Vodafone Bedava İnternet

Okul Tatilinde Bedava İnternet Tüm Operatörler

İnternet paketine sahip olmak için düzenli olarak aylık fatura ödemeniz ya da her ay paket yapmanız gerektiğini düşünüyorsanız birçok fırsatı kaçırıyorsunuz demektir. Türkiye’deki birçok operatörün sunmuş olduğu çok sayıdaki bedava internet fırsatı ile artık herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmadan da internet paketi sahibi olabilirsiniz. Her operatörün farklı zamanlarda sunmuş olduğu kampanyaları takip ederek bu fırsatlardan yararlanmanız artık çok kolay. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörler, farklı şartlarla farklı bedava internet fırsatları sunmaya devam ediyor. En güncel hediye kampanyalarını öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Güncel İnternet Hediyesi Fırsatları

Hediye internet söz konusu olduğunda Turkcell diğer oeratörlere kıyasla daha çok fırsat sunmaktadır. Yararlanabileceğiniz birçok yöntem ile 1 GB’tan 5 GB’a kadar değişen miktarlarda ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

  • Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirerek haftada bir kez Salla Kazan ile bedava internet alabilirsiniz. Bu şekilde 1 GB internet kazanmanız mümkün. Üstelik TL yüklemelerinizde Turkcell o hafta için bir adet daha Salla Kazan hakkı sunacaktır. Böylelikle hediye internet kazanma şansınızı artırabilirsiniz.
  • Dergilik uygulamasını ilk kez indirdiğinizde de yine 1GB hediye kazanabilirsiniz. Dahası seçmiş olduğunuz aylık pakete bağlı olarak ayda 5GB’a kadar Dergilik uygulaması için özel internet hakkına sahip olabilirsiniz.
  • BIP uygulaması üzerinde Enflasyonla Mücadele servisine katıldığınızda her 45 TL ve üzeri yüklemenizde 2 GB internet hediyesi alırsınız. Yine aynı uygulama üzerinde Sürpriz Nokta servisi sayesinde harita üzerinde belirtilen konumlarda yer aldığınızda günlük 1 GB’a kadar internet kazanmanız mümkündür. BIP uygulamasını kullanmaya devam ederek Kim 1 GB İster adlı bilgi yarışmasında bilgilerinizi sınayarak internet hediyesi kazanmanız da mümkündür.
  • Faturalı hat kullanıcısıysanız ve otomatik ödeme talimatı verirseniz, 5 GB’a varan hediyeler kazanmanız da oldukça kolaydır.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Vodafone Red ZUBİZU Özel İndirim Kampanyası

Vodafone En Son Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Vodafone kullanıcılarının hediye internet paketlerinden yararlanabilmeleri için daha farklı uygulamalar ve şartlar bulunmaktadır. Vodafone, son yıllarda kapsama alanını ve gerçekleştirmiş olduğu kampanya sayısını artırarak müşterilere daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktadır. Ücretsiz internet kampanyaları da bu çalışmaların bir ürünüdür.

  • Vodafone Yanımda Uygulaması aracılığıyla hesabınıza giriş yaparak her hafta bedava internet kazanabilirsiniz. İnternet kazanma günü pazartesi olarak belirlenmiştir. O yüzden her haftanın ilk günü uygulamayı kontrol etmenizde yarar vardır.
  • Hattınız henüz 4.5 uyumlu değilse, cihazınızın 4.5 G’yi desteklemesi durumunda hattınızı değiştirerek de hediye internet kazanabilirsiniz. Hat değişikliğinizi gerçekleştirdikten sonra 4.5G yazıp 4545’e SMS göndermeniz yeterlidir. SMS gönderdikten sonra hattınıza 2GB ücretsiz internet tanımlanacaktır.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Vodafone Yanımda ile Arkadaşını Davet Et

Türk Telekom En Yeni Ücretsiz İnternet Hediyeleri

Türk Telekom özellikle de gençlere sunmuş olduğu Selfy ayrıcalığı ile diğer operatörler arasında ön plana çıkmaktadır. 10 GB’a kadar sunulan ücretsiz internet hediyeleri ile siz de artık telefonunuzdan dilediğiniz gibi internete bağlanabilirsiniz. Bu kampanyalardan yararlanabilmeniz için Türk Telekom abonesi olma şartı bulunmaktadır. Henüz TT müşterisi değilseniz, numaranızı taşıyabilir ya da yeni bir hat alabilirsiniz.

  • İlk defa bedava internet avantajından yararlanacaksanız Türk Telekom tarafından verilen 10 GB’a kadar hediyeyi kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için GIGA yazarak 5555’e SMS göndermeniz yeterlidir. Sonrasında internetiniz hattınıza tanımlanacak ve haftada 2 gün bedava internet kullanabilmeniz sağlanacaktır.
  • Selfy’li olduktan sonra Türk Telekom tarafından sunulan mor kampanyalardan birine dahil olarak bedava internet kazanabilirsiniz. Selfy tarifesine geçiş yapıp 30 TL ve üzerine yüklemenizin ardından MOR HEDİYE yazarak 4545’e mesaj göndermeniz yeterlidir.
  • Numarasını Türk Telekom’a taşıyanlar da hoş geldin hediyesi olarak 500 MB’a kadar internet kazanabilirler.
  • Ayrıca ev interneti alan kullanıcılar da Türk Telekom’dan 100 GB’a varan bedava internet fırsatı kazanabiliyorlar.
Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Okul Tatilinde Bedava İnternet Tüm Operatörler" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı