Araba Kampanya

Oto Enka Sigortadan Hasarlı Araba Nasıl Alınır?

Araç satın alırken daha düşük ücret ödemek gibi bir fırsattan yararlanmak istediğinizde, istediğiniz marka ve modelin hasarlı seçeneklerini değerlendirmek maliyet açısından mantıklı olabilir. Çünkü hasarlı oto kaza, darbe veya arıza gibi noktalar sonrasında parça değişimleri, boya değişimi veya onarımlar yapılmış bir araç olarak adlandırılabilir. Bu gibi durumlar araç ruhsatında işlenmiş olmaları ile birlikte aracın çalışan ve yürüyen aksamlarında bir sıkıntı oluşmadığı sürece araç halen sağlam bir şekilde kullanılabilir. 

Bu tür alışverişler gerçekleştirmek istediğinizde Oto Enka Sigorta üzerinden hasarlı araç alışverişi sağlamanız mümkündür. Bu noktada sistemin nasıl işlediğini ve hangi fırsatların sunulduğunu merak edebilirsiniz. Enka Sigorta, motorlu araçlar konusunda hızlı satış süreci sağlamakla birlikte sizlere her zaman araçları pratik bir şekilde inceleme imkanı, daha fazla araç seçeneği ve mantıklı bir fiyatlandırma sağlar. 

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Otosor Firmasından Araba Nasıl Alınır?

Oto Enka Üzerinden Hasarlı Araçlar Nasıl İncelenir?

Enka Sigorta oto sistemi üzerinde hasarlı araç alışverişi gerçekleştirmek istediğinizde, her zaman kurumsal ve güvenilir bir yapı ile karşılaşabilirsiniz. Sisteme 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden katılım sağlayarak, deneyimli bir hizmet alma şansınız yer almaktadır. Bu kapsamda hasarlı araç platformu ile birlikte PertNet ve PertPlus şeklinde adlandırılmak üzere iki platform üzerinde işlem yapılabilir.

PertNet platformu üzerinde araç alıcıları çok yüksek sayıda aracı bir arada bulabilirler. Bu platformda; 

  • Araçlara kapalı usul ile satın alma teklifleri verilir. 
  • Sigorta şirketleri değerlendirme sağlayabilir. 
  • Araç alıcıları mevcut bir üyelik sağlamak ile birlikte hiçbir ek ücret ödemeden sigorta şirketleri adına düzenlenen her ihaleye katılabilir ve teklif verebilir. 
  • Sigorta şirketleri teklifleri değerlendirdiklerinde, araç alıcısına tüm bilgileri sağlayabilir. 
  • Enka Oto Sigorta platformu, ihaleyi kazanan alıcı için tüm satış işlemlerini sağlayarak, taleplere bağlı şekilde nakliye gibi destekler dahi sağlayabilir. 
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Fuzuloto Sayesinde Faizsiz Araba Seçenekleri

PertPlus sistemi sayesinde de araç alıcıları fiyat teklifi verdikleri andan itibaren aracı satın alabilir. Çünkü satın alma teklifleri açık usul ile birlikte ortalama 30 dakika içerisinde sonuçlanır. Sistemde; 

  • Araç alıcıları teklif verilen araç kapsamında planlamalarını an içerisinde düzenleyebilir.
  • Ödeme takibi sonrasında satış sağlayabilir. 
  • Kişi bir araç için teklif verdiğinde, noter, trafik ve maliye gibi resmi ödemeler Enka Sigorta tarafından tamamlanır ve araç satışa hazır bir hale gelir. 
  • Alıcı aracın kesin satışının, kendisine veya başka birine gönderilmesini talep edebilir. 
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Eminoto ile Faizsiz Araç Sahibi Nasıl Olunur?

Oto Enka Sigorta Üzerinde Hasarlı Araç Alım Detayları

Daha detaylı bir şekilde inceleme gerçekleştirmek için Enka Sigorta Motorlu Araçlar A.Ş. üzerinde üyelik sağlamak açısından nüfus cüzdan fotokopisi ile birlikte kişisel üyelik yapılabilir. Kurumsal üyelikler için imza sirküleri, vergi levhası ve şirket yetkilisi nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte başvuru yapılır. Evraklar noter tasdikli olarak, üyelik bedeli yatırılmak ile birlikte evrakların teslimi sonrasında üyelik aktif edilir. Sistem üzerinde üyelik gerçekleştiren herkes sonrasında belirlenmiş İstanbul ve Ankara gibi lokasyonlar üzerindeki araçlar için satın alma işlemleri sağlayabilir. Ayrıca satışta bulunan araçlar her zaman net bir şekilde tüm detayları ile birlikte görülebilir. 

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Oto Enka Sigortadan Hasarlı Araba Nasıl Alınır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı