Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2020

Vodafone’a numara taşıma işlemi kampanyasında uygun fiyatlı ve içeriği zengin tarifeler kullanırlar. Her yaştan sunulan paketlerde sınırsız sosyal medya ya da birçok oyunla alakalı internetin sınırsız olduğu kampanyalar var.

Uyumlu genç ve red tarifeleri ile yüksek internet paketleri ilk ay 10 GB, ya da 20 GB hediyeleri yeni Vodafone müşterilerine sunulur.

Vodafone Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Vodafone’a geçiş ile onlineye özel indirimler kazanın. Vodafoneye numaranızı taşımak için 2 yol bulunmaktadır;

  1. Vodafone online üzerinden yapacağınız numaramı taşımak istiyorum formunu doldurarak yeni hattın evinize gelmesini beklemek.
  2. En yakın Vodafone mağazasına giderek numara taşımak istediğinizi belirtip numaranızı taşıdıktan hemen sonra hattınızı almaktır.

Vodafone’a Geçiş Kampanyaları

Vodafone’a geçiş kampanyaları her ihtiyaca uygun olarak bütçe dostu olan red tarifelerinden herhangi birisini seçmeniz dahilinde hattınıza yüklenecek olan 1 aylık 20 GB internet hediyenizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 

Vodafone’dan yeni müşterilere özel kampanyalar online üzerinden yeni hat alım işlemlerinizde ya da onlineden hattınızı taşımanız durumunda da Red paketlerinin hepsinde ve bazı diğer paketlerde de indirim oranları uygulanacaktır. 25 TL’den 114 TL’ye kadar her bütçeye ve de ihtiyaca uygun 13 adet kampanya sunulmuştur.

Vodafone Numara Taşıma Paketleri Nedir?

Vodafone faturalı hat alan müşterilerine 3 ay boyunca 2 GB bedava internet sözü veriyor.

Vodafone Uyumlu Genç 4 Paketi

Vodafone uyumlu genç 4 paketi için 26 yaş altında olmanız gerekmektedir. 2 GB internet ve 2 GB’ı Twitter, Instagram, Youtube, Facebook, Spotify olmak üzere toplam 4 GB ve sınırsız whatsapp, 750 dakika ve 250 SMS mevcuttur. Uyumlu genç 4 tarifesi 28 TL olup 12 ay taahhütlüdür. Eğer ki taahhüt vermek istemezseniz de ödeyeceğiniz tutar 48 TL olacaktır.

Ayrıca ilk ay 10 GB bedava internet verilmektedir. Devretme özelliği de bulunan bu pakette kullanmadığınız internet dakika ya da SMS bir sonraki aya devredilerek dilediğiniz gibi kullanma hakkınız da bulunmaktadır.

Vodafone Uyumlu 6 GB Paketi

Vodafone uyumlu 6 GB tarifesi ile 6 GB, 750 dakika, 250 SMS içeriği ile onlineye özel indirimli fiyatı ve de ilk ay 10 GB bedava internet bulunmaktadır.

  • Kampanya fiyatı 12 ay taahhüt vermeniz durumunda aylık 31 TL olarak belirlenmiştir.
  • Taahhütsüz fiyatı aylık 55 TL’dir.
  • Paketi iptal etmemeniz durumunda diğer 12 ay için de 35 TL aylık ödersiniz.

Paket içeriğindeki internet, dakika ve SMSlerin ay sonunda bitmemiş olması durumunda akıllı devretme özelliği ile bir sonraki aya aktarılarak dilediğiniz gibi kullanma şansınız olacaktır.

Vodafone Red 20 Tarifesi

Vodafone Red 20 tarifesi 25 GB interneti, 1000 dakikası ve 250 SMS ile oldukça yeterli bir pakettir. Ayrıca Whatsapp ve Messenger’ı dilediğiniz gibi ücretsiz kullanma şansınız da bulunmaktadır.

Onlineye özel indirimli fiyatı bulunmaktadır ve ayrıca ilk ay 20 GB internet hediye olarak verilmektedir. Kampanya fiyatı aylık 50 TL’dir. 12 ay sonunda paket ücreti aylık 59 TL olacaktır.

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

  1. Ben Erdoğan Ekinci numaram size 18.05.2020 tarihinde size taşındı. Bana size geçmeden önce bir ay 30 GB ÜCRETSİZ INTERNET vereceginizi söylediniz ama vermediginiz gibi normal bir aylik sürem 18 Haziranda dolması gerekirken 6 Haziranda dolacağı mesajı geldi. Müşteri hizmetleri ile konuşamıyorum.Hep banttsn yayin yapıyotsunuz. Benim aklımla dalga geçmeyin. Müşteri hizmetleri ile soru cevap şeklinde nasıl görüşürüm. BİLGİ VERİN LÜTFEN. Beni günaha sokmayın

  2. Benim eski şebekem orjin numaranın olduğu yer ben yuvaya geri dönmek istiyorum eger uygun bir seçim sunulursa

SORU - CEVAP

 "Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu