Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

NUMARA TAŞIYANA TURKCELL BEDAVA İNTERNET

NUMARA TAŞIYANA TURKCELL BEDAVA İNTERNET

Bütün operatörler kendilerine numara taşındığı zaman çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalardan biri de Turkcell’in numara taşıma kampanyasıdır. Eğer başka bir operatörden numara sahibi iseniz ve numaranızı Turkcell’e taşıdığınız takdirde Turkcell taşımış olduğunuz hattınıza 8 GB bedava internet tanımlamaktadır.

NUMARAMI NASIL TURKCELL’E TAŞIYABİLİRİM?

Önceki zamanlarda bir Turkcell mağazasına gidip numaranızı taşıma işlemi gerçekleştirebiliyordunuz. Şimdi ise Turkcell internet sitesi üzerinden yapacağınız küçük bir form doldurma işlemi ile yeni hattınız evinize kadar geliyor hem de içinde 8 GB Bedava İnternet tanımlanmış bir şekilde.

YENİ HAT ALANA BEDAVA İNTERNET

Turkcell yeni hat alacak müşterileri içinde çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Eğer yeni bir hat aldığınız zaman ve bunu Turkcell üzerinden aldığınız zaman 8 GB bedava internet tarifesi ile size hoş geldiniz kampanyası düzenlemektedir. Yeni hattınızı Turkcell mağazalarından ya da evinizde bulunan bilgisayar aracılığı ile internet sitesi üzerinden dolduracağınız bir form ile alabilirsiniz.

YENİ HAT NASIL ALINIR?

Eğer telefonunuz için yeni bir hat alacaksanız ve numara belirlemek istiyorsanız size en yakın Turkcell mağazasına giderek görevli çalışan arkadaşlarla beraber yeni hat işlemlerini tamamlayarak hattınıza sahip olabilirsiniz. Ya da internet sitesine girerek internet sitesinde yer alan yeni hat başvuru formunu doldurarak kısa sürede hattın size gelmesi ile beraber yeni hattınıza sahip olabilirsiniz. Yeni hat alan herkese Turkcell 8 GB bedava internet vermektedir.

OTOMATİK ÖDEME TALİMATI İLE 2 GB BEDAVA İNTERNET

Turkcell faturalı hat sahibi kullanıcılarına sunmuş olduğu yeni kampanyasında eğer banka kartlarından birinde ya da Paycell uygulaması üzerinden otomatik ödeme talimatı vermeleri karşılığında hatlarına kullanabilecekleri 2 GB bedava internet tanımlamaktadır. Sizde otomatik ödeme talimatı vererek 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.