Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2020

Telefon operatörleri arasında numarasını taşıyanlara veya yeni hat alanlara bedava internet kampanyaları son hız devam ediyor. Turkcell’ den sonra Vodafone’da numarasını taşıma işlemi yapanlar için 3 ay boyunca 2 GB bedava internet veriyor. Numaranızı nasıl taşıyacağınızı bilmiyorsanız;

Vodafone Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Numaranızı taşımak için iki yol bulunmaktadır. Birincisi Vodafone resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız numaramı taşımak istiyorum formunu doldurarak yeni hattın evinize gelmesini beklemek.

Diğer işlem ise size en yakın Vodafone mağazasına giderek numara taşımak istediğinizi belirtip numaranızı taşıdıktan hemen sonra kartınızı almaktır. Her iki şekilde de işlem yapmadan önce dikkat etmeniz en önemli kural mevcut operatörünüz ile bir taahhüt bulunmaması durumudur.

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Yemek Sepeti İndirimleri Kazanın

Vodafone Numara Taşıma Paketleri Nedir?

Vodafone, kendilerinden faturalı hat alan müşterilerine 3 ay boyunca 2 GB bedava internet sözü veriyor. Eğer hiç hattınız yoksa ya da mevcut hattınızı kapatıp yeni bir hat almak istiyorsanız Vodafone üzerinden alacağınız hatlarda kampanyalı internetlerden faydalanabilirsiniz. Yeni hat nasıl alacağınızı bilmiyorsanız;

Vodafone Yeni Hat Nasıl Alınır?

Vodafone üzerinden hat alabilmek için 2 yol bulunmaktadır. Birincisi Vodafone resmi internet sitesine girerek yeni hat alma formunu doldurmanız gerekmektedir. İkinci yol ise size en yakın Vodafone şubesine giderek yeni hat alma başvurusunda bulunabilirsiniz. Yeni hat fiyatları için tıkla alırken son 4 rakamına göre numaranızı belirleyebilir ya da boşta olan numaralardan birini alabilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Mart 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Numara Taşıma Tarifeleri Nedir?

Vodafone abonesi olduğunuz zaman çeşitli haftalık ödüller kazanabilirsiniz. Faturalarınızı düzenli ödemelerinizde telefon veya diğer teknolojik cihazları taksitle alma şansına sahipsiniz.

Uygun tarifeler ile bütçenize uygun paketler sayesinde ay içerisinde dakikasız, internetsiz ve kısa mesajsız kalmazsınız.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

2 Kişi Katıldı

  1. Ben Erdoğan Ekinci numaram size 18.05.2020 tarihinde size taşındı. Bana size geçmeden önce bir ay 30 GB ÜCRETSİZ INTERNET vereceginizi söylediniz ama vermediginiz gibi normal bir aylik sürem 18 Haziranda dolması gerekirken 6 Haziranda dolacağı mesajı geldi. Müşteri hizmetleri ile konuşamıyorum.Hep banttsn yayin yapıyotsunuz. Benim aklımla dalga geçmeyin. Müşteri hizmetleri ile soru cevap şeklinde nasıl görüşürüm. BİLGİ VERİN LÜTFEN. Beni günaha sokmayın

  2. Benim eski şebekem orjin numaranın olduğu yer ben yuvaya geri dönmek istiyorum eger uygun bir seçim sunulursa

SORU - CEVAP

 "Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı