Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Numaranı Turkcell’e Taşı 8 GB Bedava İnternet Kazan

Numaranı Turkcell’e Taşı 8 GB Bedava İnternet Kazan

Türkiye’nin en çok kullanılan ve çekim gücü en yüksek olan operatörü Turkcell’ de yok yok. Operatör mevcut kullanıcılarını ödüllendirdiği gibi hattını Turkcell’ e taşıyan yeni müşterilerini de ödüllendirmektedir. Özellikle Turkcell bedava internet konusunda oldukça bonkör. Hattını ilk kez operatöre taşıyan herkese koşulsuz şartsız tam olarak 8 GB bedava internet hediye etmektedir.

Turkcell’e Numara Taşıyarak “8GB” internet Kazan!

Farklı bir operatöre üyeyseniz ve bu üyelikten memnun olmayarak bir arayıştaysanız Turkcell sizin için harika bir hediye ile geliyor. Nerde olursanız olun internetinizin hiç kesilmeyeceği online olarak hep arkadaşlarınızla bağlantıda olmanızı sağlayan Turkcell, yeni müşterilerini ödüllendirmek adına operatör dahilinde kullanmanız için hiçbir ücret ödemeksizin 8 Gb bedava internet veriyor. Henüz operatör kullanıcısı değilseniz hattınızı taşıyarak hediyeden yararlanabilirsiniz. Hali hazır da bir Turkcell abonesi iseniz bu hediyeden yararlanamazsınız. Fakat sizler içinde Turkcell bedava internet hediyeleri dağıttığımı söylememiz mümkün.

Turkcell’e Numara Taşı 8 GB Bedava internet Kazan Kampanya Detayları

  • Tüm yeni Turkcell müşterileri yararlanabilir.
  • Turkcell online mağazalarından numara taşıma işlemi ile kampanyaya dahil olunabilir.
  • Hediye internet 4 ay boyunca ayda 2 GB olarak hattınıza tanımlanır.
  • Yeni hat başvurusunda karşılaşacağınız her hangi bir sorun için Turkcell müşteri hizmetlerinden gereken bilgi ve yardımı alabilirsiniz.
  • Yeni numara başvurusu bizzat şahsınız tarafından yapılmalıdır.
  • Dolduracağınız başvuru formu ardından tarafınıza detaylı bir mail atılır.
  • Hattınız size 5 iş günü içerisinde teslim edilir.
  • Başvuru sırasında seçmiş olduğunuz tarifeyi daha sonra değiştirmek isterseniz müşteri temsilciliği ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.
  • Hattınız adresinize gelmeden önce sizden randevu talebinde bulunulur ve sizin uygun olduğunuz zaman diliminde hattınız size teslim edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.