Araba Kampanya

Otoajanda En Az Yakan Arabalar Hangileri 2020

Otomotiv dünyasında yaşanan yeni gelişmeleri hızlı bir şekilde öğrenmek için son yıllarda birçok kullanıcının tercih ettiği Otoajanda sayesinde özellikle piyasaya sürülen yeni model araçlar hakkında geniş bilgiler elde edebiliyorsunuz.

Platform içerisinde yer alan ekipler yeni araçlarda gerçekleştirdikleri test sürüşleri sayesinde size araçların hangi sınıfta bulunduğunu, net özelliklerini ve fiyat performans karşılaştırması gibi noktalarını sunuyor. 

Otoajanda Borusan, Bmc, Citroen Gibi Arabaların Tanıtımı 2020

Bu konuda son dönemlerde gerçekleştirilen sürüş denemeleri ve elde edilen izlenimler konusunda özellikle 2020 model Volkswagen Transporter ve Yeni model Renault Clio göz önünde bulundurulabilir. 

2020 Model Volkswagen Transporter

Dünyanın en büyük otomotiv markalarından biri olan Volkswagen, 1946 yılından bu yana dünyada araç üretimlerini sürdürüyor. Bugüne kadar Türkiye genelinde yaklaşık 150 bin üstünde Transporter yollarda yerini almayı başardı.

Son dönemde marka tarafından Transporter T6.1 güncellemesi başlaması ile birlikte yenilenen modeller test sürüşü için hazır hale geldi.

En Az Yakan Benzinli Araba 2020 Hangileri

2020 model Transporter araçlarda test sürüşlerine göre

 • Passat sonrasında Transporter T6.1 kokpitinde de görülür bir hale geldi.
 • Gösterge paneli, LED iç aydınlatma, elektromanyetik servo direksiyon ve 20 ayrı sürücü destek sistemi içerisinde 9 yeni sistem ile başarılı bir sonuç ortaya çıkıyor. 
 • Bu yıl Kasım ayı itibariyle yollarda yerini alacak olan yeni modellerde panel van, city van ve camlı van modelleri yer alacak. Yine seçenekler arasında manuel şanzıman, 2,0 litre TDI uzun şase ve 110PS veya 150PS seçenekler yer alacak. 
 • Ön konsolu kullanım kolaylığı oluştururken, minibüs tipi Transporter araçlarda yatırılabilen koltuklar bulunacak. 
 • Özellikle yakıt tasarrufu, rahat sürüş imkanı, teknoloji ve binek otomobil konforu dikkat çekici noktalar arasında gösteriliyor. 

En Az Yakan Dizel Araba 2020 Hangisidir?

Yeni Clio 5 modeli dış görünüş yerine iç güzellik ve konfor açısından önemli bir değişim oluşturuyor. Aracın özellikle iç kısmında B segmenti otomobil havası bulunurken, daha önceki Clio modellerinde eleştirilen her nokta yeniden gözden geçirilmiş. İç mekanda yeniden bir çalışma yapılması ile birlikte 

 • Akıllı kabin-smartcockpit içerisinde 9,3 inç multimedya ekran gibi bir ayrıntı yer alıyor.
 • Daha küçük bir direksiyon oranı, yatay ve yan havalandırma delikleri tasarımı, iç mekanda çift renk kullanımı, yan tarafta bulunan kumandalar, arka tarafta diz mesafesinin rahatlaması ile birlikte büyük bir değişim görülüyor. 
 • Motor sisteminde 5 benzinli ve 2 dizel olmak ile birlikte 2020 yılından itibaren E-Tech ismi ile hibrit motor sunumu sağlanacak. 
 • Yeni Clio 5 modeli yenilenen kasaları ile birlikte özellikle Opel Corsa ve Peugeot 208 gibi önemli rakipler ile karşı karşıya gelecek. 
 • Modelde renk açısından dikkat çekici yenilikler ile birlikte 12 değişen seçenek yer alıyor. 
 • Bagaj kısmında kübik bir tasarım ve çift katlı bagaj sitemi gibi avantajlar yer alıyor. 

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Otoajanda En Az Yakan Arabalar Hangileri 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu