Turkcell

Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları 2020

Turkcell’e numara taşıma işlemi ile birlikte kullanabileceğiniz birçok kampanyadan her bütçeye ve her ihtiyaca göre hazırlanmış olan paketler arasında süper fırsat 2 GB paketini seçmeniz dahilinde 1000 SMS, 1000 dakika ve 2 GB interneti yıllık satın almak istediğiniz zaman ayda 34 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Ayrıca başka operatörden numaranızı Turkcell’e taşıdığınız takdirde hattınıza 8 GB bedava internet tanımlanır.

Numaramı Nasıl Turkcell’e Taşıyabilirim?

Turkcell’e geçiş yapmak için herhangi bir Turkcell bayisine giderek yapabilirsiniz.

  • Turkcell’e geçiş için aynı numaranızı kullanacaksanız numaranızı taşıyabilirsiniz.
  • Eğer farklı bir numara kullanmak istiyorsanız da Turkcell’den yeni hat alabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat Alana Bedava İnternet

Turkcell yeni hat alacak müşterileri için 8 GB bedava internet tarifesi ile hoş geldin kampanyası düzenlemektedir. Yeni hattınızı Turkcell online üzerinden dolduracağınız bir form ile alabilirsiniz.

türkcell hat alma kampanyalari

Otomatik Ödeme Talimatı ile Bedava İnternet

Turkcell faturalı hat sahibi kullanıcılarına sunmuş olduğu yeni kampanyasında eğer banka kartlarından birinden ya da Paycell uygulaması üzerinden otomatik ödeme talimatı verenler 2 GB bedava internet kazanır.

Turkcell’e Geçiş Kampanyaları 

Turkcell yeni hat alan müşterilerine internetin bol olduğu bu paketlerde dakikalar da yüksek tutulmuştur. 25 TL’den başlayan tarifelerde pek çok farklı özellikle birlikte fiyatlar da artmaktadır. Bu kampanyadan numarasını taşıyanlar da yararlanır.

Turkcell Yeni Müşteri Kampanyaları

Turkcell yeni müşteri hediye internet kampanyası dahilinde 31 Aralık 2020’ye kadar yeni gelen her müşteriye dilediği gibi kullanacağı 8 GB internet hediye etmektedir.

  • 4 ay boyunca 2 GB olarak yüklenecek olan internetler yurt içinde geçerli olacaktır.
  • Turkcell’in hoş geldin kampanyası ile numarasını taşıyan ya da yeni hat alan her müşteri bu kampanyadan yararlanır.

Turkcell Hoş geldin Kampanyaları

Turkcell hoş geldin kampanyaları faturalı olmak isteyenlere 4 farklı paket mevcuttur. 10 GB, 20 GB, 5 GB ve 15 GB olarak belirlenmiştir.

25 yaş altında gençlere özel hazırlanmış olan GNÇ fırsat 13 kampanyasında 10 GB 1000 SMS ve 1000 dakika için yıllık abone olmanız durumunda ödeyeceğiniz tutar 54 TL olacaktır. Ayrıca Whatsapp ve BİP uygulamasını da sınırsız kullanma hakkı sunulmaktadır. İlk ay 30 GB internet hediyedir.

Turkcell Hoş Geldin 10 GB Kampanyası

Turkcell yeni gelen müşterilerine ve hattını taşıyan müşterilerine özel olarak hazırladığı Turkcell hoş geldin 10 GB kampanya fiyatı aylık 44 TL olarak belirlenmiştir. Kampanyası dahilinde her yöne 750 dakika, 10 GB ve 1 GB bip uygulaması için toplam 11 GB internet ve her yöne olmak üzere 100 SMS kampanyasından yararlanabilirsiniz.

  • Kampanyadan yararlanabilmek için HOS GELDİN 10 yazarak 2200’a SMS göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajı ile kampanyayı kullanabilirsiniz.
  • Kampanya iptali için IPTAL HOS GELDİN 10 GB yazarak 2200’a ücretsiz olarak mesaj atabilirsiniz.

Turkcell Hoş Geldin 20 GB Kampanyası

Turkcell hoş geldin 20 GB kampanyası aylık 65 TL’dir. 1000 dakika her yöne, 20 GB ve her yöne 100 SMS ile interneti oldukça fazla kullanan kişiler için oldukça idealdir.

  • Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken HOS GELDİN 20 GB yazıp 2200’a mesaj gönderin
  • Kampanya iptali için IPTAL HOS GELDİN 20 GB yazarak 2200’a mesaj atabilirsiniz.

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu