Vodafone Bedava İnternet

NUMARASINI VODAFONE TAŞIYAN 2 GB İNTERNET KAZANIYOR

Telefon operatörleri arasında numarasını taşıyanlara veya yeni hat alanlara bedava internet kampanyaları son hız devam ediyor. Turkcell’den sonra Vodafone’da numarasını taşıma işlemi yapanlar için 3 ay boyunca 2 GB bedava internet veriyor. Numaranızı nasıl taşıyacağınızı bilmiyorsanız;

VODAFONE NUMARA NASIL TAŞINIR

Numaranızı taşımak için iki yol bulunmaktadır. Birincisi Vodafone resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız numaramı taşımak istiyorum formunu doldurarak yeni hattın evinize gelmesini beklemek. Diğer işlem ise size en yakın Vodafone mağazasına giderek numara taşımak istediğinizi belirtip numaranızı taşıdıktan hemen sonra kartınızı almaktır. Her iki şekilde de işlem yapmadan önce dikkat etmeniz en önemli kural mevcut operatörünüz ile bir taahhüt bulunmaması durumudur.

YENİ HATTINI VODAFONE’DAN ALAN 2 GB İNTERNET KAZANIYOR

Vodafone, kendilerinden faturalı hat alan müşterilerine 3 ay boyunca 2 GB bedava internet sözü veriyor. Eğer hiç hattınız yoksa ya da mevcut hattınızı kapatıp yeni bir hat almak istiyorsanız Vodafone üzerinden alacağınız hatlarda kampanyalı internetlerden faydalanabilirsiniz. Yeni hat nasıl alacağınızı bilmiyorsanız;

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet

VODAFONE YENİ HAT NASIL ALINIR?

Vodafone üzerinden hat alabilmek için 2 yol bulunmaktadır. Birincisi Vodafone resmi internet sitesine girerek yeni hat alma formunu doldurmanız gerekmektedir. İkinci yol ise size en yakın Vodafone şubesine giderek yeni hat alma başvurusunda bulunabilirsiniz. Yeni hat alırken son 4 rakamına göre numaranızı belirleyebilir ya da boşta olan numaralardan birini alabilirsiniz.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Vodafone Yanımda ile Arkadaşını Davet Et

VODAFONE ABONESİ OLMANIN AVANTAJLARI

Vodafone abonesi olduğunuz zaman çeşitli haftalık ödüller kazanabilirsiniz. Faturalarınızı düzenli ödemelerinizde telefon veya diğer teknolojik cihazları taksitle alma şansına sahipsiniz. Uygun tarifeler ile bütçenize uygun paketler sayesinde ay içerisinde dakikasız, internetsiz ve kısa mesajsız kalmazsınız.

Etiketler

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "NUMARASINI VODAFONE TAŞIYAN 2 GB İNTERNET KAZANIYOR" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı