Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları 2020

Bütün operatörler kendilerine numara taşındığı zaman çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalardan biri de Turkcell’in numara taşıma kampanyasıdır. Eğer başka bir operatörden numara sahibi iseniz ve numaranızı Turkcell’e taşıdığınız takdirde Turkcell taşımış olduğunuz hattınıza 8 GB bedava internet tanımlamaktadır.

Numaramı Nasıl Turkcell’e Taşıyabilirim?

Önceki zamanlarda bir Turkcell mağazasına gidip numaranızı taşıma işlemi gerçekleştirebiliyordunuz. Şimdi ise Turkcell internet sitesi üzerinden yapacağınız küçük bir form doldurma işlemi ile yeni hattınız evinize kadar geliyor hem de içinde 8 GB Bedava İnternet tanımlanmış bir şekilde.

Ücretsiz Hemen AL->
Turkcell Upcall Nedir? Apk İndirme Nasıl Yapılır?

Turkcell Yeni Hat Alana Bedava İnternet

Turkcell yeni hat alacak müşterileri içinde çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Eğer yeni bir hat aldığınız zaman ve bunu Turkcell üzerinden aldığınız zaman 8 GB bedava internet tarifesi ile size hoş geldiniz kampanyası düzenlemektedir. Yeni hattınızı Turkcell mağazalarından ya da evinizde bulunan bilgisayar aracılığı ile internet sitesi üzerinden dolduracağınız bir form ile alabilirsiniz.

türkcell hat alma kampanyalari

Yeni Hat Nasıl Alınır?

Eğer telefonunuz için yeni bir hat alacaksanız ve numara belirlemek istiyorsanız size en yakın Turkcell mağazasına giderek görevli çalışan arkadaşlarla beraber yeni hat işlemlerini tamamlayarak hattınıza sahip olabilirsiniz.

Ya da internet sitesine girerek internet sitesinde yer alan yeni hat başvuru formunu doldurarak kısa sürede hattın size gelmesi ile beraber yeni hattınıza sahip olabilirsiniz. Yeni hat alan herkese Turkcell 8 GB bedava internet vermektedir.

Ücretsiz Hemen AL->
Türkcell Bedava İnternet Kazanma 2222

Otomatik Ödeme Talimatı ile Bedava İnternet

Turkcell faturalı hat sahibi kullanıcılarına sunmuş olduğu yeni kampanyasında eğer banka kartlarından birinde ya da Paycell uygulaması üzerinden otomatik ödeme talimatı vermeleri karşılığında hatlarına kullanabilecekleri 2 GB bedava internet tanımlamaktadır. Sizde otomatik ödeme talimatı vererek 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Bedava Çekiliş Kampanyasına Katılın! Aşağıdan Güzel Yorum Yazan ve Mail Adresini Giren Herkese Ücretsiz Olarak Gönderelim.

Bir Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları 2020" Kampanyası için Katıl Kazan.

Başa dön tuşu
Kapalı