Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Numara Taşıma Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Turkcell’ de yok yok. Operatör mevcut kullanıcılarını ödüllendirdiği gibi hattını Turkcell’ e taşıyan yeni müşterilerini de ödüllendirmektedir. Özellikle Turkcell bedava internet konusunda oldukça bonkör. Hattını ilk kez operatöre taşıyan herkese koşulsuz şartsız tam olarak 8 GB bedava internet hediye etmektedir.

Turkcell Numara Taşıma Paketleri ve Detayları

Farklı bir operatöre üyeyseniz ve bu üyelikten memnun olmayarak bir arayıştaysanız Turkcell sizin için harika bir hediye ile geliyor. Nerde olursanız olun internetinizin hiç kesilmeyeceği online olarak hep arkadaşlarınızla bağlantıda olmanızı sağlayan Turkcell, yeni müşterilerini ödüllendirmek adına operatör dahilinde kullanmanız için hiçbir ücret ödemeksizin 8 Gb bedava internet veriyor.

Ücretsiz Hemen AL->
Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı ile Bedava İnternet

Henüz operatör kullanıcısı değilseniz hattınızı taşıyarak hediyeden yararlanabilirsiniz. Hali hazır da bir Turkcell abonesi iseniz bu hediyeden yararlanamazsınız. Fakat sizler içinde Turkcell bedava internet hediyeleri dağıttığımı söylememiz mümkün.

Turkcell Numara Taşıma Paketleri Nedir?

Yeni hat başvurusunda karşılaşacağınız her hangi bir sorun için Turkcell müşteri hizmetlerinden gereken bilgi ve yardımı alabilirsiniz.Turkcell online mağazalarından numara taşıma işlemi ile kampanyaya dahil olunabilir.

  • Tüm yeni Turkcell müşterileri yararlanabilir.
  • Hediye internet 4 ay boyunca ayda 2 GB olarak hattınıza tanımlanır.
  • Yeni numara başvurusu bizzat şahsınız tarafından yapılmalıdır.
  • Dolduracağınız başvuru formu ardından tarafınıza detaylı bir mail atılır.
  • Hattınız size 5 iş günü içerisinde teslim edilir.

Başvuru sırasında seçmiş olduğunuz tarifeyi daha sonra değiştirmek isterseniz müşteri temsilciliği ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Hemen AL->
Turkcell 50 GB İnternet 50 TL - 2020 Fırsat Paketi

Hattınız adresinize gelmeden önce sizden randevu talebinde bulunulur ve sizin uygun olduğunuz zaman diliminde hattınız size teslim edilir.

Kampanyalar:

Destek Admin

Bedava Çekiliş Kampanyasına Katılın! Aşağıdan Güzel Yorum Yazan ve Mail Adresini Giren Herkese Ücretsiz Olarak Gönderelim.

YORUM YAP KAZAN

 "Turkcell Numara Taşıma Bedava İnternet Kampanyaları 2020" Kampanyası için Katıl Kazan.

Başa dön tuşu
Kapalı