaşabilmektesiniz.

Analiz sonuçlarında araçların kilometre bazında şehir içi ya da şehir dışı ne kadar yaktıkları da hesaplanabilmektedir. Yakıtların o anki değerleri de göz önüne alınarak kilometre başına ne kadar yaktıkları hesaplanmaktadır. Böylelikle aracı alacak kişiler araç hakkında çok daha geniş bilgilere ulaşabilmektedir. Otoendeks tarafından verilen bu detaylı araç raporunda ise kasko, muayene, bakım masrafı, MTV, trafik sigortası gibi daha birçok durumun da göz önüne alındığı geniş bir analiz sonucu sunmaktadır. İkinci el araba fiyatlandırması için oldukça önemli olan bu rapor ile birlikte aracın aslında ne kadar değere satışa konulması gerektiği çok daha net bir şekilde anlaşılabilmektedir.

Otoendeks araba değeri raporları doğrultusunda siz de aracınızı en doğru satış fiyatına ilan verebilirsiniz. Eklemek istediğiniz herhangi bir araç bilgisini de araç analiz sonucunda ekleyebilmektesiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.